Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen felsőt vegyek fel? fórum

Milyen felsőt vegyek fel? (beszélgetős fórum)


15. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 21:23
Nem bántásból, de 170 cm-rel azért közel sem vagy magas, én is annyi vagyok, vékonyabb derékkal, vékonyabb csipővel, és mégsem vagyok magas-vékony. Én kimondottan nem kedvelem a szűk nadrág bő felső kombót, az szerinem azoknak való, akik nem tetszenek maguknak, mert az olyan"takargatós". Mondjuk a korodat nem írtad, igaz, tök mindegy én is elmúltam már 50 :D
jún. 11. 18:40

Ja' városba, ...

. Az mindeggy má' a mai világba' ottan' a városba!

jún. 11. 18:38

Terepszint,

Ha cserkelni' megyünk lehet bő' ha erdőbe be' akkor szűk...

jún. 11. 18:36

Én 95-75-95 vagyok, de sosem veszek fel sem szűk felsőt, sem túl lezsert sem, se szűk, se bő nadrághoz. Ráadásul túl rövidet sem és túl hosszút sem;)


Egy felsőnek nem kell testre simulósnak lennie és nagyon béna, ha túl bő.

11. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 17:29

A testképeddel van baj.


Hogy mibe öltözöl az a paramétereid leírása alapján pusztán alkalom- és kedvfüggő. Én 170 centi vagyok (magasnak nem mondanám) 90-60-90 és a wc ajtó is jól áll rajtam, pedig betöltöttem a 4x-et.

10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 16:56

Döntsd el, hülyén akarsz kinézni vagy vékonyan és magasan :D


Amúgy szerintem mindkettő jól állhat :)

Én szűk nadrághoz bő felsőt szoktam. Mondjuk 150 centi vagyok csak.

jún. 11. 16:19
Amiben jól érzed magad!
jún. 11. 14:43
Az enyémet.
7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 14:37
Fejedben van a gond. Valszeg mind a kettő szuperül áll, csak magadnak nem tetszel!
jún. 11. 14:32

Igaz én alacsony vagyok, de testhezálló nadrághoz lezser felső, bő nadrághoz testhezalló felső az általános formulám. Persze van amikor eltérek tőle, akkor általában mind2 ruhadarab testhez álló.


Az sem mindegy, betűröd-e a nadrágba, teljesen körben, vagy csak elöl, vagy féloldalasan... Sokmindennel lehet kísérletezni.

jún. 11. 14:27

A lezser az hülyén áll, a szükben pedig mindenkinél vékonyabbnak és magasabbnak tűnök.

Van itthon sok, de valahogy nem tetszek bennük magamnak,

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 14:20

Most a szekrényedből akarsz választani, vagy boltban vennél?

Én szoktam, hogy beviszem egy üzletbe azt a nadrágot vagy szoknyát, amiknél bizonytalan vagyok, hogy mit vegyek fel hozzá, és megkérem nézzen nekem ehhez 2-3 felsőt. Szakértő nő mindig jókat választ.:))

jún. 11. 14:19
Ezt is, azt is. A színük és a mintájuk számít.
jún. 11. 14:18
Bármelyik jó.
jún. 11. 14:11
Szerintetek magas vékony nő ( 170 felett, 94-73-94 ) létemre szük nadrághoz milyen felsőt vegyek fel, testhezállót vagy lezserebbet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook