Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pest megyei települések fórum

Pest megyei települések (beszélgetős fórum)


12. Mirrmurr2 (válaszként erre: 8. - Józsibirka)
ma 19:14

Tragédia a közlekedés és maga a falu sem olyan szép - hogy jutott az eszedbe??


Ezen a részen sokkal szebb falvak vannak.

11. Tkyd (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 18:56
Ki emlted a "fehér"szót nem vagyok sem piros sem zöld de szineket légyszi neválogazsd mert SÉRTTÖ komoly vagy ! Aki már nem fehér az nem is Lakos:)
ma 17:54

Hol dolgozol? Mert ha mondjuk délpesten és északbuda pestmegyei részén keresel házat, akkor az brutál. Arra számolj rá még 1-1,5 órát mire keresztül mész a városon. Halál.

Azt is körbejárnám, hogy a gyerekek iskolái, külön órái, sport lehetőségekre milyen lehetőségek vannak. Covid alatt sokan menekültek a fővárosból, meg home office. Most a közlekedés miatt sokan visszacsinálnák.

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:40

Szerintem a legfontosabb kérdés, hogy merre dolgozol, és heti hányszor, milyen közlekedési eszközzel jársz be.

Meg én nézném a gyerekek hosszútávú lehetőséget, hiszen nem optimális arra berendezkedni, hogy naponta órákig kelljen vinni óvodába/iskolába, később meg a rossz közlekedés akár az önállóság lehetőségétől is megfosztja.

8. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 16:38
Bugyi,
ma 16:33

Én Szadát javasolom. Gödöllő, Veresegyháza a szomszédban, minden bolt van, amit itt nem lehet kapni, az nincs. Épülget egy új óvoda, Veresen uszoda is van, meg többfajta iskola.

22 éve lakom itt, akkoriban etnikumból két család volt, most ha jól tudom egy se. A legközelebbiek Gödöllőn, meg Veresen vannak, de azok már szocializálódtak, nincs gond velük.

Itt az M3-as, egész jól járható. Lakóparkból van a környéken vagy három, de vannak területek, ami csak új házakat tartalmaz. Kb 6500-an laknak itt és már vagy két éve nem lehet ikerházat építeni, hogy megakadályozzák a zsúfoltságot. Egy telek-egy ház.

6. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 14:45
Solymár, Pilisszentiván, Piliscsaba, Nagykovácsi
5. Hansika (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
ma 14:27

igy igaz, ahogy irod.

Falusias környezet csak nagy tävolsägra van.

Akkor nem pest megyeben keresgelnek, a valamit valamiert elv alapjän.

Persze en nem ott elek, talän lesz mäs itt, aki jobban tud Neked segiteni,

Szèp hely Budaörs ès Biatorbágy is, viszont inkább kisebb, falusias környezet a cèl, ez a kettő nem egèszen az, amire vágyunk. Nyilván ez a közlekedés rovására megy majd, de valamit valamiért...
3. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 13:49

Mindent összevetve en Biatorbägyot ajänlanäm.

Ott van minden gyerek szempontbol,az M1 pedig rendben van.

Az ärak relativ olcsok.

2. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 13:40

A Donau melletti települeseket en kihagynäm.

Egyszerüen nehez oda a közlekedes.

oräkba kerül mire vegre hazaersz.

a 11-es ut mindenhol korszerüsitesre szorul.

Nekem Budaörsön van egy häzam, regen ez falu volt, egy pillanat alatt Pesten voltäl bärmikor.

Az M7, az M1 ällandoan telitve van.

Sziasztok!

Facebookon sehol nem találtam olyan csoportot, ahol esetleg erről beszèlgetni lehetne, így gondoltam itt teszek egy próbát. Vidèkre szeretnénk költözni, lehetőleg Pest megyèn belül, Budapesttől nem nagyon nagy távolságra, mivel a munka ideköt. Nagyon nem mindegy, hogy milyen környèken èl ès nevel gyerekeket az ember, így èrtelemszerűen egy biztonságos, nyugodt környèket szeretnénk, ahol lehetőség szerint a lakosság nagy része "fehér". Az alábbi településeket nèzegettük eddig: Leányfalu, Lórèv, Makád, Nagykovácsi, Pilisszentkereszt, Pilisszentlászló, Pócsmegyer, Szigetmonostor, Tahitótfalu, Sóskút, Vácegres.

Azok vèlemènyèt kèrnèm, akik a felsorolt települések egyikén èlnek vagy jól ismerik azt. Nagyon sokban segítene, ha valaki tud tanácsot adni. Bocsánat, hogy hosszú lett. Szèp napot 🌞

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook