Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti bírjátok ezt a nagy meleget? fórum

Ti bírjátok ezt a nagy meleget? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. Bigus2
szept. 1. 18:54
Ma sem
aug. 31. 14:03
nem igazán
73. Bigus2
aug. 31. 11:01
Nem
72. supin
aug. 30. 11:05
Nehezen
71. 55Judit (válaszként erre: 70. - Tien)
aug. 30. 10:38

Sajnos ez lesz. Tegnap mondta fiam azt olvasta egy időjárás kutatótól, hogy 2.200-ig fog melegedni a föld. A mértéke nem látható előre. Utána elkezd visszahűlni, nagy valószínűséggel a normálisra, de ez rendkívül soká következik be. Több 100 év.

Ebből is látszik hogy a klímaváltozásra az embernek vajmi kevés ráhatása van. A föld tevékenységeinek annál inkább. Kezdve a tengely lassú elmozdulásával, a méreganyagok kibocsátáról nem is beszélve.


Mi annyit ártunk a földnek, hogy lemérgezzük műanyaggal, vegyianyagokkal, és főleg ami a föld belsejében van, azt nem lenne szabad a kiszedni onnan. Az oda való!

70. tien (válaszként erre: 68. - Semleges)
aug. 30. 09:59

Igen.

Ahogy Timycat említette,túl megy ez már azon ,hogy jaj de melegem van.

Sokkal összetettebb a baj.

A gazdák tönkremennek,( nem lesz mit enni az állatoknak)

A kukorica megsült teljesen.

aug. 30. 09:25

Ma is jól bírom. Öntöztem a kertet, leszedtem a paradicsomot, uborkát. Elég kevés van. Fiam elment pár napra a lakóautóval, így az udvart és a gyümölcsfák környékét lefűnyíróztam. Nagy a szárazság, de ahol vizet kap a fű, ott nő is.😀


Kint már 27 fok van, most ideben a 23 fokban töltöm magam energiával.


Vigyázzatok magatokra ti is!😀

68. semleges (válaszként erre: 62. - Tien)
aug. 30. 08:26

A nyaralónktól nem messze van egy tanya. Állatok vannak. Mindenféle, abból élnek. Kiapadt a kút. Az állatok szomjaznak. Az erdőben élő állatok is.

2 hete várták a kútfúrót. Új kutat fúrtak. Több száz ezer ft és azt mondta a szakember arra sincs garancia, hogy ilyen hőségben nem apad el.


Ha ez tényleg így lesz és melegszik a föld, a légkör, a levegő szomorú és nehéz jövő előtt állunk.

aug. 30. 08:20
Már utálom. Várom a végét. A max. 22-25 fokot.
66. Myra
aug. 29. 22:08
Nem
65. tien (válaszként erre: 64. - Libikóka)
aug. 29. 21:48

Szomorú és csalódott vagyok én is.


Várni a hűvösebb időt várom .

64. libikóka (válaszként erre: 62. - Tien)
aug. 29. 21:24

Valahogy így,,,azon kapom magam ha kiveszek valamit a fagyasztóból, ott ragadok előtte hűsölni.

Borzasztó és szomorú ,hogy csak a végét várom ennek az évszaknak.

aug. 29. 21:09
A reggel kivasalt hajamból csörgedez az izzadtság, és úgy nézek ki, mint akiről most mosták le a dauer vizet. Egyébként semmi bajom. Kb. 3 liter vizet iszom.
62. tien (válaszként erre: 61. - Libikóka)
aug. 29. 21:05

Már én is.


Annyira vártam a nyarat ,a jó időt.

A kevés ruhát ,a napsütötte bőrt.

A meleg nyári éjszakákat.

A sok sétát a kutyussal.


Ezekből a kevés ruha ami bejött.

Reggel 5től-7-ig vagyunk kinnt ,és este 19től-21-ig


A természet,az állatok szenvedése szíven üt.

Olyan ,mint az utolsó napok eljövetele.

A szomszéd nyolcvanöt éves nénike azt mondta ,hogy ő ilyet még nem élt meg.

Dél -Alföld.

aug. 29. 19:48

Sok,sok,sok😳

Már rinyálni is utálok miatta🤯

aug. 29. 18:49
Kolléganőm olvasott egy cikket. Pár év és 10 fokkal melegebb lesz. Csak az éli túl aki birja.
59. globus
aug. 29. 18:24
Nem megyek ki, idebent el lehet viselni.
aug. 29. 18:22
Légkondival egész jól, de ha ki kell menni az utcára, már kevésbé.
aug. 29. 17:17
Nehezen. Nézem a 10 napos előrejelzést 33-35 fok. Sehol nyoma sincs lehűlésnek, esőnek.
aug. 29. 14:42
Most egész jól bírom, csak a kertem nem, és már rendkívül unalmas.
aug. 29. 14:02
Nálunk is nagyon meleg van.
54. barai
aug. 22. 07:39
Nehezen, de ez van :(
53. Myra
aug. 20. 06:53
Nem. Nálunk 1 hónapja nem esett. Teljesen ki vagyok.
52. Bigus2
aug. 20. 06:49
Nem. Mostanra totál kikészültem és az előrejelzést nézve, nincs is remény változásra.Sajnálom az állatokat, amik nem találnak vizet és a növényeket is.
51. tien (válaszként erre: 50. - Michelle.r)
aug. 19. 16:36

De jó, irigylésre méltó.

Az én kertem szenved , lassan két hónapja nincs számottevő csapadék.

50. michelle.r (válaszként erre: 27. - Utolsó betyár)
aug. 19. 10:01
Nálunk két napja esténként zuhog az eső, nem kicsit. Én is úgy örülök, mint a majom a farkának. Nálam jobban csak a kert, olyan gyönyörű és zöld.
49. fokhagyma (válaszként erre: 48. - 55Judit)
aug. 18. 20:58
Éppen a lakóhelyeden élő ismerősökkel beszéltem, mikor kezdődött nálatok. Behallatszott a telefonba az égzengés. Bezzeg hozzánk nem ért el se a hűvös, se a szél, se egy csepp eső sem.
48. 55Judit (válaszként erre: 46. - Globus)
aug. 18. 20:26
Köszi, ideért. Kb. 200 l-t tudtam gyűjteni. Most elcsendesült, de a radar szerint lesz még egy kevés.
47. LBO (válaszként erre: 35. - Utolsó betyár)
aug. 18. 20:14

A 28-30 foktól most is elköszönhetünk, mert sajnos csak több lesz. Szomorú és egyben félelmetes is. 😣


Nálunk két órával ezelőtt még 37 fokot mutatott a hőmérő, most meg már csak 19-20 fok van. Vihar, dörgés, villámlás.

46. globus (válaszként erre: 41. - 55Judit)
aug. 18. 19:50
Küldöm az esőt, megy már🌧🌧🌧
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook