Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törölt Messenger üzenet visszaállítása lehetséges? fórum

Törölt Messenger üzenet visszaállítása lehetséges? (tudásbázis kérdés)


jún. 29. 16:05

Szia Kedves:) Segítséget kèrő:)


Megoldódott:) ennek örülünk Veled.:)


Kedves:) Soraid:)köszönjük szépen Kedves:)Vagy:).


Mi is kívánunk Számodra:)

további Áldásokat:),

Szeretetet♥️🙂

Minden Napokat☀️🌞:) Egészséget:)

Sikert,🍀🙂 Szerencsét☘️🙂 is:).


Azért amikor majd szükséged lenne ránk van miben esetleg segítségedre lehetünk tényleg írhatsz privi üzenetet:).

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Katácskák)
jún. 16. 21:35
Szia! Bocsánat, nem jártam itt mostanában. Aranyos vagy, de megoldódott, nem kellett próbálkoznom. Minden jót kívánok és még egyszer köszönöm a segítséget.
jún. 4. 19:20

Szia Kedves:) Segítsèget kèrő:)



Kérlek szépen ne csuggedj,

írhatsz privi üzenetet a

többit megírom ott

Neked.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Katácskák)
jún. 4. 15:51
Szia! Elkezdtem, de nem mertem megcsinálni, mert féltem, hogy minden eltűnik. Jó lenne a meglévő üzeneteket is elmenteni, még nem sikerült. Nem lehet egyszerre kijelölni az összeset és másolás, majd beillesztés módszerrel.
jún. 3. 16:36

Szia:) újra:) Te:)

Kedves:)Segítsèget kèrő:)


Sikerült:)elő varázsolnod:)

szabad érdeklődni:)?

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Katácskák)
jún. 3. 10:29
Kedves Katácskák! Köszönöm szépen a segítséget!
jún. 3. 00:27

Szia:)


[link]


Áldott:)Sikert:)Neked:).

jún. 3. 00:07
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Kaptam egy üzenetet messengeren, amit azóta törölt a küldője. Megnéztem, de fontos lenne, hogy megmaradjon, el tudjam menteni. Talán van jelentősége, hogy egy fotó volt, de nem kellett letölteni, csak rákattintottam és megnyitotta nagy méretben. Valahonnan elő lehet még varázsolni? Köszönöm szépen a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook