Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napi kontaktlencse fórum

Napi kontaktlencse (beszélgetős fórum)


jún. 26. 18:10

Köszönöm a válaszokat, három napig használtam az első párat, a harmadik nap volt kicsit unkomfortos, de amúgy teljesen rendben volt! Pedig kapta a sós tengervizet (mentem víz alá) és a sminket is nyomtam.🙈😂


Két napig tökéletes az egy napos lencse!

9. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
jún. 18. 21:09

Köszi szépen, én is megkérdeztem, ugyanezt mondta.


Sajnos nincs idő, nem érkezik meg, mert meg kell rendelni mindenhol, cilinderes :( sajnos nagyon pórul jártam. Három éve meg a szemüvegemet b.sztak el máshol. Ott elnézést kértek, kaptam vmi vigaszajandekot, de itt mèg ök voltak flegmak és bunkók. De mindegyik eladó.

jún. 18. 18:54
Megkérdeztem az optometristámat. Azt mondta, napi lencsénél nem igazán jó a tovább hordás. Mikor indulsz? Nincs már idő máshol beszerezni?
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
jún. 18. 18:39
Aha, értem. 8 éves kor óta szemüveges, a lencsére gimiben tért át. De már az is olyan régen volt nekem.
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
jún. 18. 17:45
Köszönöm az infót🤗😘
jún. 18. 17:07
Én is ismerek olyat aki több napig hordta, hordja, nem követendő, szerintem rizikós, főleg amit ő csinál, de szerencsére eddig nem lett tőle baja. Ebben az esetben amiben vagy én használnék tovább egyet, egyet főleg ha csak pár napról van szó.
4. Csillagszem38 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
jún. 18. 14:42

A havi lencsét 30 napig lehet hordani, azért tette este folyadékba és másnap felvette.


Nekem napi van most, egy napig lehet hordani és utána ki kell dobni.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Csillagszem38)
jún. 18. 14:23

Nekem ugyan nincs, de gyereknek igen, felváltva hordja a szemüveggel. Éjszakára ő mindig folyadékba tette, gondolom másnap is jó volt. ezt nem tudod megtenni?:))


Csak jobb, mint úgy aludni.

2. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Csillagszem38)
jún. 18. 13:42
A volt pasim kontaktlencsével aludt. Akkoriban már vagy 10 éve. Nem mondom, hogy követendő, de (akkor még) semmi baja nem volt a szemének tőle.gondolom, ez is egyén függő. Nekem száraz a szemem, szemcseppezek, és úgy is ritka érzékeny a szemem. Egy hagymától is taknyam-nyálam-szemem folyik vagy egy csilitől, amit mások meg sem éreznek.
jún. 18. 13:02

Sziasztok!


Ti szoktátok több napig használni a napi kontaktlencsét? Nekem eddig csak havi volt, azt használtam pár napig tovább, amiből még nem volt soha gond.

Most sajnos elcseszték a kontaktlencse rendelésemet az Ofotértban, emiatt csak 5 db próbalencsével tudok menni nyaralni, ami kevés lesz. Már nem jön meg a rendelésem. :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook