Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap bejött a szülői értekezletre, bemutatkozni egy... fórum

Tegnap bejött a szülői értekezletre, bemutatkozni egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

szept. 6. 19:13
Végtelenül szánalmas viselkedés gyerekek szülői értekezletén. De te láthatóan ráharaptál és mentegeted a vállalhatatlan megnyilvánulását.
23. rabankari (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 6. 18:30

Írj már példákat ezekre a kétértelmű megjegyzésekre,már más is kérte!

Én azt gondolom lehet,hogy jóképű,de nagyon ostoba aki így viselkedik😀

22. Moba89
szept. 5. 21:57
😃😃😃
21. timycat (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 21:25
Egyrészt vallomás lett, szóval valamit csak megmozgatott, de a hsz-om lényege, hogy lehet nyugodtan vadászni csak ne a gyerek környezetéből, mert az árthat a gyereknek. A többi nem számít.
20. semleges (válaszként erre: 5. - Neee)
szept. 5. 10:05
Az.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Timycat)
szept. 5. 09:45
Nem tudom miért kell úgy beállítani, hogy én instant csorgattam a nyálam egy fiam lehetne korú pasira. De tudod mit? Majd a gondolataimat is úgy alakítom, hogy ne legyek véletlenül se hasonló a "csatakancákhoz", sőt, kiszaladok a teremből ha egy 50 évesnél fiatalabb pasi félreérthető megjegyzéseket tesz. Irónia volt. Csatakanca....
18. timycat (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 05:18

Nem a kinézet a gond, hanem a viselkedés... nem mászok rá, nem csorgatom a nyálam a gyerekem tanárára, edzőjére, mert a gyerekemnek árthatok vele. Ilyen egyszerű.


Én is 40 eleje vagyok, totál megértem (sőt!) a fiatal fiúkat hajtó "csatakancákat" csak az ne gyerek körüli egyed legyen. Annyi kis bika van, akkora hypeja van a milfeknek, hogy nem értem miért a gyerek "környezetében" kell ezt csinálni.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Timycat)
szept. 4. 22:29
Szegény, mindjárt elkezdem "sajnálni". Ja, nem... Gyakran találkozom a TF népével, "csodás" banda, főleg a fiúk 🤬 Gondolom mikor a kicsikhez ment, azt elviselte volna, ha csupa (nagykorú) Miss Universe versenyző csorgatja rá a nyálát, de sajna nem így történt. Mi "preklimaxosok" már mehetünk a levesbe és banyatankot vásárolni, igaz?
16. timycat (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 18:50

Volt osztálytársam tanult TF-en, szemrevaló srác még mindig. Pályája elején gimiben tanított, onnan elmenekült, mert félt a tinilányoktól, szándékosan hozták kellemetlen helyzetbe és ugye egy tanár még ha nem is vevő rá könnyen megütheti a bokáját.

Aztán ment kicsikhez, ott a kapuzárási pánikos, preklimaxos anyukák csorgatták rá a nyàlukat, de azok legalább már nem büntetendő kategória.


Aztán otthagyta a pályát a pitchába.

15. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 18:29
De pl miket? Nekem is annyira abszurd ez a szitu.
14. Neee (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 17:27
Mondom akkor újra: ez annyira szánalmas.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Loch ness)
szept. 4. 14:15
30-45 éves anyukák voltak a teremben + a két hasonló korú tanárnő és az arcokat elnézve nagyon is kedvező volt a "fogadtatás" 😆 de inkább hallgattunk 🤐😁 Ez meg vigyorogva értekezett tovább az edzésről de azért beleszőtte a kis megjegyzéseit (és persze várta a hatást 😄)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Enissa)
szept. 4. 14:09
Lányom van és utálja a focit 😆 szóval nem fogok a pasival sokszor találkozni.
11. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 14:00
Lehet csak neked tűnt úgy tévesen, hogy kétértelmű és másra célzott, mint amit mondott. Első alkalommal nehéz megítélni valakit helyesen. Nem ártott volna leírni konkrétan azt, amit mondott, mert nehéz megmondani így kinek van inkább igaza.
szept. 4. 13:46

Annyit már biztosan tudunk a pasiról, hogy nem tud viselkedni, és ez neked még be is jön :( Ezek után nem érdekelne, mennyire jóképű, hanem utánaérdeklődnék, megfelelően viselkedik-e a gyerekekkel.

Gondolom, a kegtöbb szülő nem azért hallgatott, mert nem merte lecsapni a magas labdát, hanem valószínűleg visszatetsző volt nekik, hogy a fickó így viselkedik a szülői értekezleten.

9. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 10:45

Azt hiszem leginkább Te akadtál horogra...

Nem jó ötlet!

8. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 10:30
Engedd el a gyermeked érdekében, valamint nagy pofára esés lehet ez számodra is.
szept. 4. 10:16

Vannak férfiak, akik tudják magukról, hogy jól néznek ki. És vannak köztük olyanok, akik szeretnek flörtölni. Mondjuk ennek megvan a maga helye és ideje, ami nem éppen egy szülői értekezleten kell, hogy kiteljesedjen.


Az eddig leírtakból nem tudjuk, hogy megállt-e a jóképű 🙂 egy bizonyos határnál, vagy tovább ment. Mert - számomra - ha tudja a határt, meddig mehet el - még imponáló is lehet. Ha nem erőltetett, és nem illetlen, akkor nem gáz.


De mondom, tudni kellene, mi is zajlott azon a bemutatkozáson. A lényeg, hogy jó edző legyen, ne csak jó pasi.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
szept. 4. 09:51
Alsós gyerekeknek tart foci edzést. Elég valószínűtlen, hogy a diákokkal flörtölget. Maximum a tanárnőkkel vagy az anyukákkal 😆
5. Neee
szept. 4. 09:00
Ez nagyon szánalmas.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 09:00

Nem is kell mindent lereagálni,,néha az a legjobb hogy úgy teszel mintha nem is hallottál volna semmi különöset.

Így aztán szépen el is halnak a "szellemeskedései",,elegáns megoldás.

3. globus (válaszként erre: 2. - Semleges)
szept. 4. 08:57

Nem boztos, hogy olyan volt.

Az étel kívánatos lehet, ha éhes vagy, és érdektelen, ha nem.

szept. 4. 08:51
Ez elég szomorú, mármint a kétértelmű. Aztán majd csodálkozik ha valaki felnyomja, hogy a diákjával flörtölget. Ez vékony jég. Addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook