Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A három legérdekesebb napló, amit olvasok, nyílt. Alig... fórum

A három legérdekesebb napló, amit olvasok, nyílt. Alig... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 29. 18:34
nekem sokáig nyílt volt,de a beszólásokat nehezen tűrtem. Az én naplóm,engem érdekel és valóban nem biztos hogy bárkit is érdekelne. Én is olvasok pár nagyon szórakoztató nyílt naplót és ott van a kedvenceimben. Nekem eszem ágában sincs véleményezni, beszólni stb. egyszerűen számomra lenyűgöző pár napló.
júl. 29. 17:14
Egyet ismerek, ez Setna naplója. Sajnos, már 6 éve nem ír, pedig hiányzik.
6. globus (válaszként erre: 3. - Bichi)
júl. 29. 10:42
Mit ettem, mit ennék, hány kalória, ma sem tudtam betartani stb. stb. Nem a téma rossz, hanem az egysíkúsága.
5. kannanana (válaszként erre: 2. - Fehér bárány)
júl. 29. 08:26
Engem is érdekelne melyik a top3. :)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
júl. 29. 04:44
Mondjuk alapvetően a naplót az ember magának írja, így lehet, hogy nagy része az olvasónak “sallang”, de hát ez már csak ilyen: a szürke hétköznapból van több. Egy átlagos nap meg tényleg csak max annak érdekes, aki átéli:) így megértem az álláspontod.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 22:25

Én nem olvasok egyet sem, mert ahányba eddig belenéztem olyan "unatkozom, csináljak valamit" volt. Lehet az írója számára érdekesek a bejegyzéseik, de egy idegennek nem...

De ezek szerint vannak jók :)

júl. 28. 22:20
Melyikek ezek? :) Olvasnám én is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook