Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az anyajegyek levételéről? fórum

Mik a tapasztalatok az anyajegyek levételéről? (tudásbázis kérdés)


14. frgds
2013. máj. 1. 19:41
Hát remélem :) Csak érdekelnek a különböző "módszerekről" a vélemények
13. Cippora (válaszként erre: 12. - Frgds)
2013. ápr. 30. 22:22
Tuti azt is megoldják valahogy.
12. frgds
2013. ápr. 30. 22:13
A "nagy szemérem ajkon"
11. Cippora (válaszként erre: 10. - Frgds)
2013. ápr. 30. 22:00
A párom két hete szedette le,neki is mondhatjuk,hogy intim helyen volt,a felett vagy 2 cm-el,meg még egy anyajegy picit feljebb.simán levették neki,be is kötözték,hidd el nem fog gondot okozni nekik.Vagy konkrétan hol van? Ha le van szakadva és színeződik,akkor nincs választásod,muszáj leszedetned,nehogy kóros folyamatok induljanak meg...
10. frgds
2013. ápr. 30. 21:08

Intim helyen van... ezért gondoltam hogy a varratokat nehezen kötik be..

Levetetni azért szeretném mert félig le van szakadva és nagy meg kezd elszíneződni...:// Csak nem szeretnék vissza menni varratszedésre:(( de lehet muszáj lesz

2013. ápr. 30. 11:06
2-t szedtek le a derkamról. Nem plasztikai sebész csinálta, csúnya dudoros rózsaszín maradt. Nem lapos, kiállóak voltak, mindig beleakadt a ruha. Kivágták. Az érzéstelenítő nem volt túl kellemes, a többit nem éreztem, hamar megvolt. Illetve a gyógyulás kellemetlen volt, mert húzódtak... de nem bántam meg...
2013. ápr. 30. 10:24

Én lézerklinikán vetettem le őket. Konzultáció, majd lelézereztek jó párat rólam, matrica rá... ott is elküldték őket szövettanra... majd kb 1 hónapra rá lecsekkolták az eredményt... ennyi.

Ami "zsírosabb" helyen volt, az lassabban gyógyult, de ami pl a hasamon, az már egy hét után begyógyult és csak egy fehér folt maradt utána

2013. ápr. 30. 07:07
Nekem sok festékes anyajegyem van, sajnos. Néhány nagyobbat, feltűnő vagy zavaró helyen lévőt levetettem már. Plasztikai sebésznél szikével is, de a lézeres eltávolítást is kipróbáltam már. Arcon mindenképpen a szikét választanám, mert egy nagyon halványan látszó, vékonyka fehér csík marad csak utána. Viszont a test többi részén nekem a lézer szimpatikusabb volt. Kb. 2 perc (érzéstelenítő beadásával együtt!), nincs vér, nincs varrat, kicsi fehér folt marad a helyén.
6. emagdi (válaszként erre: 4. - Frgds)
2013. ápr. 29. 20:27

szerintem mindenhol be tudják kötni (tesznek rá gézt meg ragtapaszt).


én is vetettem már le kettőt, a procedúra az volt, mint amit már korábban itt leírtak.

nagyon gyorsan ment amúgy az egész, kb 10-15 perc volt a két anyajegy levétele.

az, hogy a bőrgyógyász és a sebész között mennyi idő telik el, gondolom attól függ, hogy az adott kórház mennyire túlterhelt.

2013. ápr. 29. 20:15
Sztk-ban vetettem le többet is,lidocainnal érzéstelenítették,szikével vágtak,szerencsére egyik anyajeggyel sem volt gond (jó lett a szövettan) miért vetetnéd le?Esztétikai okok miatt,vagy más?
2013. ápr. 29. 18:38

Érte kösz:)

És ha olyan helyen van ahol nem tudják bekötni?

3. Viki77_2 (válaszként erre: 1. - Frgds)
2013. ápr. 29. 17:24

Szia,

nekem SZTK-ban bőrgyógyászati beutaló (csak bementem és megmutattam, nagy volt és zavarta a melltartó pánt) után már le is kapták. Kb. fél óra volt össz, varrat, utána 2 hét alatt teljesen begyógyult.

Sajnos csak heg maradt utána :)

A leszedési mód sztem a mérettől és így a gyökerétől függ.

Az a jó, hogy ott elküldték szövettanra is, külön kérés nélkül.

2013. ápr. 29. 17:13
Jah és kb. mennyi idő a bőrgyógyásztól a levételig eltelt idő?:)
2013. ápr. 29. 17:09
Anyajegy levétel | Vélemény? Tapasztalat? Fáj? Melyik módszert ajánljátok? Gyógyulási idő? Min dől el a leszedési "módszer"? Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook