Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak, hogy vége legyen ennek a "kapcsolatnak"? fórum

Mit csináljak, hogy vége legyen ennek a "kapcsolatnak"? (beszélgetős fórum)


1 2 3
aug. 15. 11:33
Csak pislogok. Ha egyedül lennék, ennyi fizetésből röhögve bérelnék egyedül egy kis lakást. Mindent, csak egy általam nem szeretett emberrel ne kelljen együtt élni. Mire jó ez? Milyen "magas életszínvonalról" lehet itt szó, amit ennek az árán is érdemes fenntartani? A magas életszínvonal ott kezdődik, hogy boldogan megyek haza, mert otthon jó, olyan férfi van velem, akivel szeretjük egymást. Ha ez nincs az egy igen alacsony életszínvonal, amin érdemes változtatni.
73. Kacsahercegno (válaszként erre: 69. - 6b12a4f57f)
aug. 15. 10:04
Nekem ebből az egészből nem jön le semmi értelmes 😂 Fuhh rossz lehet ilyen tehetetlenül élni...
72. Ghost👻 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 08:35
450-ből ha nem tudsz egyedül èlni akkor csak szenvedj!
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - 6b12a4f57f)
aug. 15. 08:22
Ezzel mindenki így van,a munkahelyeken is vagy tűr az ember vagy kidobják hamar. Akinek nincs sajat lakasa vagy valakivel összejön vagy mehet a híd alá,mivel nem lehet egy albérletet egyedül kifizetni!!!
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Ghost👻)
aug. 15. 08:21
Nem vagyok sérült utálom az együtt élést de muszáj. Nem tetszik az exemnek dobjon ki. Aki 1 fizubol gyereket nevel az vagy .... vagy életművész. Másra nem tudok gondolni!!!
69. 6b12a4f57f (válaszként erre: 68. - Kacsahercegno)
aug. 13. 14:09
Nekem az jött le, hogy hajlandó elviselni valakit, ha anyagi haszna származik belőle.
aug. 13. 12:47

Nem értem a logikát ebben. Kb. 10 hozzászólással ezalatt párkapcsolatot kerestél, együttéléssel. Most akkor együtt akarsz valakivel élni, vagy nem? Amúgy kötöttségek szempontjából kb. milliószor "rosszabb" egy párkapcsolat, ahogy írod is, mindenféle elvárások repkednek, szex, programok, egy "sima" lakótárssal nincs ez, ha közepesen normális akkor nem kell vele foglalkozni, pakolni utána, minimális kompromisszumokat kell esetleg kötni, meg max. néha beszélgetni vele. Ráadásul most még egy ágyad sincs......


Amúgy keress másik munkahelyet, informatikusként többet is megkereshetsz 450-nél. Főleg ha rezeg a léc, hogy kirúgnak, akkor tényleg itt az ideje más után nézni. Egy nettó 6-700-at szerintem meg lehet keresni informatikusként egy közepes helyen is, multinál stb. csak keresni kell.

67. Ghost👻 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 13. 11:27

Pedig de!

Nagyon sèrült vagy!

Nem vagy alkalmas együttèlèsre?

Akkor szabadìts meg magadtól mindenkit!

Költözz el,èlj egyedül!

Nincs pènz? Az a te hibád!

Rengetegen egy fizuból mèg gyerekeket is nevelnek!

aug. 13. 11:05
Sajnos nincsen,mivel a lakasombol nem kapok pesten semmit felejtos. A lakotarssal is lennenek gondok idővel,mas utan nem vagyok hajlandó takarítani se elviselni ha vendéget fogad,egyutt elesre nem vagyok alkalmas sajnos egy jó ideje,legyek őszinte utálom az embereket. Plusz mivel ugy nez ki leepites miatt elkuldenek plane eselytelen az elkoltozes. Nem troll vagyok ez a helyzet.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Amaunet)
aug. 13. 11:02
Tudok igen. Nem vagyok sérült. Érzelmekből nincsen pénz.
64. Amaunet (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 10. 21:25
Ja! Abból nem lehet megélni, te viszont tudsz érzelmek nélkül élni. Te sérültél mentálisan, lelkileg?
aug. 10. 08:13

Megtakarításod nincs egyáltalán? A házadat miért nem adod el, ha se ott lakni, sem kiadni nem akarod? Mi a baj a lakótárssal éléssel? Most sokkal rosszabb körülmények között élsz, az nem baj? Vagy fel se tűnik? :D


Mondjuk nem tudom, miért írok én is ide, nem hiszem el hogy nem troll vagy, a reakcióid annyira elrugaszkodottak, nem tudom elképzelni, hogy valaki tényleg így éljen és ne akarjon változtatni...

aug. 10. 07:55
Ebbol sem tudnak egyedul kijonni. Lakotars nekem nem kell. Megszoktam hogy a koltsegek felezodnek vagy ha nem birom a munkat vagy kitesznek (itt is volt leepítés bércsökkentés csak én megmondtam ha csökkenteni mer akkor feljelentem a munkaügyi bíróságon) akkor nem tudom kifizetni a költségeimet.
61. Ágio8405 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 10. 07:53
Add ki vagy add el.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Michelle.r)
aug. 10. 07:51
Azt a kornyeket ki nem allhatom. Semmi nincs ott. Evek ota nem voltam ott....
59. michelle.r (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 9. 18:09
Költözz haza a házadba. Informatikusként bőven akad távmunka is. Problem solved.
58. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 9. 17:58
Sírva könyörgöm, mondd, hogy trollkodsz.
aug. 8. 18:04

És akkor a mostani "kapcsolatod" vagy inkább lakótársad mellett ismerkedsz, és amikor valaki ezt mondja, hogy pont erre vágyott, hogy 3 hét után összecuccolj vele, akkor összepakolsz és átköltözöl egyik faszitól a másikhoz?


