Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örülök, hogy nincs gyerekem. Ma az étteremben fél órát... fórum

Örülök, hogy nincs gyerekem. Ma az étteremben fél órát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
65. Csillagszem38 (válaszként erre: 52. - Mizantróp)
júl. 20. 22:24
Termeszetesen van, de azoknak semmi jelentoseguk. ;) az elet ertelmet a csalad, gyerek adja, semmi mas nem tud olyan negativ es pozitiv erzeseket kivaltani egy emberbol, mint a gyereke ;)
64. loch ness (válaszként erre: 43. - Mizantróp)
júl. 20. 16:44
Épp most néztem meg egy másik fórumot, ahol tenyészkancának nevezted a harmadik gyereket vállalni akaró anyát, aztán azt mondtad, hogy ez nem gúnyolódás volt, hanem vicc. Hát, fura fogalmaid vannak arról, mi vicc és mi nem... Amit itt is megerősítesz, hogy "hihihi"-vel reagálsz arra, amit minden normális ember tud. Az ilyenekkel nem érdemes eszmét cserélni, mert a tiéd nem eszme, hanem rombolás. És még csak nem az a bajom, hogy neked nem természetes az, ami nekem és a legtöbb embernek az, hanem hogy gúnyolódsz azokon, akik másképp gondolkodnak, mint te. És már nem ez az első fórum, ahol ezt teszed.
63. csemár (válaszként erre: 62. - Mizantróp)
júl. 20. 16:37

Hát...

Itt feladom! :-/

62. Mizantróp (válaszként erre: 59. - Csemár)
júl. 20. 16:33
Nem csak azok érdekelnek. Minden állatért fáj a szívem, akit bántanak.
61. Mizantróp (válaszként erre: 60. - Tumbo2)
júl. 20. 16:32
Mit nem lehet az állatokon szeretni? Ne válaszolj! Nettó agyrém.🙄
60. tumbo2 (válaszként erre: 46. - Mizantróp)
júl. 20. 16:26
én nem szeretem,de soha nem bántanám őket.na kivétel az egér,de azt mérgezem.agyoncsapni nem tudnám.
59. csemár (válaszként erre: 58. - Mizantróp)
júl. 20. 16:23

Mondjuk lehetne így:


"Szerinted melyik a legcukibb házikedvenc?"

58. Mizantróp (válaszként erre: 57. - Csemár)
júl. 20. 16:19
Oké, csak nem akarom egy állatra kihegyezni a dolgot. Általanosságban az állatokhoz való viszonyról akarnék.
57. csemár (válaszként erre: 56. - Mizantróp)
júl. 20. 16:18
Az anakondát be lehet helyettesíteni akármelyik másik állattal, és más ott is vagyunk.
56. Mizantróp (válaszként erre: 55. - Csemár)
júl. 20. 16:16
Állatok szeretetéről, utálatáról vagy állatok bántalmazasáról volt szó. Nem anakondák tartásáról.
55. csemár (válaszként erre: 54. - Mizantróp)
júl. 20. 16:14

Én sem.

Azt akartad, hogy ajánljak fórumcímet... :-)


FI!

Bocs, hogy eltértem a témától!

54. Mizantróp (válaszként erre: 53. - Csemár)
júl. 20. 16:12
Elképzelni sem tudom...
53. csemár (válaszként erre: 50. - Mizantróp)
júl. 20. 16:11
"Szerinted mi visz rá valakit arra, hogy anakondát tartson házikedvencként?"
52. Mizantróp (válaszként erre: 51. - Csillagszem38)
júl. 20. 16:09
Az übergáz, ha nincs más értelme az eletednek.
júl. 20. 16:08
En meg azon szoktam gondolkodni, hogy hog telenenek a napjaim, ha nem lenne csaladom, szetunnam az agyam, nem lenne feladat
50. Mizantróp (válaszként erre: 49. - Csemár)
júl. 20. 16:07
Mi legyen a cím?
49. csemár (válaszként erre: 48. - Mizantróp)
júl. 20. 16:03
Hajrá! :-)
48. Mizantróp (válaszként erre: 47. - Csemár)
júl. 20. 16:01
Akkor hajrá!
47. csemár (válaszként erre: 46. - Mizantróp)
júl. 20. 15:59
Ez is jó vitatéma lehetne.
46. Mizantróp (válaszként erre: 44. - Csemár)
júl. 20. 15:23
Szerintem meg az a deformált, aki az állatokat nem szereti vagy bántja őket. Ez kb az egész emberisegre igaz.
45. Mizantróp (válaszként erre: 44. - Csemár)
júl. 20. 15:21
Ez jó.🤣😂
44. csemár (válaszként erre: 43. - Mizantróp)
júl. 20. 15:20

Pedig így van.

(Ha Te nem ezt látod magad körül, akkor valószínűleg egy többé-kevésbé deformálódott környezetben élsz.)

43. Mizantróp (válaszként erre: 40. - Loch ness)
júl. 20. 15:16
Ritkább? Honnan szedted ezt? Az a természetes, ha akar valaki gyereket? Hihihi...
42. loch ness (válaszként erre: 24. - PöttyösPanka)
júl. 20. 15:09

Nagyon szépet, és főleg igazat írtál!

A kialvatlanságról meg: hány olyan nőtől hallottam, aki hiába küzdött gyerekért, hogy bárcsak lenne, aki miatt ne tudna éjszakákon át aludni, és cserélhetné az összekakilt pelenkáját! Nyilván nem kifejezetten erre vágytak, de érezték, ez mennyire nem lényeges ahhoz képest, hogy van (lenne) egy gyermekük.

41. loch ness (válaszként erre: 21. - K-né Zsóka)
júl. 20. 15:06
Inkább azok kellett volna hogy szégyelljék magukat, akik nem átallottak így beszélni veletek :( Ha egy párnak nincs gyereke, az a legritkább esetben van azért, mert nem akarnak, és ezt szerintem mindenki tudja. Hogy jut eszébe másoknak beletaposni a másikba egy ilyen fájó ponton?
40. loch ness (válaszként erre: 15. - Álomka)
júl. 20. 15:04

A gyerekvállalás nem társadalmi elvárás, hanem az emberi természetbe, a zsigereinkbe van beleírva. Ezért kérdezgetik annyira. Más kérdés, hogy nem illene kérdezgetni, mert semmi közünk a másik ember életéhez.

Az, hogy te nem akarsz gyereket, az a ritkább eset, de úgy gondolom, a legtöbb embernél ez a túlmodernizált, városi élet hozza elő. Túlságosan távol kerültünk attól, ami természetes. (Ezt ne leszólásnak vedd, mert nem az, de tény, hogy az a természetes, ha valaki szeretne gyereket.)

39. loch ness (válaszként erre: 14. - Görögtánc)
júl. 20. 14:58
A vallomástevő egyáltalán nem biztos, hogy tényleg nem szeretne gyereket. A válaszaink viszont szerintem segítenek neki abban, hogy tisztába jöjjön önmagával. Úgyhogy miért ne lehetne őt biztatni? Úgyis ő dönt a végén.
38. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 03:45

Bocs,vxe hogy hol?àngliaban magkapod.



L

37. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 03:41

Én olyan kolysn gondolom, hogy elkotve vagyok.

A tibikikkel jól kijovok.

Egyik én cégem, másikat meg megeszem reggelire.

36. Álomka (válaszként erre: 21. - K-né Zsóka)
júl. 19. 02:43
Igen,valóban nem kényszer a gyerek vállalás.Nyílván az emberek többségének van,viszont nem vagyunk egyformák.Nem mindenki vágyik gyerekre,illetve van aki vágyna,de nem lehet.Erről feledkezik meg a sok kérdező.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook