Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon sokat késik a havi ciklusom fórum

Nagyon sokat késik a havi ciklusom (beszélgetős fórum)


8. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Lucus19)
2023. dec. 23. 23:44
Nem volt. Egyszer késett egy hetet. Besz@rtam. Azt hittem, terhes vagyok, de nem. Menj orvoshoz!
7. papája (válaszként erre: 1. - Lucus19)
2023. dec. 23. 11:32

Ilyen fiatalon még játszanak a hormonok. Sajnos tudom mit érzel, mert velem is megtörtént hasonló életkorban. Akkor még nem volt teszt, csak nagy-nagy aggodalom.

Elég volt idegesnek lenni a vizsgák miatt, vagy nyári munkán távol a családtól a megváltozott körülmények miatt. Egyik nyáron 2 hetenként jött meg, a másik nyáron egyszerűen kimaradt 1 ciklus. Nem lehettem terhes, nem voltam fiúval, mégis nagyon megviselt a dolog.

Nyugodj meg, hidd el sokat segít.

6. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Lucus19)
2023. dec. 23. 11:08
Itt a karácsony,foglald el magad,ne ezen filózz,most úgysem tudsz semmit sem tenni. Nem muszáj elrontanod az ünneped.
2023. dec. 23. 11:06
19 éves vagyok, és fogok menni nőgyógyászhoz csak 27.-én kaptam időpontot. De addig beleőrülök ebbe
2023. dec. 23. 11:04

Mondjuk az sem mindegy hány èves vagy.

Változott-e mostanában valami az èletedben.

Hirtelen trauma?

Több stressz?

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Lucus19)
2023. dec. 23. 11:02

Szerinted majd a képernyőre teszi a kezét és megmondja mi a bajod?

A saját kezével kell, hogy betapintsa, szemével kell, hogy lássa, valamint a műszeres diagnosztika és a labor.

2. Teráz (válaszként erre: 1. - Lucus19)
2023. dec. 23. 10:53
Miért nem mentél már nőgyógyászatra❓️
2023. dec. 23. 10:31

Sziasztok!

Ma van hogy 28 napja nem jött meg a menszeszem, mondanom sem kell hogy teljesen bevagyok pánikolva.

Tisztázzunk egy két dolgot: tesztet csináltam negatív, nem szedek semmilyen fogamzásgátlót.

Nem tudom elképzelni hogy mi az oka az ekkora késésnek, sose késett ennyit és őszintén nem tudom hogy mi tévő legyek. Elrontja a napjaimat mert nagyon aggódom. Most jelenleg azt érzem hogy feszül a mellem és szúr, nyilal a méhem. Nektek volt már hasonló? Esetleg ha van itt egy nőgyógyász szívesen meghallgatom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook