Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbált már valaki otthon hajat melírozni? fórum

Próbált már valaki otthon hajat melírozni? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 10. 19:10

Én simán melírozom, festem, vágom a hajam, de elsőre nem megy az ilyen simán. :)

Ha sötét lett a hajad és világosítani szeretnél rajta, vegyél szőkítőt, és kenj rá a tincsekre csak úgy, mintha festegetnél. Persze az eredmény nem garantált, aki otthon barkácsol, az ne várjon olyan eredményt, mint a fodrásznál...

5. 0c49369de6 (válaszként erre: 4. - Mendra)
2010. okt. 10. 13:17
Alapból világosbarna a hajam, s kifejezetten, melírozó hajfestéket vettem, felvivő applikátor is volt benne... de olyan egyenletlenül vitte fel, és olyan mű hatása volt, hogy onnantól kezdve rühellem a bolti , kemikáliás hajfestékeket!! Soha többet! Csakis kizárólag természetes anyagok!!!
4. mendra (válaszként erre: 3. - 0c49369de6)
2010. okt. 10. 12:58
Méz szőke ha nagyon sárga lesz.
2010. okt. 10. 12:54
Igen, szőkét :D nem győztem visszasötétíteni :S
2. mendra (válaszként erre: 1. - 43b8d0cd13)
2010. okt. 10. 12:35
Blanspor oxi 9 vagy 12% attól l függ milyen most?
2010. okt. 10. 11:33
Tubusos,oxival kikeverhető hajfestéket vettem de nekem túl sötét lett,van valami amivel lehetne esetleg világosítani itthon?arra is gondoltam hogy világosabb vörös hajfestékkel és 12%os oxival alufóliázva elöl betennék pár csíkot hátha feldobná mert így úgy nézek ki mint a saját öreganyám.Próbáltatok már ilyesmit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook