Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Légúti fertőzésen mi segít? fórum

Légúti fertőzésen mi segít? (beszélgetős fórum)


15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Alnisa)
tegnap 08:47
Nem írt fülcseppet. Fülkürthurutom van, mert levegőtlen a dobüregem és ge van záródva a fülkürt.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Rika1)
tegnap 08:46
Te is azi sandozt kaptál ? 500mg osat? Hány nap után segített? Nem volt mellékhatása?
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:14
Fülcseppet nem kaptál?
12. 55Judit (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
tegnap 08:12
Jut eszembe, nekem sópipám is van.
tegnap 08:07
Száraz sóterápiás szobába szoktunk menni a kislányommal.
tegnap 07:55

Sziasztok!


Ha a fülednek van baja, akkor jó lenne elmenni egy fül- orrgégészetre a biztonság kedvéért. Egyébként ha lámpázod vagy meleg sót raksz rá, nagyon sokat segít. :) Gyerekeimnél szoktam alkalmazni, ha ilyen van.

Inhalálást is ajánlom, ahogy írták, sokat segít. Én kiegészíteném még azzal, hogy a DM-ben lehet kapni olyat fürdősót, ami megfázásra van, de gyógynövényekkel van tele. Tetesept a neve és kb 3000 ft. Fürdésnél beleöntöd a vízbe és kb 20 percig fekszel benne és lélegzed be a gyógynövényes levegőt. Hidd el, ez is sokat segít.

9. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
tegnap 07:24
jav: erősítésére...
tegnap 07:23

Gyors segítségnek nagyon jók amiket lentebb írtak, és még szerintem nincs vége a listának.


Tüdőfibrózisom van. Ezért előre nagyon óvakodnom kell a léguti fertőzésektől.

Az immunrendszer erősítése én a teák mellett a Ginepp cseppet vezetem most be. Jó ismerős ajánlotta, neki nem csak a légúti, de a húgyúti problémái is megoldódtak mellette. Épp ma hozza a futár. :)

Ha gondolod, olvass utána te is.

7. Rika1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 02:52
3 szemet kaptam, már az is sokat lendített. Használt. A körzeti nem adott semmit se. Ügyelet írta ki. Szerintem Flirt covid mutánst kaptam el. Nehezen kecmeregtem ki belőle.
tegnapelőtt 21:52
Antibiotikumot nem ajánlok.
tegnapelőtt 21:49

[link]

Néhány lehetőséget felsorolnak a cikkben.


A jó öreg méz + belenyomva 4-5 gerezd fokhagyma. Meleg citromos tea. Jól szellőztetett szobában sok alvás a meleg takaró alatt. Ha süt a nap, akkor beöltözve egy kis napozás, séta a friss levegőn.

Száraz köhögésre lándzsás útifű szirup + cukorkák.

Hurutos köhögésre jöhetnek az inhalátorok, illóolajok, hurutoldók és itt nem szabad a köhögést csillapítani

tegnapelőtt 21:01
Inhalálás kamillával, kis mentával csodát tesz. Nap közben a borsmenta illóolajos párologtatás szintén jó. (Természetes illóolajjal) Az a baj, hogy a régi népi gyógyászatot elfelejtik az emberek. A gyógyszerben, mint csodaszerben hisznek, pedig rengeteg mellékhatása van mindegyiknek.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
tegnapelőtt 20:49
Száraz az orrod? Fáj a fejed ?
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 20:47

Semmit sem kaptam vírusra.

4. hete köhögök, néha ájulásig majdnem. Meg sem néz a doki, nem fogad. Telefonon köhögéscsillapítót adott, de 💩-t sem ér. Covid tesztem negatív.

tegnapelőtt 20:21

Sziasztok

Azt mondta az orvos, hogy leguti fertőzésem van és fülkürthurutom. Szedtem nyaron sumamedet a torkomra, az meggyógyult, de utána a fülemnek lett baja.

Most Azi sandozt írt fel, aminek ugyanaz a hatóanyaga, mint a sumamednek.

Nektek segített antibiotikum vagy más is jó volt?

Az azi sandozt szedte valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook