Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két hónapja vagyunk együtt. Ez tudom, nem sok. A Facebookon... fórum

Két hónapja vagyunk együtt. Ez tudom, nem sok. A Facebookon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 2. 07:52
Jól mondod. Az, ha jeleket kell keresgetni, régen rossz. Az a kapcsolat, ahol már a legelején tojáshéjon kell járkálni, el ne ijeszd a pasit, nem túl bíztató. Ha már a legelején meg kell játszanod magad, mi lesz később? Egy életen át játszod azt a szerepet, ahol csak a másik igényeit tartod szem előtt, és magadat elfojtod? Szép kilátások.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Miss Sárika)
júl. 2. 07:44
Mert ez felelősségre vonásnak hangzik, amire egy férfi sem vágyik. Azonnal menekülőt fúj, hogy mit siettetem, miért akarok azonnal többet, mint ő stb. Átéltem többször, pedig nem is tettem semmit, csak esetleg jeleztem finoman, burkoltan valamit, ami jól esne. Egyszer jeleztem, többet nem láttam. Gondolom azért egyedülálló a f.bookon, mert az akar lenni. Csak nekem meg rossz érzés. És ez nem kibeszélés. Mások tapasztalatát csak úgy tudhatom meg, ha én elmondom az enyémet.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 6b12a4f57f)
júl. 2. 07:40
Barátainak bemutatott. De én azt érzem, hogy ez is olyasmi, hogy abban a pillanatban ezt tartotta helyénvalónak, aztán pár hét múlva meg mást akar. Azt érzem- most már sokadszor az ismerkedős túrám során- hogy a férfiak nem tudják, mi zajlik bennük. Egyik pillanatban akarják a kapcsolatot, aztán egy reggel arra ébrednek, hogy mégsem. Én meg jelekből találgassak. Holott ami tényleg jó, ott nem kell jeleket keresni.
14. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 1. 10:16
Bemutatott a barátainak, a szüleinek? Akkor mindenki, aki számít, tudja, hogy együtt vagytok.
13. Miss Sárika (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 30. 16:37

A legtöbb ember pont olyan, mint te!

Mért nem vagy őszinte és korrekt? Nem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed attól a személytől, akit már két hónapja ismersz, ahelyett, hogy “kibeszéled” egy fórumon? Ezer és egy oka lehet! Mi honnan tudnánk a valódi okát? Na, ne mulyáskodj már! 🤤 Nem érdemel annyit, hogy tőle kérdezd meg? 🤔🙂

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Egnisz)
jún. 30. 15:39
Nekem is ez esik kicsit rosszul, hogy ez direktben kint van. Nálam nincs kiírva semmi kapcsolati státusz. Ha nála sem lenne, fel sem tűnne.
jún. 29. 15:30
Én jobban aggódnék, ha tinderen lenne fent 😅
10. Egnisz (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
jún. 29. 13:05

Én is így gondolom, ahogy Michelle.

Ha nem lenne kint az adatlapján, hogy egyedülálló, akkor még jó is lehetne, de így?

Én bizony szólnék...

9. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
jún. 29. 10:17
Ugye ez nem komoly? 😉
jún. 29. 09:25
Ne foglalkozz ilyesmivel, éld meg a kapcsolatod offline!
7. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
jún. 29. 09:22
🤣🤣🤣
jún. 29. 09:08
Ha a facebookon nem hirdette ki, akkor sajnos nem valódi a kapcsolatotok. Sajnálom.
jún. 29. 08:50
A fészbúk(sic) a kapcsolatok jó részének a halála...
4. LBO (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
jún. 29. 06:40

Pedig sajnos nagyon sokan ott élik.

Döbbenetes egyébként.

3. LBO
jún. 29. 06:39
Nekem az sincs feltüntetve hogy férjnél vagyok. Sőt közös képek sincsenek fent. A profil képemen csak én vagyok. Se férj, se gyerekek. Aki ismer, tudja ki a férjem, aki meg nem, annak meg semmi köze hozzá.
jún. 29. 06:22
A fiamék 5 éve vannak együtt, együtt is élnek, mégsincs a facen feltüntetve egyikük adatlapján sem. És akkor mi van? Van ennek bármi jelentősége? Nem ott élik az életüket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook