Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol érdemes női fehérneműt vásárolni? fórum

Hol érdemes női fehérneműt vásárolni? (beszélgetős fórum)


máj. 31. 20:05
Fehérnemű szaküzletben.
9. fokhagyma (válaszként erre: 7. - Bichi)
máj. 31. 19:48
Nem túl régen volt a Lidl-ben is lézervágott. Érdemes azt is figyelni néha. Időnként ki lehet fogni náluk jó dolgokat.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Bichi)
máj. 31. 15:27
Úgy keresd, hogy lézervágott bugyi
7. Bichi (válaszként erre: 4. - Alnisa)
máj. 31. 14:11
Azt a varrás nélküli bugyi linkjét átküldenéd nekem privátban? Köszi
6. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 31. 12:37

A Tezenises melltartók elég jók, és nem túl drágák.

Bugyinál annyi a lényeg, hogy pamut legyen, abból én is megveszem az olcsót. H&M-ben szoktam találni többes csomagokban. Azt hiszem 10db van hétezer körül.

máj. 31. 11:16

Évek óta ugyanabban a fehérnemű szaküzletben vásárolok. Melltartót kizárólag ott, bugyit mondjuk vettem már máshol is.

Abban a szaküzletben, ahol vásárolok, az eladó nemcsak eladó. Ért is ahhoz, hogy kinek mit ajánl. Türelmes, segítőkész. Nála addig válogathatok, míg meg nem találom a legmegfelelőbbet. Kikérem a véleményét, így bekukkant a fülkébe, és megnézi, hogy minden tökéletes-e. Bead egyszerre több darabot is.

Nekem ez bevált.


" Esetleg piacon?" - erről lebeszélnélek.

4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 31. 11:01

Én aliexpreszről és temuról rendelek bugyit. Illetve gate shop-ról szoktam bugyit és melltartót rendelni. Ott a véleményekre hallgatok és a szerint rendelem a méretet, még nem csalódtam.

De most pl a temuról rendelt varrás nélküli bugyik is tökéletesek lettem és talán 2000 Ft volt az 5! db.

máj. 31. 09:56
Melltartót próba nélkül soha nem vennék. Még ugyanazon márkán belül is eltérések vannak szabásban. Jó, ha nem csak mutatós, hanem kényelmes is. Minimum tízet próbálok, mire választok. Sajnos, cipőre is háklis vagyok, ugyanígy. Felsőruházat kevésbé érdekel, az olyan, amilyen, nem lényeges.
2. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 31. 09:49

A fehérnemű az a ruhadarab, amiből a lehető legjobb minőséget kell venni az általad elérhető legjobb árkategóriában. Megkockáztatom, hogy a fehérnemű (és a cipő) legyen arányaiban a legdrágább ruhanemű, amit vásárolsz.


Mindenképpen szaküzletekben vedd meg, mérés után, mert renegetegen hordanak hibás méretet. Soha ne válassz olcsó, poliészter holmikat! Próba nélkül se vásárolja ilyesmit!


Inkább nagyon drágát akcióban, mint olcsót rendszeresen.

máj. 31. 09:14

Tippet, tanácsot szeretnék kérni, hol lehet jobb minőségű és elfogadható áron fehérneműt vásárolni?

Kínai boltokban felment az ára nagyon, online webshopok nézelődtem, de mérethiba miatt aggódom, hogy nem jót rendelnék esetleg. Esetleg piacon?

Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook