Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székesfehérváron család- és nővédelmi központ! Tapasztalatok? fórum

Székesfehérváron család- és nővédelmi központ! Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


19. Kriszti1212 (válaszként erre: 18. - Mézgapaula)
2010. jún. 22. 21:31

Köszönöm neked is. Jó, hogy ennyi orvos közül lehet válogatni :)

Remélem majd hamar el tudom érni őket, mert szeretnék minél hamarabb egy kivizsgálást.

2010. jún. 22. 21:21

Szia, kb. 2 honapja lattam kiirva ott a telszamot, amin elvileg be lehet jelentkezni: 22-316-154. Mult heten majdnem minden nap hivogattam delelottonkent, soha nem vette fel senki.

Egyebkent en Vas Aleftyinahoz jarok es teljesen meg vagyok elegedve, velem mindig nagyon rendes volt es alapos, raadasul kedves is. Regen nagyon feltem a vizsgalattol, eredmenytol stb. es mindig nyugtatott. Szoke Katalinnal egyszer voltam, velem nagyon bunko volt, tobbet nem mennek hozza, de azt mondjak, a maganrendelesen nagyon kedves.

17. Kriszti1212 (válaszként erre: 16. - Drnéni)
2010. jún. 22. 21:15
Hát igen, végül is ezzel a kórházzal sincs semmi baj, sőt az orvosokkal sem, csak nekem egy esetben nagyon megingott a bizalmam és kíváncsi vagyok más szakvéleményre is. Köszönöm neked is a tanácsokat.
16. drnéni (válaszként erre: 15. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 21:06

Ez tök jó, mert én viszont olyanokat ismerek, akik Fehérvárról mennek hozzátok szülész-nőgyógyászhoz. A Vas Aleftyina egyébként nagyon jó, alapos, még ha nem is valami kedves. Az ifj. Nagy kicsit link, de ultrahandban nagyon jó. Schwartzinger kilőve. ha nem akarsz ráfizetni. Szőke Kati is jó.


Persze nem szabad azt gondolni, hogy ez valami magánrendelés színvonal, megcsinálják a dolgukat a lehető legkevesebb idő alatt.

15. Kriszti1212 (válaszként erre: 14. - Drnéni)
2010. jún. 22. 20:58
Szia! Nem akadékoskodsz, de szándékosan nem itt akarok elmenni kivizsgálásra. Mondjuk azt, hogy van rá okom. :( Eddig nem csalódtam, viszont az utóbbi pár hónapban kicsit elhalványult a bizalmam.
14. drnéni (válaszként erre: 2. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 20:53
Bocs, nem akadékoskodni akarok, de Dunaújvárpsban nincs ilyen hely? Milyen vizsgálatra gondolsz? Panasz, tünet, meddőség esetén mindenkinek jár ingyen a kivizsgálás. Különben elvileg a lakóhely szerinti szakrendelés illetékes ilyesmiben, nem tudom, itt mennyire veszik ezt szigorúan. De pl. labort biztosan csak otthon tudsz csináltatni, nem tudom,érvényes lenne-e nálatok az itteni beutaló.
13. Kriszti1212 (válaszként erre: 12. - Night Angel)
2010. jún. 22. 20:50
Én is remélem. Jó lenne, ha kiderülne végre, hogy van-e valami bajom, mert esély van rá. Az itteni orvosom jelzett valamit, de konkrétan nem mondott semmit.
12. Night Angel (válaszként erre: 11. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 20:48

Rendben, az albamed-es oldalra ne adj, azt 6 éve nem frissítették.

Az antsz oldalán már jobb az infó!


Remélem jó dokit tudsz választani!

2010. jún. 22. 20:43
Értem. Nagyon köszi. Az előbb rákerestem és a címet, a rendelési időt és a telefonszámot is kiadta. Amint vége ezeknek a piroskás napoknak telefonálok és lehetőség szerint megyek is.
10. Night Angel (válaszként erre: 9. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 20:41

Fú, én utoljára januárban voltam ott, akkor még be kellett jelentkezni, azóta a házimmal íratom a fogamzásgátlót és nem voltam arra felé.

Úgy hallottam, hogy megszünt a bejelentkezéses módszer és érkezési sorrend szerint van a fogadás, de szerintem érdeklődd meg telefonon, biztos, ami biztos, ne kelljen kétszer jönni Újvárosból.

Telszámot tudod?

2010. jún. 22. 20:38
Igen, még azt szeretném kérdezni, hogy egyébként mindenképpen be kell jelentkezni? Vagy csak úgy simán is oda lehet állítani?
8. Kriszti1212 (válaszként erre: 6. - Night Angel)
2010. jún. 22. 20:35
Na pont írtad :) Köszi szépen :)
2010. jún. 22. 20:35

És tényleg nem kerül semmibe? vagy azért fel kell készülni némi zsetonnal?

Egyébként nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.

6. Night Angel (válaszként erre: 4. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 20:34
Ingyenesek a vizsgálatok, ill ha akarsz akkor adsz, tudod borítékos megoldás, de nincs semminek ára.
5. Night Angel (válaszként erre: 2. - Kriszti1212)
2010. jún. 22. 20:33

Tapasztalat:

A két Nagy dokihoz ne menj...

Dr Auth András jó fej, de ő lehet csak tinikkel foglalkozik, nem biztos, egy telefont megér.

Én Dr Szőkéhez járok, normális, semmi bajom vele, de nem valami beszédes, ha kérdezel persze válaszol.

Vas Aleftyinától az isten óvjon, támadó menyét!

Van még egy pasi, valami Zsolt, őt nem ismerem, de nem is hallottam jót róla.


Amúgy tiszta és nyugodt hely.

2010. jún. 22. 20:31
Hát mivel nem ismerek senkit, így bárkire, akihez érdemes menni. Meg hát sajnos anyagilag nem nagyon vagyok úgy, hogy most arra külön tudnék költeni :)
2010. jún. 22. 20:30
Kire vagy kiváncsi? :-)
2010. jún. 22. 20:30
Azt hallottam, hogy ott mindenféle vizsgálatot ingyen végeznek. Én Dunaújvárosból szeretnék elmenni egy alapos kivizsgálásra. Tudnátok tanácsokat, tapasztalatokat mondani?
2010. jún. 22. 20:29
Székesfehérváron család- és nővédelmi központ! Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook