Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megint rohantunk a kukával. Hónapok óta itt lakunk, de még... fórum

Megint rohantunk a kukával. Hónapok óta itt lakunk, de még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Biciklis_ (válaszként erre: 5. - Globus)
szept. 17. 19:41

6 kor kezdenek,annyira nem durva időpont.Erre nem művészek laknak akiket zavarna ez az időpont.


Nálunk kommunális és bio kedd, szelektív a hónap első egész hét csütörtöke. Sok éve.


Volt hogy elfelejtettem,nem jelentett gondot.

14. Görögtánc (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 17. 14:49
Akkor húzzátok a kapuba este, reggel garantáltan eszetekbe juttatja.
13. Görögtánc (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 17. 14:49

Hirtelen azt hittem, hogy mi hozzászólók vagyunk a kukik🤭 (szép szóval)

Aztán rájöttem hogy kukoricára gondolsz.

szept. 17. 14:45
Jézus szíve mennyi kuki. :o A házmester viccc na társasházban laktunk. Igyekszünk, volt hogy visszafordultunk miatta. Nem szabad este kirakni, csak reggel, keskeny a járda egy szakaszban nincs is, nem lehet férni. Ja meg szelektív nincs, kis falu, visszük el gyűjtőkbe, a kuka szinte sosincs tele.
11. ,zumba
szept. 17. 14:30
Évek óta mi húzzuk ki a kukákat annak megfelelően, hogy épp melyiknek van ürítési napja. Van egy szuper tárolóhely ahol megjegyezzük: az agyunk.
szept. 17. 14:21

Én a telefonomba felvittem emlékeztetőket és a kuka ürítés előtti napon figyelmeztet;)


Este visszük ki mi a kukákat, ha elfelejtjük véletlenül, akkor a férjem rohan hajnalba:DDDD


Szelektív havonta van. Itt nincs rohanás, mert hajnalban ürítik, így este kell kihúzni.

9. tien
szept. 17. 14:05

Nálunk (családi ház)én vagyok a kuka felelős.

Este kihúzom.

Szelektív havonta és a zöldhulladék is.

Azt nehezebb észben tartani.

szept. 17. 13:37
Majd rutin lesz. Mi is este kihúzzuk😁
7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 17. 13:35
Mi több évtizede előző este kihúzzuk a kukát a járda elé.
6. globus (válaszként erre: 3. - Prokoppeva)
szept. 17. 13:27
Ez jó és kényelmes, de ha van pl. 500 ház (csak durva tipp), jelentős kulcscsomójuk lehet, és azt mind fejben tartani :)
5. globus (válaszként erre: 2. - Biciklis_)
szept. 17. 13:26
Tesóméknál is így van, hajnalban zörög a kukásautó. Konyhában kifüggesztve tábla, mikor van rendes és mikor szelektív nap.
szept. 17. 13:23
Kiegészítés: Belülről, a lépcsőházból IS nyílik egy ajtó. A lakók ott mehetnek be kukatárolóba, a kukás kollégák meg kívülről.
szept. 17. 13:21
A mi házunk kukatárolójának van az utca felé egy "kukás" ajtaja, amihez van kulcsuk. (Belülről, a lépcsőházból nyílik egy ajtó.)
szept. 17. 13:16

Most melyik a nehéz ? Kitolni? Észben tartani?


Én húzom, úgy könnyebb.


Nálunk előtte este kihúzzuk,nyugodtan vagyunk mikor jönnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook