Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ferrlecit injekció - tapasztalatok fórum

Ferrlecit injekció - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Sirga (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 11:51

Nem tudom, milyen vasat kaptam vénásan, de 2-3 naponta jártam a háziorvoshoz. Mellékhatást nem tapasztaltam, bár azt mondták, érezhetek fémes ízt a számban.

Bármit kaptam is, nekem nem használt. :(

(Utána a főorvos mondta, hogy nem híve az injekciós vaspótlásnak, mert az nem úgy hasznosul, mint a tablettás.)

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Mmacus)
aug. 2. 10:23
Ez megnyugtató, köszi... Táppénz sem kellett akkor, gondolom. Valamelyik vénás vasról, szerintem pont a Ferrlecitről olvastam, hogy nem ajánlott csak úgy vénás injekcióként beadni, hanem infúzióként kell és még a beadás után is ott kell ülnöd fél órát az orvosnál, megfigyelés céljából.
9. mmacus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 09:01
Nálam nem volt semmi mellékhatás.
8. mmacus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 09:00
Nem kellett befeküdni, minden másnap mentem a háziorvoshoz, ő adta be.
7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 08:11
Mivel az ereiden megy be és nem a bélrendszereden, talán nem lesznek ilyen tüneteid.
aug. 1. 19:40
Ami még aggaszt...a mellékhatások. Az injekciótól is lehetnek ilyenek hogy puffadás, émelygés, víz-visszatartás (miatt plusz kilók) székrekedés? Ezek közül egy vagy több mindig jelentkezik mikor vasat szedek, egyszerűen nem bírja az emésztésem 😢
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Imisz)
aug. 1. 19:36
Háziorvoshoz jártál két naponta vagy ki csinálja ezt a kúrát? És főleg hol? Kórház-fóbiám van sajnos, pedig saját "jogon" még csak a szüléseim miatt feküdtem benn.
aug. 1. 19:28
Semmi gondom nem volt tőle. 2 naponta nyomták belém, összesen 10-et kaptam.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Mmacus)
aug. 1. 19:27
Be kellett feküdnöd a kórházba? Vagy hogy zajlik egy ilyen kúra pontosan?
2. mmacus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 19:18
Én évekkel ezelőtt több kúrát kaptam belőle, semmi gondom nem volt tőle. Rendbetette a vérképemet.
aug. 1. 18:55
Van itt olyan aki kapott már vénásan vasat? A Ferrlecit tényleg olyan rossz mint a híre? Az orvos nem ajánlotta, hogy erre kerüljön a sor 😦 de nem részletezte miért. Sajnos minden szájon át szedhető vaspótló szertől bajom van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook