Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rettenetesen "boldog vagyok", hogy ilyen magas a szellemi,... fórum

Rettenetesen "boldog vagyok", hogy ilyen magas a szellemi,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
72. tumbo2 (válaszként erre: 53. - Smaragdzöld 🐉)
aug. 19. 13:51
egyszerűen nevetséges és szánalmas.ha ez az érték,a minőség,akkor ennek az országnak annyi.
71. tumbo2 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 13:47
a lányunk esküvőjén hálistennek nem volt zene.a buli másnap volt a "fiataloknak"le sem feküdt,hogy a szép virágfonat ne menjen ki a hajából.
aug. 19. 11:06
Igen a rokonnal az esküvőre gondoltam.
aug. 19. 11:05

Megkockáztatom, hogy Krisztikrisz hozzászólásában legalább annyi irónia rejtőzik, mint az én 53-asomban.


"De egy ereszd el a hajam bulin elmegy, ha nincs egy vállalkozó barát, kolléga, rokon aki énekeljen." - ezzel viszont egyetértek. Mondjuk egy esküvőn, ahol mindenféle zene van, hogy többek ízlésének megfeleljen, ott elmegy.

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Krisztikrisz)
aug. 19. 10:56

Nekem nem itt kezdődik az énekelni tudás.

Erre mondják ízlések és pofonok.....

De egy ereszd el a hajam bulin elmegy, ha nincs egy vállalkozó barát, kolléga, rokon aki énekeljen.

67. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 10:48

Nagyon tud énekelni!


[link]


Ez meg olyan mindent elsöprő! 🙂


[link]

66. csemár (válaszként erre: 60. - Ghost👻)
aug. 19. 10:45

A te hozzászólásodra reagáltam.

Ha Téged nem érint, amit írtam, annál jobb.

65. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Amaunet)
aug. 19. 08:48
a lányoméknak nincs tévéjük.én meg nem tudnék lenni nélküle.most küldtek egy ezres listát az örökölt könyvekről.szégyenlem,de nincs már türelmem könyvet olvasni.jót szórakoztunk szombaton.a lányom bedobott egy fagyott szedret a szódavízbe,az mit izgett,mozgott,forgolódott,mondja a vejem,na ezt bemutatja a fizikaórán.
64. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Amaunet)
aug. 19. 08:42
tegnap volt egy film,talán a szerelem olasz módra,nem biztos,mert folyton elment a villany.nagyjából arról szólt,hogy az idősödő tanár mondta,olvassanak sok Byront,Keatset,de alkalmazzák a saját életükre.csinálják azt,amit szeretnének-ja,ha sokak kezét nem kötné meg a pénz hiánya.
63. tumbo2
aug. 19. 08:35
a címüket sem tudom,talán volt olyan,hogy celeb vagyok,ments ki innen.meg a hasonszőrű társai.
62. Amaunet (válaszként erre: 61. - Tumbo2)
aug. 18. 22:12
Melyiket nem?
61. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Amaunet)
aug. 18. 10:15
na azt nem tudnám nézni.
60. Ghost👻 (válaszként erre: 45. - Csemár)
aug. 18. 09:38

Nekem mondod?

Havi szinten 4-5 könyvet kiolvasok,ellenben nem nèzek tv-t csak este,akkor is a Travel-t.

Filmet csak akkor nèzek,ha itt van a nagyobbik keresztlányom,mert velem szeret filmezni.

aug. 17. 17:02

Még néhány gondolat...

Az igényt megteremteni a kultúrált szórakozásra gyermekkorban kell. Az, hogy az oktatás élén egy nyugállományú (bekövesedett aggastyán) áll nem segíti azt, hogy a jövő generációi széles érdeklődési körrel rendelkezzenek.

aug. 17. 16:41

Részemről nem tabu a tv. Egész nap be van kapcsolva. Néha csak háttérzaj. Híreket is nézek több csatornán is. Úgy gondolom, hogy képes vagyok minden hír mögött meglátni a valóságot. Ha érdekel, akkor a neten is utána olvasok. Olvasok netes hírportálokat (mindkét oldalról) és irodalmat. Most éppen Szász Imre Basa című könyvét. Szeretnék majd egy kuvaszt befogadni.


Hogy a témához is szóljak...

Sajnos, kevés ember az, aki egy bővebb csatornatartalmat tud előfizetni, ahol válogathatna a neki tetsző műsorokból. A kereskedelmi tévék a nézettségre mennek. A tömegek meg arra, hogy szórakozzanak.

De ott van pl. a Dunán az Álomkertek / Provence, majd utána a Mező Misi beszélgetései a Jézus és... / Jézus és a fazekas, vagy a Hazahúzó.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Regin_a)
aug. 17. 15:10

Igaza van Uram megkövetem, tényleg róla van szó. :) Dr. Jan Pol.

Nem szép, hogy elírtam a nevét. Kedvelem a fickót, milyen jól tartja magát.

56. Regin_a (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 15:06

dr. Pool"

Csak egy o Pol, haugyan a holland/amerikai large and small animals doktorra gondoltál

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Timycat)
aug. 17. 13:37
Nagy állatom nincs. Csak nézek ki a fejemből milyen egyszerű módszerekkel IS, "állítja" talpra őket.
54. timycat (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 13:33
Ne gondold, amit művel a nagy állatoknál ma is azt teszi a szakma, a kisállat gyógyászat lett sokkal cicomásabb.
aug. 17. 11:50

Egy mulatós zenésznél nincs nagyobb főnyeremény! Igazi értékteremtő előadó.


"Ma sem kisebb a kihívás, mint volt a zivataros századok során, a válasz pedig ugyanaz. Állhatatos értékőrzés és bátor értékteremtés, ami egyszerre jelenti keresztény kultúránkat, a fiataloknak hivatást közvetítő tudást, a kreativitásunk által megszülető innovációt és jövőt adó családjainkat"

− mondta Hankó Balázs a díj átadásakor.


Akik valóban ezeknek a fenti hangzatos szavaknak felelnek meg, mert valóban értékteremtők - nekik mi jár/járna?

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Globus)
aug. 17. 11:39
Biztos ismered, állatorvos. Olyan dolgokat tud. Amit már kevesen.
51. globus (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 11:35
Utolsódat nem ismerem, utánanézek. Köszi!
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Globus)
aug. 17. 11:32

Azt is szoktam nézni, főleg Indiában, de akár Angliában is milyen esetek vannak. A "Bőrmentő doktort", a dr Pimple Poppert. Néha tapasztalom, nem egyformán oldanak meg 1-1 problémát.

De szeretem a dr. Pool-t is, őt a Facén is követem.

49. globus (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 11:23
Igen, az. Itt van még a Bizarr testek, nagyon érdekes.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Globus)
aug. 17. 11:22
Azt hiszem igen, utána jött a 'A mégis élni' című műsor.
47. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Gyöngy:))
aug. 17. 10:53
lehet,hogy bolondnak néznek,mennyit kínlódtam én a jénaival,mert nincs füle.összeégettem a kezem,majd kiborítottam,a tévében láttam,rajta hagyták a tepsin,úgy emelték ki.buta ember a saját kárán sem tanul,erre jön a tévéből egy pofonegyszerű ötlet.
46. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Holurt Waxhton)
aug. 17. 10:48
a lányoméknak nincs tévéje.miért fosztana meg.jó sok természetfilm van,olyan tájak,ahova sosem jutnék el.meg ott van a távirányító.ha nem tetszik semmi,lekapcsolom.
45. csemár (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
aug. 17. 10:41

Elég baj az, hogy manapság már gúny tárgya az is, ha valaki egyáltalán könyvet vesz a kezébe, illetve más módon "kultúrsznob".

(Én is megkaptam már nem egyszer, hogy "mire jó az?!")

44. globus (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 10:30
TLC-n? Jó a péntek este, előtte pedig a bőrös, szeretem :)
aug. 17. 09:45

Basszus, tegnap például azzal mostam az agyam, hogyan tudnak megszabadítani valakit több száz jóindulatú tumortól.

A kés esete, kenhetsz vele vajat is , és ölhetsz is, a te döntésed mire használod, nem a késsel van a gond, ha ölésre használnád, hanem veled. A TV sem, csak szelektálni tudni kell, mi az a műsor, ami megfelel, ha erre is képtelen vagy, tényleg jobb, ha kiiktatod,de el kell fogadd, akkor sajnos nálad a hiba, hogy mégis elvisznek más irányba akaratod ellenére.

Miért kell lebirkázni bárkit is? Túl értékeled cseppet magad.

És van igazság is a mondataidban, de lehet csak bizonyos csatornákra van pénzük, de amennyiben nem lenne TV-jük, akkor az ingyenes sajtóból is magukba szívják a tudományt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook