Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Úgy eldugtam, hogy nem találom?! fórum

Úgy eldugtam, hogy nem találom?! (beszélgetős fórum)


18. papája (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 23. 06:50

Nálam néha beválik, ha újra gondolom a folyamatot.

Megpróbálok nagyon nyugodt és higgadt lenni.

Azt gondolom, hogy kezemben van a tárgy és el kell tennem "biztos" helyre. Jár az agyam, jönnek a lehetőségek és egyszer csak megtalálom, hová tenném. Na akkor gyorsan "oda is teszem" és meglepődök, mert már ott van a cucc. Vagyis megtaláltam.

Az agyam a gondolataim újra odavezetnek, megint ezt a helyet találom a legjobbnak.

aug. 23. 05:52
Én is jártam már igy.
16. globus (válaszként erre: 15. - Boldogzokni)
aug. 22. 18:33
Így van. 35- 50 m2-es lakásokban nem nagyon vannak használható üres zugok. Én a takarítógépet szeretném eldugni valahová.
aug. 22. 17:57
A legjobb, ha mindennek állandó helye van. De ahhoz olyan lakás is kell. Vagy kevés holmi.
14. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
aug. 22. 16:39
ne mond,a lányomnak van olyan munkáltatói papírja,amire rá van írva,hogy a nyugdíjazásáig meg kell őrizni.hányadik században is élünk?
13. tumbo2
aug. 22. 16:35
én nem dugok el semmit,csak úgy elveszik.a kedvenc kiskésem a heverő mögül került elő.az utcán kirántottam a kulcsomat a zsebemből,még jó,hogy megtaláltam a másik utca elején.néha az ollót keresem, máskor a szemöldökcsipeszt.
12. xochipilly (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 22. 16:22
Mikor a kisfiam totyogó volt, rendszeresen hozott elő dolgokat amiket én az istennek nem találtam hetek óta (pedig én tettem el őket) 😁 Sajnos azóta is ilyen mókus-üzemmódban működök, Ő viszont elvesztette a szuperképességét, hogy mindent megtalál...
11. Pipi57
aug. 22. 15:33

Véletlenszerűen előfog kerülni,amikor már nem keresed.

Én is voltam már így,persze nem igazán el akartam dugni,csak biztonságos helyre eltenni.:)

10. Myra
aug. 22. 14:47
én is sokszor vagyok így
9. vigyefene (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 22. 14:24

De jó neked.

Nekem nem kell eldugni, lehet h nézem, de nem látom h ott van. Előttem már írták, h általában akkor találjuk meg amikor nem keressük.

aug. 22. 14:12
Igen, más is tud ilyen hülye lenni!
aug. 22. 14:09

Nekem volt olyan, hogy biztos helyre akartam eltenni az autóm törzskönyvét. Nem eldugni csak biztos helyre.

De ki emlékszik már arra, hogy 10 évvel ezelőtt mit tartottam biztos helynek? Amikor eladásra került az autó egy hétig kerestem a törzskönyvet a közben összegyűlt fél szekrényt kitöltő papírok között. Már ott tartottam, hogy megyek másolatot csináltatni , amikor megtaláltam: Az az évi adópapírok között gondosan elhelyezve, hiszen azokat 30 évig nem szabad kidobni.

6. Holurt Waxhton (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 22. 13:43
Nekem Anyukám volt ilyen, a kis megspórolt pénzét mindig dugdosta, aztán egyszer nem találta. Egy hónapig kerestük, mire a mélyhűtőben a lefagyasztott cseresznyék között megtaláltuk. Egyébként azt javaslom, hogy titkosítsd le a vinyót, akkor nem kell dugdosni. Vagy tárold az adatokat titkosított felhőtárhelyen, akkor vinyó sem kell.
aug. 22. 13:40

Magasfokon űzöm ezt a mesterséget.😀

Jobbik változat, amikor eszembe sem jut, hogy eldugtam valamit, aztán félév múlva előkerül.

4. libikóka (válaszként erre: 3. - Libikóka)
aug. 22. 13:32
Ja ,,és amikor keresni kell a "biztos helyen " lévő dolgokat ,hát leküld a víz rendesen.🙃
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 22. 13:30
Ülj le nyugodtan,,vagy csak állj meg ott ahol volt,,aztán gondolj vissza,,és nézz körbe.Eszedbe fog jutni:))
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
aug. 22. 13:20
Majd meglesz, ha nem keresed 😅
aug. 22. 13:17

Hát szétvet az ideg. Szabadságra utaztunk és előtte gyorsan elrejtettem valahová a külső winchesterünket, hogy ha esetleg valaki bejön az üres házba, nehogy elvigye több év fényképeit, csak hogy eladhassa egy ezresért a vinyót.

Nem emlékszem hova dugtam. Remélem azért majd megtalálom.


Más is tud ilyen hülye lenni, vagy csak én? :DDDD Veled volt már, hogy olyan jól elrejtettél valamit, hogy aztán te sem találtad meg? Remélem azért meglett utólag, talán én is rájövök, mit gondoltam biztos helynek az utolsó pillanatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook