Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek ez fogyókúrás étrend? fórum

Szerintetek ez fogyókúrás étrend? (beszélgetős fórum)


11. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Fdcfc1ad3b)
2011. szept. 6. 08:22

Nekem tetszik:) a zsemlét lehetne kornspicre vagy korpás zsemlére változtatni.

Gondolom ez csak minta, nem minden nap ezt eszed.;) Sok sikert, ja és mozogj is, úgy hatásosabb:)

2011. szept. 6. 08:09

Szia,

Én egy nagyon hasonlót csináltam 1 hónapig, majd abbahagytam, mert a sok gyümölcs és zöldség ellenére elkezdett egészen rendesen hullani a hajam, pedig amúgy sem túl sűrű vagy sok.

Szóval én mindenképp ajánlanék valami vitamint. A fodrászom is azt mondta, diéta esetén könnyen előfordul, mert ha a szervezet valaminek a hiányát érzi, elsőként a hajból és körömből vonja el a tápanyagokat.


Sok sikert egyébként:)

9. Bcicus (válaszként erre: 1. - Fdcfc1ad3b)
2011. szept. 6. 07:44
Nem igazán. Reggel nem kéne zsemlét meg joghurtot enni és este tejet inni.
8. f54c6b8a8d (válaszként erre: 7. - Fel a fejjel)
2011. szept. 5. 19:57

Nem tudom,hogy ki mennyi ideig fogyózik,de én nem pártolom a gyors kúrákat.Minimum 3 hónapos volt nálam egy kúra.Most már Norbi update szerint eszek,és ez így is marad,nem csak kúraszerűen.

Ha 1400 kcal alá megy ,akkor egy idő után raktározni fog.De függ ez magasságtól,kortól,jelenlegi testsúlytól..

2011. szept. 5. 19:27
Szerintem ez nem kevés. Kb én is így és ennyit eszem, bár nekem több a zöldség-gyümölcs.
6. f54c6b8a8d (válaszként erre: 1. - Fdcfc1ad3b)
2011. szept. 5. 19:15

Jó,csak kevés.Hosszú távon így kimerül a szervezet.Ráadásul egy idő után raktároz is,hiába kevés a kaja,de azt 100%-on beépíti majd,és zsírrá.

Ez így maradhat,csak uzsonnára egyél még pl.0%-os joghurtot,vagy pár szelet sonkát,vagy 1-2 vislit.

Vacsorára pedig ha csak fele túrót ennél mondjuk fél tejföllel kikavarva kis vegetával,mindjárt ízletesebb.Mert nagyon fontos,hogy jó kedvvel csináljuk a kúrát,hogy a kaják íze jó legyen.

Főtt csirkemell? Miért nem sütöd,olivában? Jól befűszerezve biztos,hogy finomabb lesz.Ha esténként összeállítanál friss zöldségekből salátát,akkor vitamin hiányod sem lenne/annyira,bár én szednék hozzá multivitamint/,ezt light öntettel,joghurttal,vagy kefírrel ehetnéd.De tojást is ehetsz bármikor.Olaj helyett olivát használj mindig.

De ez csak az én véleményem! További sikeres fogyást!

2011. szept. 5. 18:14
smmi ,nem azért csak kérdeztem :)
2011. szept. 5. 18:12
mi a baj a sok fehérjével?
2011. szept. 5. 18:11

Jó étrend. Én még 1 laza zöldséglevest beletennék, mert imádom a leveseket.

De ez jó étrend, sok sikert a fogyihoz!

2011. szept. 5. 18:10
szerintem igen,de nem eszel túl sok fehérjét?
2011. szept. 5. 18:09
reggeli:1 db zsemle,1 db kefír,1 db paprika ebéd:30 dkg csirkemell,főzve,zöldsaláta.uzsonna:2 db alma vagy 1 alma,1 natúr joghurt,vacsora:1 doboz 10%-os(250gr.) tehéntúró,és 1 db paprika.lefekvés előtt:2 dl meleg tej.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook