A Béres csepp segít hízni? Mikor fejti ki a hatását? (beszélgetés)
A Béres csepp úgy tapasztaltam, ha étkezés előtt vettem be, "megdobta" a gyomorsav szintjét, emiatt sokat ettem akaratlanul is, és hízni kezdtem. De ha előbb étkezek, akkor már nincs ilyen hatása. És a legjobb, ha az étkezés közben, a vége előtt szedem be (folyadékkal persze), hogy még utólag se "nyomja meg" a gyomorsavat. Ha valaki hízni szeretne, akkor persze étkezés előtt szedje, de nem a Béres csepp hizlal, az "csak" teljes mértékben felszívódó nyomelem.
Régóta szedek Béres cseppet, nagyon jó szerves nyomelem pótló. A számban nagyon fájdalmas tályog alakult ki, kiégette a fogorvos többször, mire elmúlt. De hamarosan visszatért, el voltam keseredve hogy megint jönnek a kiégetések. Egy idős néni mondta, hogy neki is volt, vírus okozza, amit nem lehet kiirtani, ha valaki elkapta. Szedett Béres cseppet, felerősítette az immunrendszerét, azzal féken lehet tartani. Nekem is segít, de ha abbahagytam szedését hamar visszatért. Olvastam beszámolókat Interneten, hogy sok gyógyíthatatlan betegségre vagy nincs egyáltalán, vagy nincs jó gyógyszer, amiket felírnak, nem segítenek, esetleg csak enyhítenek, sok mellékhatással. De ha nyomelemet pótoltak, az immunrendszer annak segítségével tünetmentessé tehet, pl. idegzsába esetén.
Tablettákban szervetlen változatban nem tud felszívódni a nyomelem, az inkább káros, hiába reklámozza egyes étrendkiegészítős kereskedő (őrölt korall, kagyló stb.). Béres Józsefnek örök hála, most megy a Duna TV-n az életéről a sorozat, szombaton az utolsó 4. rész, "Cseppben az élet", bemutatja, hogy meghurcolta az uralkodó elit és a "gyógyszermaffia" (amibe a csak saját hasznát néző, sok mindenféle kitalált szájhagyományon alapuló, tényekkel vissza nem ellenőrzött termékeket reklámozó "étrendkiegészítősök" egy része is beletartozik, nagyon óvatosnak kell lenni!).
Tapasztalatból írom, nem.
Jó 3 éve tolom naponta, és nem a Béres csepptől hízik az ember, hanem az elfogyasztott felesleges kalóriáktól.
Tudom, ezzel sokan úgyse értenek egyet! :)
A B12 vitamin na az segít hízni.