Nem érné meg egy kicsit többet rákölteni, és mindenkitől függetlenül keresni egy saját bérleményt...? Egyáltalán nem is vágysz arra hogy másoktól függetlenül éld az életed, azért szexelj, mert kedved van, és nem azért mert kapsz valamit cserébe? És akkor nem kellene a földön aludnod, meg senkitől kipuhatolnod hogy mikor akar befogadni. Elképesztő, hogy ilyen körülmények között él valaki, meg ennyire becsüli magát... Ha nem lenne jövedelmed, vagy valami rettentő alacsony összeg lenne, azt mondanám hogy érthető, bár ezt akkor se tudnám felfogni, hogy miért kapcsolatot keresel összeköltözéssel, miért nem simán egy lakótársat.

aug. 8. 17:15
Nem! Rákerdezek mi lenne a terve stb... Kipuhatolom..
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Amaunet)
aug. 8. 17:14
Mivel érzelmekből nem lehet megélni nem, plusz aki kellett volna annak én nem és fordítva. Magamon is csodálkozom hogy bírom ezt elviselni meg mások is.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - SsueB)
aug. 8. 17:13
Van aki összeköltözést keres mint én van aki nem az sajnos nálam kiesett. Egyedül szeretnék lakni. Mindig is valakivel együtt laktam hogy ne kelljen több munkahelyen dolgozni,plusz ugye budapesthez kot minden.
53. Amaunet (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 10:51
Te nem szexeltél soha pusztán érzelmi alapon, csak mert szerelmes voltál?
52. ssueB
aug. 7. 10:38

Azt írod, 450e keresel, nem fizetsz rezsit, nem fizetsz a lakhatásért, csak magad igényeit kell akkor kielégíteni hónapról hónapra, hát uram bocsá', még félre tett pénzed is kellene, hogy legyen... sokan ennyi pénzből még gyereket is eltartanak, és haladnak előre.

Azt is írtad, hogy akikkel összekerültél az évek során, életképtelen volt. Te jobb vagy? 8 éve sínylődsz leírásod alapján egy kapcsolatban, és csodálkozol, hogy senki nem akar első szóra még összeköltözni sem? Régen sem volt divat, mai világban sem az...

Ahogy az előbb már javasoltam, keress magadnak olyan helyet, ahol lakótársat keresnek, dolgozó nő személyében.

Hidd el, előny lesz, hogy se kutyád, se macskád, és főleg gyereked. Úgy tűnik, nem is való az neked.

51. ssueB (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 10:05

Bérelj csak egy szobát... nyilván akkor lesznek ott mások is, megoszlanak a költségek.

A problémád meg is lenne oldva...

50. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 09:47
Ha eddig is pasiztál, folytasd. Olyat keress, aki eltartson. Komolyan. Ennél rosszabb nem lehet...
49. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 07:20

" 8 ev alatt nem is akart senkit maga melle mert en vagyok neki en siman felrementem ahogy megromlott a kapcsolat"

Mondjuk ezt valóban nem neveznem kapcsolatnak. Rendben, nem akarsz gyereket, a szexet megoldod, próbálkozhatsz társkeresőn elváltakat, idősebb öregurakat keresni, esetleg eltartási szerződést ottlakással?

aug. 7. 06:44
😂😂 Remélem ezt egyből be is adod a paliknak az első randin, hogy akkor te költöznél is... Miért nem költözöl össze egy másik nővel vagy egy ismerősöddel? Megoszlanak a költségek, dugni se kell érte. 🤷‍♀️ Akkora troll vagy mint egy ház...
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Egnisz)
aug. 7. 04:14
Németország kizárt,ausztriában keresek kizárólag ott többet fizetnek. 8 hónap németország elég volt anno.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Amaunet)
aug. 7. 04:13
Ha lenne más alternativa egyből lépnék de nincs, kizárolag osszekoltozeses kapcsolat kell mert akkor oszlik ketté minden költség! Egyedül élés gazdaságtalan!
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Ruslan)
aug. 7. 04:08
Keresgéltem mást de belefásultam vagy gyerekes apuka vagy nem dolgozik nekem kene kitartanom vagy egyszeruen egy életképtelen volt az illető feladtam. Békülni nem akarok ezzel utálom mint a ....t! Összeköltözni nem akar egyik sem. Nekem a munkam miatt a budapesti lakhatas az muszajos,munkahelyre nem haverkodni jar az ember itt már ezt is megtanulták,csak szakmai dolgokra szoritkozok!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook