Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Naboth tüsző mennyire veszélyes? Mitől alakul ki? fórum

Naboth tüsző mennyire veszélyes? Mitől alakul ki? (beszélgetős fórum)


3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. febr. 13. 14:28

Na ez az, de a mostani orvos akinel voltam( első alkalommal) egyből mondta hogy menjek el Győrbe a Szalayhoz.. Ja mert mondtam hogy ausztriaba dolgozok, biztos tele vagyok pénzzel..

Ja jo "viccelek" de komolyan fura. Nekem nincs bajom a Rakszures is mindig p 2halistennek,nemtudom o nagyon nyomta hogy menjek el oda hozzá...

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 12:39

Én még nem hallotta merről. de kíváncsi voltam és én is utána olvastam. Ezek igazából nyák folyadékkal telt ciszták. Ha nem okoznak tüneteket, tehát nem érzed vagy nyom, akkor nem kell velük foglalkozni. Persze vizsgálatkor ránéznek úgy is, hogy nőtt vagy sem.

Gondolom azért nem vették észre, mert eddig nem volt, vagy egyszerűen nem foglalkoztak vele, mert a normális anatómia részének tekintik.

Ha zavar, csináltasd meg.

2023. febr. 13. 09:37

Sziasztok!

Fél évente járok Rakszuresre, mindig P2, az elmúlt 3 évben külföldön laktam, ott jártam orvosokhoz.

Időszerű volt az újabb Rakszures, vizsgálat közben közölte az orvos, hogy Naboth tüszők vannak a mehszajon, és ajánlja, hogy nezessem meg illetve fagyasztas stb.

Nem értem eddig senki nem vehette észre? Mennyire veszélyes ez?

Mert a neten amiket olvastam, azt irja teljesen ártalmatlan.

Sexualis kapcsolatom nemis volt evek ota, Rakszuresre ugye fél éve járok, minden ok. Semmilyen panaszom sincs.

Csák érdekelne, ha másnak is volt, mi ez, mert eddig sosem hallottam róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook