Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztük semmi, de jól elvan vele? fórum

Nincs köztük semmi, de jól elvan vele? (beszélgetős fórum)


24. levarosbukta (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 5. 14:10
Ez hülyeség! A mozinak meg van a varázsa! Ennek ellenére én utálom a mozit, de ha a párom menni akar elmegy.
23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 22. - Timycat)
2020. júl. 5. 13:44

Én pedig pont fordítva vagyok. Moziban az elmúlt 10 év során csak a Star Wars filmeket néztük ( 7-8-9), mert nem szeretem, ha mellettem csörömpölnek, esznek, isznak vigadnak, vagy esetleg elém ül egy kosárlabdacsapat.

Én otthon jobban szeretek filmet nézni. Tömegben még sírni sem lehet. :)))

22. timycat (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 5. 13:38

Jaj az nem olyan, pláne ha "fontos" premier van.


Itthon nem olyan a filmnézés. Nem tudok itthon leülni és 1,5-2,5 órát nyugton a fenekemen ülni. Nem is szoktam itthon filmet nézni.

21. timycat (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2020. júl. 5. 13:35

Valahogy így.


Az én kolléga-barátom felesége egyszer mondta, hogy milyen jót tettem a házasságuknak. Mivel a srác többször kiakadva mesélt nekem egy-egy szitut, és női/anyai szempontból el tudtam neki mondani, hogy a felesége vajon miért viselkedett úgy ahogy. Megértette és a szerint tudta a következő szitut kezelni vagy elő sem idézni.

20. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - Df1e1c376c)
2020. júl. 5. 13:18

Illetve volt olyan, hogy feleségemet érdekelte volna ez az 50 árnyalatos film. Mondtam neki, hogy bocs, de én csak unatkoznék. Megnézte a nővérével. A sógorom pedig, ahogy én, szintén otthon maradt, mert ő sem volt kíváncsi rá.

Ahogy mentem már én is focimeccsre a barátommal, mert az asszonypajtit nem tüzelte fel, hogy 22 férfi kergeti a labdát.

19. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - Df1e1c376c)
2020. júl. 5. 13:14
Akkor nem megyünk moziba. Később letöltjük, és az a fél akit érdekel megnézi.
18. Asinel 75 (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 5. 13:08
Helyes 👍☺️
2020. júl. 5. 11:20

Van férfi barátom. Voltunk kollégák is több helyen, így a barátság megmaradt.

Mikor elvált és nem volt kit elvinnie a Wagner-napokon a koncertekre elkísértem.

Nincs ebben semmi fura.

Szerintem csak azok furcsállják, akik mint szextárgy tudnak csak gondolni az ellenkező neműekre.


A fórumindító meg ne kombináljon, ne kutakodjon más telefonjában. Bízzon meg a párjában, hiszen őt választotta. Ne rontsa el a féltékenykedésével!

2020. júl. 5. 09:58

Nekem is van ilyen kollégám, és biztos vagyok benne, hogy pont annyira nem akar tőlem semmit, mint én tőle.

Együtt kavezunk, jókat röhögünk, és ennyi.

15. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 5. 09:58
És ha van egy film, ami az egyiket érdekli, a másikat nem, akkor az egyiknek végig kell ülni unatkozva, vagy a másiknak csakis egyedül vagy sehogy sem lehet megnézni?
14. timycat (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 5. 09:54

Én és a kollégám Star Wars fanok vagyunk, a párjaink meg nagyon nem. Nem moziba szerettünk volna menni, hanem Star Wars premier volt. Egy Star Wars nem megbeszélés kérdése, azt kell, így vagy úgy.


Egyébként nem csípem a mozit.

13. 71ddaa07fa (válaszként erre: 11. - Timycat)
2020. júl. 5. 09:50

Feleségem világ életében egy csomó férfival dolgozott, ahogy nekem is voltak kolléganőim.

De ha már moziba szeretnénk menni olyant választanánk, ami mindkettőnket érdekel.


Nekem ez furcsa és ilyent nem csinálnék soha.

12. timycat (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 5. 09:50

Vagy úgy érzi hogy nincs mit rajta törölni.


Az én telefonomban is megvannak az "évődések" hosszú időre visszamenőleg. Nincs benne semmi amit titkolni kellene, pláne mögötte nincs semmi.

11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 09:48

Ilyen kollégám nekem is van. De mint férfi sosem kellene.


Volt hogy moziba is mentünk kettesben, párjainkat nem érdekelte így kettesben mentünk.


Nincs ebben semmi. Persze nem mondom hogy mindig így van, de amit leírtál még nem jelent semmit. Te viszont el tudod rontani a dolgot felesleges kutakodással, nyomozással.

2020. júl. 5. 09:33

Van köztük valami, méghozzá Te. De lehet egy idő után ez sem fog számítani nekik.

Férfi és nő között nem létezik barátság. Vannak nők, akikkel jóban vagyok, és bizonyos időközönként beszélgetek velük a virtuális térben, de nem minden nap.


Illetve vannak kolléganőim, akikkel ha úgy hozza a sors megbeszélem a munkával kapcsolatos problémákat, de nem húzzuk egymást, csak konkretizáljuk a feladatokat.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Gyöngy:))
2020. júl. 5. 09:23

Oké, megelőlegeztem, hogy nem ő kutakodott a másik telefonjában. Ha ezt kell tennie, akkor veszett fejsze nyele.

Nem értem én ezt a megnézem mit írt a másik dolgot, egyik részről sem. Egyik bizalmatlan, a másik meg buta, ha nem törli ki az intim bejegyzéseit, vagy tapintatlan a másikkal szemben.

8. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 09:00
Amiket leírtál azok alapján flörtölgetnek, tetszik neki.
7. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 5. 08:59
Az még nem derült ki, hogy a barátja mutatta meg a telefonját.
2020. júl. 5. 08:23
Megmutatta,vagy megnézted? A kettő nem ugyan az.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 07:32
Megmutatta, vagy belenéztél a tudta nélkül?
4. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 07:27
Nem lennék felhőtlenül nyugodt. Munkaidőn kívül miért írogatnak egymásnak?
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 07:24

Nyugodj meg, ne gondolj bele többet, mint ami. Hasonlóan vagyunk a kollégámmal és tényleg csak a közös munkából adódó ismeretség, és ennyi. Ha már ott töltjuk a napunk nagy részét próbáljuk jól érezni magunkat.

Láttad, megmutatta a telefonját, gondolom akkor nem titkolni szeretné.

Én csak az én példámat tudom leírni, hogy létezik ilyen is.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 07:15
Hááát...flörtölgetnek, ebből valami lehet. Vagy nem.
2020. júl. 5. 07:12

A barátom jól elvan egy kolléganőjével elmondása szerint. Odabent egy irodában ülnek, együtt kávéznak meg azt mondja jókat lehet vele hülyülni. Megnéztem a telefonját és a csaj néha írogat neki. Munkával kapcsolatosan ír előbb, majd átmennek más témákba, nevetgélnek oltogatják egymást. Vicces képeket meg videókat küldenek egymásnak.

Szerintetek tetszik neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook