Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyre jobban utálom a bevásárlást. fórum

Egyre jobban utálom a bevásárlást. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

szept. 2. 23:28
Szociális fóbiásként tökéletesen átérzem a helyzeted.
25. ,zumba
szept. 2. 11:57
Nincs fóbiám, nem utálok vásárolni, ahogy sok mást sem.
24. michelle.r (válaszként erre: 12. - Bnedora)
szept. 2. 09:16

Ez igaz. Múlt héten pénteken elvittem a tesómat a Fehérvári úti LIDL-be. Meglepően szép őszibarackot, nektarint, kukoricát, paradicsomot, padlizsánt és cukkinit vettünk, és tényleg mind akciós volt.


Régen szerda reggelente mentem vásárolni, mert akkor még nem volt tömeg és akkor mindig friss volt minden. Ez már nem hiszem, hogy igaz.

23. Flóra76 (válaszként erre: 22. - Globus)
szept. 2. 09:10
Nincs mit.:) Ja és a vegyi és háztartási árut az Ecofamily-től szoktam szintén házhoz rendelni. Jó áron vannak az ismert márkák is. :)
22. globus (válaszként erre: 21. - Flóra76)
szept. 2. 09:03
Köszi!
21. Flóra76 (válaszként erre: 20. - Globus)
szept. 2. 09:00
Tesco Spar teljesen pontos. 1 órás időintervallum van.Ha én azt írom h 9-10 között jöjjön akkor9-10 között is jön😊
20. globus (válaszként erre: 19. - Flóra76)
szept. 2. 08:48
Ez már felmerült bennem, de akkor mindig otthon kell lenni valakinek. Mennyire pontos a megadott intervallum? Múltkor a postás (bosszúból?) elküldött a 'csába távoli postahivatalba, csak mert nem voltunk otthon...úgy alapvetően emiatt van rossz tapasztalatom rendeléssel. Amit lehetett eddig, boxba. Máskor délelőttre ígérték. Szuper, délutános vagyok. Hát nem jött, fél 3-kor hív, hogy itt áll az ajtóban. Mondom, hová hozza, oda ő már nem megy! Akkor húzza a ...ra 😀
szept. 2. 08:41
Utálom én is. A zöldség, gyümölcs, pékárun kívül mindent házhoz rendelek hol egyiktől hol másiktól a húst pedig havonta 1x beszerzem én .
18. srcrss
szept. 2. 08:39
Imádok vásárolni. :D
szept. 2. 08:35
Nálunk a férjemé az oroszlánrész.
szept. 2. 08:00
Én sem rajongok a bevásárlásért, de ha akár hova nyúlok és sehol nincs semmi, menni kell, nincs mese!🙂
15. tien
szept. 2. 07:57

Én sem szeretek itthon vásárolni.


Kérem vissza az Edekámat ,a Kauflandomat és a török zöldségesemet a házunk alatt 😥


Qrva honvágy.

14. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
szept. 2. 07:07

Vasárnap délben? Velem ilyen nem fordult még elő.


Az amit vettél valószinű pénteken is ott volt a polcon, csak elfelejtetted. Szerintem.


Azutóbbi 24 évről nyilatkozom, szeretek vásárolni, főzni is. Kb 9 re itthon vagyok,mert korán megyek.


Előtte nem is tudom hogy oldottam meg.

szept. 2. 05:11

Unokával lent töltöttük a nyár nagy részét /kis meg szakításokkal/

a balatononnál! Na azokat a bevásárlásokat még az ellenségemnek se kívánom! Amekkora tömeg volt a boltokban, utcán stb. Nem volt jó időpont a bevásárláshoz. Próbáltam korán reggel, dél körül, /reménykedve, hogy mindenki sztrandol/, de nem tudtam úgy kifogni, hogy ne legyen tömeg! Nesze neked nyaralás!

12. bnedora (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
szept. 2. 00:54
Az a baj a piaccal, hogy sokkal drágább, mint a multiknál lévő zöldségek, gyümölcsök. Ezek sokszor akciósak is.
szept. 1. 23:00
Amit lehet, online rendelek, nagyjából az össze vásárlás 70%-át így intézem. Leginkább a piacra járok, zöldségekért, gyümölcsökért.
szept. 1. 22:48
Én is utálom, főleg amikor meglátom a végösszeget 😭
szept. 1. 22:39
Így van. A nagybevásárlást online szoktam.
8. Lady Lavender (válaszként erre: 6. - Zena01)
szept. 1. 20:52
Mi3rt?
szept. 1. 20:35
Miért?
szept. 1. 20:01
Én is. A pénztárnál mindig idegösszeomlást kapok.
szept. 1. 19:19
Én is. Ma is voltam, és annak ellenére, hogy vasárnap dél volt, mégis nagyon sokan voltak.
szept. 1. 19:17
Én sem szeretem, ezért az vásárol, aki jobban ráér--->a nyugdíjas🤭
szept. 1. 18:58
Ha egy mód van rá, férjemre lőcsölöm. Ő szereti, és ideje is van.
szept. 1. 18:54
Nem vagy vele egyedül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook