Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki otthon vágja magának a haját, hogyan csinálja? fórum

Aki otthon vágja magának a haját, hogyan csinálja? (tudásbázis kérdés)


24. csemár (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
júl. 26. 09:31
Általában szerencsém van a fodrászokkal, nem miattuk lettem "önellátó". (A covid alatt tilos volt az oltatlanoknak fodrászhoz járni, emiatt tanultam bele a hajvágásba.)
23. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 24. 21:30
Nekem elég hosszú hajam van, én elválasztom, 2 copfba gumizom, váll elé veszem mindkét oldalon, levágok belőle amennyit szeretnék, majd a végén 2 tükör segítségével kiegyenesítem a végeket.
22. globus (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
júl. 24. 17:36
Én vettem igazi Triumph önélező fodrászollót pár tízezerért, összes fiú haját levágom a családban, de enyémet senki, van ez így :)
21. boszorkánylepke (válaszként erre: 10. - 55Judit)
júl. 24. 17:08
Megnyitod "youtube.com" weboldalt, majd a keresőbe beírod, hogy hajvágás, vagy hajvágás otthon, hajvágás magadnak, hajvágás lépésről lépésre, stb. és már jönnek is elő a videók
20. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - Csemár)
júl. 24. 13:52
Én sem, cserébe fodrásztól jöttem már el úgy nem egyszer, hogy legszívesebben már hazaérve igazítottam volna rajta... :D
19. csemár (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
júl. 24. 13:37
Még nem rontottam el anyira egyszer sem, hogy fodrászhoz kellett volna mennem.
18. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Csemár)
júl. 24. 12:25
én előveszem a nagyapám ezeréves fodrászollóját,aztán,ahogy esik,úgy puffan.persze,ha már nagyon csúf,elmegyek a fodrászhoz.
17. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 24. 11:36

Hosszú hajam van, magam vágom. Kell hozzá: jó olló, jó fésű, néhány csipesz, ill. hajcsat, trimmer, két tükör. És sok türelem.

Ha rövidre akarnám vágni, nem kísérleteznék.

16. secret8 (válaszként erre: 12. - Anyagi)
júl. 24. 11:30
Szintén :))
15. Myra
júl. 24. 08:06
Ezt nem lehet elmesélni, látni kell, már gyerekkorom óta magamnak vágom.
júl. 24. 07:50

Èdesanyám vágta mindig magának.

Nem volt fodrász,de olyan ügyesen megcsinálta magának a rövid frizurát ahogy egy fodrász sem csinálta volna meg.

13. eunuch
júl. 23. 22:03
2 tükör, erős lámpa, éles olló, hajnyíró gép, ügyes kezek.
12. Anyagi
júl. 23. 21:38

Rövid hajjal nem kísérleteznék magamnak!

De a hosszút már vagy 30 éve magamnak vágom!


És a család többi tagjának is én vágom, nekik a rövidet is!!! Fiúknak is!

Először csak igazításokkal foglalkoztam, de idővel felsorakozott az ollóm előtt az egész család - én meg belejöttem! :)

11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 23. 20:49

Ha csak nem vagy ugyanolyan ügyes jobb és bal kézzel, akkor sosem lesz az igazi. Ráadásul tükörből vágni nagyon nem egyszerű hátul.

Én hosszú hajat már vágtam magamnak átmenetesre, és esküszöm jobb lett, mint néha a fordásznál.

Egyébként tényleg jó videók vannak a neten, ha elég bátor vagy, csak aztán nehogy sírás legyen a vége :D

10. 55Judit (válaszként erre: 3. - Secret8)
júl. 23. 20:33
Én is ki akartam magam pallérozni, de beírtam hogy toturial és ilyen témájú videók nem voltak. :(
júl. 23. 20:01
A nővérem évtizedek óta magának vágja a haját, igaz, az övé rövid, de nagyon ügyesen csinálja.
júl. 23. 19:38
Én magamnak vágom, youtube-ról tanultam. Ritka és vékony hajam van, így annyira nem nehéz, állig érő egyenes bobot szoktam. 2 tükör közé állok, hogy lássam hátul is.
júl. 23. 19:29
Nézz körül Youtube-on. Egyszerűt válassz. Egy-két alkalommal levágtam magamnak. Haj feloszt, egyik kezemben tükör, másikban olló. Vállalható, de inkább fodrászra bízom.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 23. 19:18
Max a frufrumból vágtam néha, amíg volt.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 23. 19:09
Maximum egy hosszú haj végeinek lecsipkedését tudom elképzelni, de rövid fazonnál a pontos vágást nem. Hátul hogyan? Fülnél? Még a fodrászok is egymásnak vagják kölcsönösen.
júl. 23. 18:46
Inkább kifizetem a fodrászt, de én többször magamnak nem vágom. Mivel úgysem lesz olyan, addig nyírbászolja az ember, hogy a végén egy nagy semmi marad a hajából.
3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 23. 18:38
Youtube tutorial-videókból egészen jól kipallérozhatod magad.
júl. 23. 18:27
Tapasztalatból mondom...nem jó ötlet. 🙈😅
júl. 23. 18:07
Elsősorban vállig érő egyenes hajra vagyok kíváncsi. Annyira drága itt a fodrász, hogy megakarok tanulni magamnak vágni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook