Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek évszakzáró front jön? fórum

Szerintetek évszakzáró front jön? (tudásbázis kérdés)


szept. 8. 03:43
remélem
szept. 7. 22:00
Lesz még szélvihar jégesővel
12. gigi>
szept. 7. 18:35
Persze, holnap 34 fokkal.
11. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 18:15
Szerintem igen.
10. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 17:24
Igen. Nagyon!!!!
9. Csicsi25 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
szept. 7. 15:35
A 25-26 fok nagyon kellemes hőmérséklet! Akár egész évben el tudnám viselni 🥰
szept. 7. 14:18
Én is ma néztem az előrejelzést, de még a hónap végére is 25-26 fokot jósol nálunk. Ez már nem zavaró.
7. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 13:43

Az évszakok törvénye.

Az időjárásra nincs hatásom, így nem is figyelem.

Ha lehetne kívánni, 25 fokot szeretnék.

6. Myra
szept. 7. 13:39
Ha megfigyelted az utóbbi években nem különülnek úgy el az évszakok, a hajdani kontinentális éghajlatunk már a múlté. Most össze vissza van minden. Gyerekkoromban még decembertől februárig szánkóztunk, síeltünk és élveztük a hóember , hóvárak építését, aztán jött a március és vele együtt a tavasz, csoda szép volt amikor virágba borultak a fák stb. Nyáron max 25-26 fok volt és aug. 20.-a után már vége volt a nyárnak, de kellemes ősz jött-jöhetett, szept.-okt. még kellemes volt, novemberben már hideg és előfordult havazás is, de decemberben -januárban-februárban bőségesen volt hó. Most már összemosódnak az évszakok, nem ritka februárban sem a 20 fok. Szóval az időjárást ,még a szakembereink se tudják megjósolni, 50 %-ban nem jön be.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 13:15

Aki figyeli az időjárás előrejelzéseket az tudhatja mindezt. 20 fok körüli hőmérséletek jönnek, nem lesz ez a gyilkos napsütés. Nagyobb lehülések októben közepétől lesznek. Akkor már estére egy kis fűtés kell a hajnali 5-7 fokok mellé.

Jövőhéten lesz egy kis csapadék is, ami már nem oszt, nem szoroz. Ami kiszáradt már nem fog újra élni. Csak a gaz.


Igen, itt van az ősz a kapuknál. Tök mindegy, hogy várjuk vagy sem, el fog jönni.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 13:13
Semmi nem végleges, főleg az időjárás.
szept. 7. 12:57
Remélem jön az " indián nyár". A medence téliesítve, szeretnék az őszi avarban sokat - sokat sétálni, és a színpompás levélrengetegben " megfürödni" 😀
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 12:02

Nekem mindegy.

Ha várom ha nem jönni fog.

Mindenkèpp meg fog viselni.

szept. 7. 11:58
Most hétfőn egy nagy front fog jönni ahol elég nagy lehűlés várható akár 20 fok lesz csak, utána vége.... szerintem már nem jön vissza a nagy meleg, kezdjük érezni az őszt, ezzel lezárul a nyár valahogy úgy érzem.... A naprok már úgyis rövidülnek, ti várjátok ezt a frontot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook