Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rossz döntést hoztam a fiammal kapcsolatban fórum

Rossz döntést hoztam a fiammal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


szept. 8. 12:00
Az én kisfiam pár hónapot járt bölcsibe is ovi előtt.. Majd olyan ovios csoportba került,, ahol még már a nővére is ott volt. Üvöltött első napokban, hogy anya. a szívem szakadt.. De egyre kevesebbet.. talált társakat,1-2 hét alatt semmi gond nem volt.. Ne aggódj, majd ha 1-2 hónap múlva sem javul semmi, vagy erősdik..
18. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 10:38

Jesszus, 4 gyerekre 2 szakképzett felnőtt?!


Fizess, ha van kidobni való pénzed "egyenlőre".

17. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 19:13
5 nap után ne várj csodát. Az én kisunokámnak szó szerint ki kellett harcolnia a helyét a bölcsiben. Az első hetekben másról sem szólt a bölcsi hogy a kicsi ezzel vagy azzal verekedett. Volt hogy úgy kikarmolták az arcát mintha akácerdőben járt volna. Kb. két hónap után az én unokám a legjobb kislány a bölcsiben. Türelem. Teljesen mindegy hogy a kicsik ismerték e előtte egymást vagy sem, nekik is tisztázniuk kell az erőviszonyokat :)
16. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 17:33

Nem értem a problémádat!

Mit akarsz egy gyerektől 5 nap oviba járás után?

Nyilván szeparációs szorongása van mindnek és meg kell szokni a csoportot, az óvónéniket, a helyet, a napirendet...

Majd megoldódik minden, ne aggód túl!!!!

szept. 7. 14:51

Hát, ha két felnőtt nem bír 4 gyerekkel, akkor menjen máshova dolgozni.

Ez tuti nem nekik való.

Mi lenne ha 38 gyerek lenne két felnőttre?

Volt olyan kiscsoportunk.

Írd és mond 38.

Ha valaki kételkedne, teszek fel csoport képet.

14. Szegfűrózsa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 13:46
"...tanárok..."?!
szept. 7. 12:27
Nem akarlak elkeseríteni, de akár állami, akár magán- a probléma ugyan az. A csemete.Mármint a "pedagógusnak" /?!/ Mérlegelj! Mi ad többet! Neked nincs időd magán tanárra, külön zeneórára, esetleg különleges / lovaglás, stb.../foglalkozásra vinni, vagy a "magánban" megoldott.... Valamit valamiért! A magánban reklamálhatsz ha nem olyan amilyet szeretnél. Az állami olyan, amilyen. Ha szerencsés a csemetéd: szuperovonéni és dadus lesz, aki az életét meghatározza. Ha nem akkor annyi.
12. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 11:45

Ezek szerint eddig is ugyanez volt a helyzet. Én amúgy nem értem, hogy miért gondoltad, hogy ott más lesz a viszonyuk.

Egyébként meg ha úgysem volt máshol hely, akkor mire a lelkifurdalás, hiszen nem válogathattál.

Most szembesülsz először, hogy panaszkodnak a gyerekedre, majd megszokod, ne vedd magadra, ez az óvónőnek is a munkahelye, ahova azért járnak, hogy elvégezzék a feladatukat, és hát ez nem mindig álommeló...

11. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 10:07
Itt az óvónőkkel van a baj. 2 felnőtt nem tud 4 gyereknek parancsolni, akkor valahogy mégis keress más intézményt, de a kishaver nélkül.
10. Ghost👻 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 09:57

Mindenhol panaszkodnak!

Ha rosszalkodik azèrt,ha valamit nem eszik meg azèrt,ha csendes azèrt,ha kiabál azèrt.

Ez ilyen.

Aztán lesz rosszabb. Jobb nem. Csak rosszabb.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ghost👻)
szept. 7. 09:52
Igy van, 5 napja.... De mar olyan lelkifurdalasom van a viselkedese miatt, meg h a tanarok panaszkodnak.... Hozzatszem 2en vannak.. 4 gyerekre.
8. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 09:40

Mióta járnak oviba?

5 napja?

Szerinted ennyi idő alatt mit lehet elèrni kicsi gyerekeknèl?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Hpetra22)
szept. 7. 09:33
De o is piszkal, o is ugyanugy kotekedik.... Egyszer az egyik egyszer a masik. Kerdeztem, h jo lesz e, meg 1x fog panaszkodni megkerdem, h vigyem e at mas oviba....
6. hpetra22 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 09:31
Kérdezd meg az óvónőt, ő hogyan tervezi kezelni, mert itthon te megtetted, amit meg tudtál. Nonszensz, ráadásul magánovi, még fizetsz is, hogy naponta piszkáljanak?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
szept. 7. 09:24
Ez az, h eleinte orultem is, h legalabb megtanitjak oket, hogyan kell egymas mellett viselkedni, mert tuti meg 1 osztalyba is fognak jarni a suliban.... De csak a panaszt es a panaszt hallom..... :(
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hpetra22)
szept. 7. 09:23
Igen, mar mondtam kinomba, h kiabaljon ra, ha nem halgat... Cdak en halgatom minden nap, h kotekedik a baratjaba, az vissza, aztan forditva es stb. 😏
3. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 09:20

Államiban is ez lenne/ lesz.

Kicsik mèg.

Ha összeverik egymást akkor is egymás társaságát keresik.

Óvónők azèrt vannak,hogy kordában tartsák.

szept. 7. 09:18
Csak 4 gyerek? Oldja meg az óvónő...
szept. 7. 09:13

Sziasztok, tanacstalan vagyok.... Elcsesztem valamit.


Beadtam a fiamat magan oviba, mert allamiba nemvolt hely. A legjobb baratnom eleinte nem akarta beadni az ovet, de ugy dontott, h beadja o is ahova az enyem jar. Orultem is, mivel egyutt nottek fel szinte, de nem birnak magukkal az oviban. Egyszeruen kotekednek egymasba, van h osszekapnak, nem figyelnek, provokaljak egymast.... :( nemtudom mit csinaljak, mar kinomba itt mondogatom neki, h ne baratkozzon vele, jatszon massal, pedig csak 4 en vannak egyenlore oviba.... A baratnomnek se akarom mondani, mert miattunk irattak be az enyemhez, h legyenek egyutt. Othon ha jatszanak, szepen, de van h visitanak, szaladgalnak termeszetsen....

Jovore mar allamiba mennek. Ott lesznek 24 en.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook