Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok tippet adni Dél-spanyolországi vállalkozáshoz? fórum

Tudnátok tippet adni Dél-spanyolországi vállalkozáshoz? (tudásbázis kérdés)

10. álmodozó hölgy (válaszként erre: 9. - A1baa7edcc)
2010. jan. 26. 14:03
Igen, ezt én is hallottam,de ha mi a turizmust szertnék kiaknázni? Igazából, ilyen vizi bohockodásra gondoltunk mint a weakeboard,persze nem kiépitett kábelpálya,hanem motorcsónak, meg robogó kölcsönzés. volt még tervbe a híres friss péksütis,amit itt az aluljárókban árulnak, a nevét nem írhatom, nehogy reklámnak minősítsék. De arról a cég lebeszélt, mivel a spanyolok nem esznek az utcán, és nem minősül food étkezésnek mind itt kis hanzánkba...ect
2010. jan. 24. 20:34
Spanyolorszagban nagyon rossz egy ideje a gazdasagi helyzet, szerintem erdemes lenne varni a vallalkozassal, hacsak nem annyira atuto.
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - Álmodozó hölgy)
2010. jan. 24. 19:32
Szia! Nem, nem én megyek. Egy ismerősöm vette nyakába a világot (pontosabban Tenerifét), és durr bele bumm, kiment a pasijával. Fiát, családját itthon hagyta. Ők is a turizmus adta lehetősáégekre apellálnak. Tőke kell hozzá...
7. álmodozó hölgy (válaszként erre: 6. - C1e9612cd3)
2010. jan. 22. 11:31
Szia! nem, nem oda valahova máshová készülünk, de nem mesze Tőle.:-) Te is mennél? Mi többen szeretnénk menni, a párom, Ő a turizmus adta lehetőséget hasznáná ki...én meg nem tom. Eddig annyira futotta, hogy táncolok a lányaimmal a parton:-))))
2010. jan. 21. 00:46
csak nem Tenerifére vágysz te is?
2010. jan. 20. 22:06
Beírtam, de nem adott Rá találatot. Mármint, ide ebbe a keresőbe? Úgy gondoltad?
2010. jan. 20. 22:02
Köszönöm, megnézemfeltétlen!:-)
2010. jan. 20. 21:58

Irány Spanyolország! - Vállalkozás! - Iranyspanyolorszag Forum


írd be a keresőbe ezt!

2010. jan. 20. 21:56
A helyzet, hogy szertnénk kitelepedni, a páromnak már kész tervei vannak, de nekem még semmi. volna valakinek ötlete, illetve tapasztalata? Előre is köszi!!!
2010. jan. 20. 21:55
Tudnátok tippet adni Dél-spanyolországi vállalkozáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook