Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jó filmek hideg napokra fórum

Jó filmek hideg napokra (beszélgetős fórum)


7. boldogzokni (válaszként erre: 2. - Hansika)
szept. 15. 09:56
Arra a tévécsatornára gondolsz, ahol egész nap kandallót mutatnak? 😊
szept. 15. 09:49

- Eszevesztett szerelem - pasi alvás közben mindent elfelejt

- Testcsere - Rayen Raynolds főszereplésével, nagyon jóóó

- Intim pokol - ez egy 16 éves kislány megpróbáltatásairól szól, akinek nem fejlődött ki a méhe

- Vérbeli hajsza - nagyon régi, de jó

- A pusztító - szintén régi, Sylvester Stallone, Sandra Bullock és Wesley Snipes, nagyon szórakoztató film!

- Időről időre - kis cuki, szerelmes időutazós

- Az időutazó felesége - szintén szerelmes, időutazós

- Nász ajánlat - Sandra Bullock és Rayen Raynolds - hülyére röhögtem magam rajta, szuper film!

- Tűzbiztos házasság

- Szökőhév - többszörnézős, szerelmes

- Sorsügynökség

- Kétéjszakás kaland

- Ha igaz volna


Ez csak néhány, ami nekem nagyon tetszett és többször is megnéztem. Lehet, hogy sokat ismersz is belőle, ha kell, tudok még ajánlani.

Meg persze nem mindegy, hogy családi, szerelmes, krimi vagy sci-fi filmet keresel - mondjuk horror nálam nem játszik.

5. Nénje (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 16:26
Amit én utoljára láttam,az a Nagypapa hadművelet volt Robert De Niro-val.Ha szeretitek az animációs meséket,ami humoros is,akkor ajánlom a Rango-t,a Kacsalábon-t és Ferdinánd,a bika meséket.én jókat nevettem ezeken.Jó szórakozást!
4. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 12:23
Relatív, hogy kinek mi a jó film, de ajánlok párat, hátha: Amit bármikor meg tudok nézni: Nekem 8; Állj, vagy jövök; Nemzetbiztonság BT; Jákob rabbi kalandjai; Szitakötő; Ha borzongani szeretnél, akkor: Utolsó ház balra; Hívatlanok; Egyéb: Erőpróba (sírós igaz történet); A nap könnyei (nagyon megható igaz történet); Hóbortos hétvége; A titkos ablak; Alul semmi; Bangkok Hilton ... talán megtetszik valamelyik, ha még nem láttad.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 12:22

Ha tudtok letölteni, ajánlanám a Kemény zsaruk-at, vagy a Maffiózók-at.

Nem vígjáték, nem thriller, mert én olyanokat nem nézek.

szept. 14. 12:22
Kandallo
szept. 14. 11:50

Sziasztok ajánlanátok jó filmeket erre a rossz időre? Kerestünk a neten de olyan rosszak vannak és már annyi mindent láttunk. Lehet valami jó vígjáték is meg estére valami izgalmas thriller.

Mostanában néztünk valóságshow szerűket de nem ilyen való világ meg ilyesmi hanem mint pl a netflixen ment a bizalom az is érdekes volt és ahhoz hasonló vagy az árulók sorozathoz hasonló. De várunk sok jó tippet köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook