Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elvégeztétek az iskolát, elkezdtetek munkát keresni, és 1 éve nem vettek fel sehova, végül mi lett veletek? fórum

Elvégeztétek az iskolát, elkezdtetek munkát keresni, és 1 éve nem vettek fel sehova, végül mi lett veletek? (beszélgetős fórum)


8. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Nagy Benedek)
aug. 18. 11:03
Hát valamit muszáj csinálni. Ha megélsz munka nélkül, akkor persze nem, keress tovább vagy tanulj valami mást is, hátha azzal. De ha kell a pénz akkor muszáj oda elhelyezkedni ahová felvesznek. Aztán attól még kereshetsz tovább... Én egyébként diplomával jártam így, azóta sem dolgoztam azon a területen egy percet se. Van ez így.
7. Borian (válaszként erre: 5. - Nagy Benedek)
aug. 18. 06:27
Tanulj tovább. Ha IT érdekel tanulj meg programnyelveket, azt iskolán kívül is lehet.
aug. 18. 04:38
Nem volt ilyen. Rögtön elkezdtem dolgozni.
aug. 18. 00:54
Akkor most menjek el árúfeltöltőnek életem végéig?
4. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Nagy Benedek)
aug. 17. 22:22

Ma volt egy műsorban, külföldön beszélgettek hogy csak az kap munkát akinek van végzettsége.


? :/

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Nagy Benedek)
aug. 17. 17:03

Gondolom ezesetben keresel máshol munkát. Ha csak nem a mamahotelban akarsz élni...

Mondjuk köztudott, hogy ezeknek az OKJ-knak semmi megbecsülése nincs. És most, mikor sorra csódölnek be a cégek felesleges kiadásra nem fordítanak, a legtöbb helyen rendszerüzemeltető meg csak alkalmi jelleggel szükséges, a nagyobb cégek meg már ennél is felsőfokú végzettséget várnak...

2. csemár (válaszként erre: 1. - Nagy Benedek)
aug. 17. 12:45
Ismerek valakit, aki ugyanezzel a végzettséggel ugyanígy járt. Végül megunta az interjúkra járkálást, és vállalkozásba kezdett. Azóta is sikeres szakfordító irodája van, sok megbízható állandó, ill. visszajáró ügyféllel.
aug. 17. 11:29
Rendszerüzemeltető OKJ-t végeztem, tavaly októberben tettem le a vizsgát, és akkor kezdtem munkát keresni, sokat járok interjúkra, de sehova nem vesznek fel? Most arról szeretnék érdeklődni, aki hasonló helyzetben van, mint én, végül mi lett veletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook