Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El kell engedni fórum

El kell engedni (beszélgetős fórum)


12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Srcrss)
ma 11:59
Én úgy vagyok mindennel hogy ha nem vagyok biztos abban hogy akarom, akkor biztos hogy nem akarom. Amikor akarom, azt tudni fogom.😉
11. srcrss (válaszként erre: 9. - 55Judit)
ma 11:54
Bennem nem. Sokáig meg sem fordult a fejemben, hogy gyerekem szülessen. Most pedig úgy vagyok vele, hogy majd... :D Ha lesz, lesz. Ha nem, nem.
10. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:38

Fiam ugyan ebben a cipőben jár.

Mindig "rossz" csajokat fog ki. Pedig ő nem csapodàr,nem link alak.

Talán egyszer rá is rá mosolyog egy normális hölgy.

9. 55Judit (válaszként erre: 2. - Hansika)
ma 11:24
A női lélek máshogy van összerakva. Bennem is komoly traumát idézett volna elő ha nem születik gyerekem. Bár nem a gyerekvállalás miatt mentem férjhez hanem vak szerelemből, aminek igen hamar válás lett a vége. De így is örültem, örülök hogy született egy fiam, vállalva az összes nehézséget ami az egyedül felneveléssel járt.
ma 11:23

Én is pont így voltam, mint Te.


Aztán 40 évesen lett egy olyan férfi az életemben, akivel minden csodálatosan alakult, hamar összeköltöztünk és ő hamar bejelentette hogy szeretne közös gyermeket (neki már volt, nekem még nem).

Sajnos 2 évig nem lettem várandós majd tavaly novemberben megtörtént a csoda :) csak éppen ez a "fantasztikus" párom 10 hetes várandósan el is hagyott, magyarázatot nagyon nem adott csak angolosan távozott, és amikor írtam neki számonkérő levelet, akkor azt kívánta hogy haljak bele a szülésbe.


Nos ezek után én nem egy férfira alapoznám a gyerekvállalást, ha újrakezdeném az életemet és hihetetlenül vágynék egy gyermekre.


Mondjuk nekem van megfelelő anyagi hátterem és a családom is sokat segít, illetve az immár 2 hónapos kisfiam egy igazi tünemény, nagyon jó gyermek :) úgyhogy könnyű dolgom van igaz.

7. srcrss (válaszként erre: 6. - Channa*)
ma 11:15
Érdekesebb, hogy sok nő állítja, hogy minden álma egy gyerek, mindig is szeretett volna, de csak 35+ ébred fel. 20 éves korában mit csinált? Azóta keresgél, és csak rossz pasikat fog ki?
ma 11:06

Én pasi nélkül is vállaltam volna gyereket, mert mindig kerestem annyit, hogy lazán eltartsam, illetve a családom is mindig támogatott.


Azért az érdekes, hogy férfiak és nők között is van egy elég nagy csoport, akik nem találnak megfelelő partnert. Az okát nem tudom...

5. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Srcrss)
ma 11:02

Egyetèrtek!!

Egyèbkènt pedig van èlet gyerek nèlkül is.

4. srcrss (válaszként erre: 3. - Srcrss)
ma 10:56

"pénz nélkül lennék, nincs senkim, aki segítene"


Ha pasival vállalnád, ő állna mindent? Nagyon rosszul állsz anyagilag? Akkor engedd el a gyerektémát. Ez van.

3. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:45
Miért nem vállalod egyedül, ha ennyire szeretnél? Én ezt tenném.
2. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:36

a gyerekkerdes anno igy alakult.

Bennem semmi törest nem okozott.

37 éves leszek. Csak rosz pasikat találok, akikkel nem érdemes gyereket vállalni, mert egyedülálló anyuka és pénz nélkül lennék. Nincs senkim, aki segitene. Ti hogy engedtétek el hogy nem született gyereketek?? Nem látok már semmi esélyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook