Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Néha szándékosan sérült dolgokat vásárolok, például horpadt... fórum

Néha szándékosan sérült dolgokat vásárolok, például horpadt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. timycat (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2023. máj. 15. 10:35
Kár ezen erőlködni, azt írtad eszed ágában sem lenne megvenni, szóval ha csak az jutna se vennéd meg csak továbballagnál. Nem mindegy mire költi a pénzét?
10. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. máj. 15. 10:05
Nekem is tetszik! Legalább nem nekem jut a selejtje!
2023. máj. 14. 23:47
Nyomi kenyérrel -ha a csomagolás nem sérült, akkor nincs baj, de a horpadt konzervvel azért óvatosan. Ha jelentős mértékű, akkor megsérülhetett a belső védőrétege, ami azt eredményezi, hogy a doboz anyaga egy idő után beleoldódhat a termékbe, ami meg nem igazán jó az egészségnek.
8. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. máj. 14. 23:12
Így van. Arról nem is beszélve, hogy az értelmesebb emberek állnak hozzá úgy, mint a kiíró, akik kicsit mélyebbre "látnak" mint a felszín.
7. timycat (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
2023. máj. 14. 17:35
Sokfélék vagyunk, nekem tetszik ez a hozzáállás, kevesebb selejt, szemét képződik így. Egy nyomi kenyértől vagy egy horpadt konzervtől senkinek nem lesz semmi baja.
6. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. máj. 14. 13:24
Aranyos mi? Én inkább hülyének mondanám! Eszem ágában sem lenne ugyanannyiért megvenni egy hibás árut mint egy teljesen épet. Ha le van árazva, akkor az természetesen más.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 09:47
Nagyon aranyos vagy 😘
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 09:45
Hát ez nagyon aranyos:)
2023. máj. 14. 09:40
És akkor mi van, ha senki nem akarja őket megvenni? Nyilván mindenki az ép dolgokat veszi meg, ha lehet válogatni, mert a sérült dolgok is ugyanannyiba kerülnek, mint az épek. De, te tudod, végül is a te pénzed. :)
2023. máj. 14. 09:40

Állatokról, növényekről megértem, de tárgyakat csak elfogadom.

Nyomi kenyeret nehezebb szeletelni, sérült konzerven mikro sérülés keletkezhet, amitől megromlik, azt normális helyeken leértékelve adják el, selejtért nem vagyok hajlandó ugyanannyit fizetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook