Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti a helyemben megismerkednétek ezzel a férfival? fórum

Ti a helyemben megismerkednétek ezzel a férfival? (beszélgetős fórum)


szept. 1. 19:18
Egy próbát megér, de ne élő bele magad előre.
21. xochipilly (válaszként erre: 20. - F834d99911)
aug. 31. 20:16
Pontosan. Nekem nem tűnik komolynak egy olyan 45 éves férfi akinek a legtöbb ismerőse feleannyi idős cicababa.
20. f834d99911 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 19:45
Engem nem is a gyerekei izgatnának, hanem a sok fiatal női ismerőse.
19. Enissa (válaszként erre: 16. - Violet18)
aug. 31. 19:25
Már, hogy a viharba ne lenne beleszólása, húzzon minimum két kotont, ha az egyik elszakadna.
18. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 19:20
Áhhh,a a mocsok Facebook hazudik! Mindent bele :-)
17. prokoppeva (válaszként erre: 10. - Simple)
aug. 31. 17:01
Especiel a pasi termékenységére jó bizonyíték a két gyerek. :-D
aug. 31. 15:49
A mai világban h kinek hány gyereke van, nem számít, ahogy az sem hány apától. Hányszor van h a nő akarja csak,leendő apucinak semmi beleszólása.... hiába szajkozom mindenkinek h kotesse el magát 🤭🤭 ha adsz neki 1 esélyt, mit vesztesz? Semmit....
15. pötibaba (válaszként erre: 14. - Srcrss)
aug. 31. 15:46

Hurrogjanak. Én úgy gondolkodom erről, hogy amikor az ember olyan pasival házasodik fiatalon, akinek nincs ilyen jellegű előélete és úgy csesződik el minden, az oké, nem lehetett előre tudni.

Aztán mikor már elvált pasival ismerkedik valaki, de behunyja a szemét, becsukja a fülét a plusz információk előtt és nem veszi figyelembe a "kórtörténetet", akkor hoppá, ott már van némi önmarcangolásra okot adó cucc, ha szétmegy a 2. házasság.


Harmadik asszonynak lenni... hááát... csak fordulna meg a fejemben, ha csitri lennék, vagy ha már együttéltem a pasival 7 évet papír és gyerek nélkül és úgy is működik minden. De a gyerek még akkor is boríthat mindent, elvégre új nehézségeket hoz az életbe, a pasi a sorban hátrébb kerül a nőnél, stb. Lehet azt nem tudja elviselni és azért lép le.

14. srcrss (válaszként erre: 13. - Pötibaba)
aug. 31. 15:16
Engem lehurrogtak, amikor ezt írtam. :D Hasonló sztori volt.
13. pötibaba (válaszként erre: 11. - Enissa)
aug. 31. 15:10
Jaja, meg hát két nőt már ott hagyott gyerekkel, én tuti nem akarnék a harmadik lenni.
12. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 14:27
Szerintem egy laza kapcsolatnál többet ne várj el tőle, amit leírtál azok alapján nem egy komoly ember.
11. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 14:19

Nem hiszem, ha komolyan gondolnék a leendő gyerekemre.

Nem mindegy nennyi marad a harmadik, vagy ha kutakodsz még,ki tudja hányadik gyerek után anyagilag.

10. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 13:45
2 gyerek 2 nőtől 45 évesen nem éppen jó ajánlólevél. Részemről nem állnék le vele.
9. srcrss (válaszként erre: 5. - Amaunet)
aug. 31. 13:42
:D
aug. 31. 13:41
Nem.
7. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 12:35
Szeretem az ilyen kérdéseket. Bármit írunk, végül is csak az lesz majd, amit Te akarsz. Szívesen!
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Amaunet)
aug. 31. 12:31

Régen egy férfinak volt 3-4 gyereke.

Ma egy gyereknek van 3-4 apja.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 12:23

Persze, ismerkedj meg vele, ha tőle akarsz gyermeket!

Lesz neki 3 gyerek 3 nőtől, aki mind egyedülálló anyuka.

aug. 31. 12:22
ÉN egész biztos hogy nem ismerkednék meg vele, de én nem te vagyok. Ha tetszik és neked nem probléma amit tudsz róla, akkor hajrá.
3. Lilla_1987 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 12:21
Én a helyedben tennék vele egy próbát. Abból, amit tudsz róla még semmi sem derül ki, sem pozitív, sem negatív.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 12:17
Igen. Ismerkedj meg vele, és megkapod a választ a kérdésedre.
aug. 31. 12:12

Ahova rendszeresen járok vásárolni, ott dolgozik egy férfi. Nekem mindig tetszett, mióta először megláttam. Ő is figyelgetett engem, azt észrevettem. Aztán valahogy megtalált facebookon és írt egy üzenetet.

Gyorsan megnéztem az adtalapját, és kiderült egy volt osztálytársam férje volt úgy 2-3 évet, van 1 gyerekük.

A volt osztálytársamhoz semmi közöm, úgy 20 éve nem láttam.

Kiderült, van neki mégegy gyereke egy másik házasságból is. 2 gyerek, 2 nőtől. És ahogy látom a fiatal csajokból áll az ismerősi köre (ő 45 éves).


Én nagyon lelkis vagyok, családra, komolyra vágynék. Sajna nem állnak értem sorban az udvarlók, és 34 éves leszek lassan. Ti megismerkednétek vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook