Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika férfi ikrek lány fórum

Bika férfi ikrek lány (beszélgetős fórum)


2011. márc. 3. 07:27

Ezt a kapcsolatot ill. házasságot nagyon nehéz 1-2 mondatban megfogalmazni.Meg 23 év alatt nagyon sok minden történt.Természetesen volt jó is nagyon jó és nagyon rossz is.A hűséggel nem volt probléma,ha netán mégis megcsalt volna,nagyon jól csinálta,mert nem éreztem itthon.Nagyon ragaszkodik mindenhez,legyen az személy vagy tárgy.A munkája is ugyanaz 30 éve.Nem szereti a változatosságot,nyugalmat akar,ha itthon van.(de szerintem ezek a dolgok nem csak a bikára jellemzőek)Soha nem foglalkoztam a csillagjegyekkel.Szerintem nem attól olyan valaki,amilyen......én sem vagyok tipikusan olyan,mint amit rólam írnak.A családját mindig biztonságban akarja tudni és ezért nagyon sokat tesz is.(anyagilag mindenképp)Talán túl sokat is.....alig láttuk őt,amíg kicsik voltak a gyerekek.Az már más kérdés,hogy én nem mindig úgy,abban a formában szerettem volna...:(

Ami nagyon nagy probléma,hogy nem szeret beszélni,nem adja ki magából,ha gond van.Ez hosszú távon eléggé idegesítő,mert nyilván úgy érzi a másik fél,hogy vele van baja.De nagyon nehéz kiszedni belőle.Talán,ha a legelején bevezeted,akkor Ti tudtok majd gondokról is beszélni.Ő azt hiszi,hogy mindent neki kell megoldania egyedül.Ez pedig arra vezet,hogy egy idő után úgy érzi az ember,hogy csak kirakati babának kell.Társaságban nagyon "kiskakas" a dombon,állandóan jókedvű,de otthon nagyon sűrűn csak az összehúzott szemöldököt látod.

Ne haragudj ennél többet így hirtelen nem tudok írni,de azért nem annyira tűz és víz a két jegy,mert elég régóta együtt vagyunk....:))

2011. márc. 2. 15:49

Nekem az első szerelmem volt bika - én ikrek vagyok. Hat évig tartott, de a végén már csak a társaság miatt voltam vele (testvérét és szüleit nagyon megszerettem)

Engem az készített ki, hogy abból építkezett, hogy mást rombolt, sosem volt semmivel elégedett, és úgy éreztem arra pocsékolja az energiáját, hogy másokra irigykedik ahelyett, hogy törekedett volna arra, hogy ő is elérhesse azt. Persze az építette a leginkább, hogy engem rombolt. Évekig tartott magamban önbizalmat építeni a kapcsolat után, mert mire vége lett azt hittem, hogy semmire sem vagyok jó/alkalmas. Szerény példa: 170 cm és 58 kg voltam akkor és folyton ( hetente sokszor) azzal zaklatott, hogy kövér vagyok, vastag a combom, miért nem festem a hajam szőkére stb...

8. a83b0152b5 (válaszként erre: 6. - Szamóca41)
2011. márc. 2. 11:30

Gratulálok! :)


Esetleg pár jó és rossz dolgokat tudnál írni ennyi év tapasztalatából? :)

7. a83b0152b5 (válaszként erre: 5. - Lilu44)
2011. márc. 2. 11:30

Köszönöm! :)

Nem írnak túl jókat ezért is lennék kíváncsi a gyakorlati részre. :)

Nálatok sem egyszerű a helyzet! :)

2011. márc. 2. 10:55
Mi ezek vagyunk.23 éve vagyunk együtt.
2011. márc. 2. 10:39

szijja! Ez a felállás körülbelül olyan mint a én kapcsolatom, Kos lány Skorpió fiú... hihetetlenül lobbanékonyak vagyunk mind a ketten , és már 3 éve nyúzzuk egymást! De mikor minden nyugodt akkor tökéletes páros vagyunk :)

Ajánlom az oldalt!

[link]


mert ránk teljesen igaz :)

4. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 3. - A83b0152b5)
2011. márc. 2. 10:37
Hát itt is a nő akarata érvényesül,de a pasi legalább annyira makacs,mint ő,úgyhogy itt aztán egymásnak feszülnek az agancsok rendesen.Fordított esetben szerintem ugyanez.
3. a83b0152b5 (válaszként erre: 2. - 7cdf5b0d96)
2011. márc. 2. 10:35

Köszi!

Az más, olyat én is ismerek, de ott a hölgy az irányító a férfi meg a kivitelező. :)


Kíváncsi lennék hosszútávon milyen ez a páros, mert ég és föld az biztos! :)

2. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 2. 10:30
Nekem van ilyen ismerős házaspár,bár ott fordítva van (ikrek férfi,bika nő).Lassan 25 éve házasok. (Viszont ezt a 25 évet végigveszekedték,nem értenek egyet semmiben,és két pillanat alatt össze tudnak veszni a semmin is :-).De egyébként nem hiszem,hogy két ember kapcsolata az állatövi jegyen múlna.)
2011. márc. 2. 10:26

Használati útmutató van a két jegyhez?

Vagy teljes lehetetlenség a páros? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook