Kék haj (beszélgetős fórum)


ápr. 9. 10:16
Nekem lila csíkjaim vannak, mert a vöröses csíkozás nem áll jól. Fodrász festi, mint a melírt.
ápr. 8. 18:53
hétvégén láttam egy nőt pink haja volt. Az az igazi szép rózsaszín, nem elrontott vörös vagy valami. Ha jó hajszínt akarsz, keress egy profit, aki meg is tudja csinálni, mert nem egyszerű
ápr. 8. 17:03
Szerintem is szőkíteni kell előtte.
6. Tai
ápr. 6. 16:40
Ezt a "szavazást " kihagyom :-)
5. f135cdb45f (válaszként erre: 1. - Kiccila)
ápr. 6. 16:13

Sötétbarnából nem lesz élénk kék, csak szőkítéssel.

Ha mindenképpen élénk kékre vágysz, megfontolnám a helyedben, hogy csak tincseket szőkíttess és festess kékre. Nekem pink tincseim voltak, jól nézett ki. A hátránya, hogy fodrászhoz kell járni miatta, mert ezt nem tudod otthon szépen kivitelezni.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Kiccila)
ápr. 6. 11:12

A kéket nem egyszerű csinálni, de alapvető probléma, hogy a festékre másképp reagál a lenőtt és a festett rész.

Nem fogod tudni ezt magadnak megcsinálni. Már ha olyan eredményt akarsz, amivel utána utcára is mehetsz...

ápr. 6. 09:28
Nekem tulajdonképp nem teljesen nagyon élénk kék kellene. Csak jobban látszódjon. A feketében
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
ápr. 6. 09:23
Fodràszt kèrdezz. Elèg jo szinezöl vannak már, amik mosással kapnak. Hátha ennyi is elèg. Ha nem akkor szivni kell. A sötét barnát is szivni kène.
ápr. 6. 09:08
Sziasztok. Ha valaki van itt esetleg aki fodrász nagyon megköszönném a segítséget. Szeretnék barna hajba némi kék színt vinni. 4 évig volt szőke a hajam és nagynehezen hoztuk helyre nagyjából mert roncsolta a szőke. Most kékes fekete már 3 4 éve. Szeretnék élénkebb kéket. Hagytam lenőni a hajam jó 20 centit ami a természetes (sötétbarna) hajszín. Milyen módon lehetne megoldani hogy a kékesfeketében ami van kék...az sokkal élénkebb legyen? Köszönöm előre is.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook