Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyik szemem sír, a másik nevet fórum

Egyik szemem sír, a másik nevet (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Birebora)
ma 17:23
Köszönöm!
ma 15:58
Mind igaz amit az előttem szólok irtak. Ez a helyzet még 18 évesen is nehéz, nemhogy 14 évesen. Fel a fejjel.
ma 15:41
Persze,hétvégén itthon lesz. Rokkant nyugdíjas vagyok,de mellette dolgozok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
ma 15:40
Igazán szívből köszönöm!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ma 15:39
Nagyon szépen köszönöm!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 15:33

Bátor kislányt neveltél, hogy nem azt választotta, hogy otthol ül, hanem kilép a világba.

Átérzem az aggodalmad is, bár valahol mindig is tudhattad azt, hogy el fog jönni ez az idő.


Azt, hogy te hogyan fogod a hiányát feldolgozni? Majd lassan megszokod. Gyakran telefonáltok és várod a hétvégéket, mikor újra magadhoz ölelheted.

ma 15:10
Hétvégén haza fog járni? Te már nyugdíjas vagy?
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 15:06
Engem fiatalabb koromban "hagyott így el" a fiam. Nem volt az könnyebb akkor sem. Bízzál benne hogy jól fogja érezni magát, tudatja hogy jó döntést hozott, így könnyebben belenyugszol. Eleinte üres nélküle a lakás, de ha látod az elégedettségét, örömét, könnyebb lesz neked is. Az meg hogy egyedül maradunk, manapság a világ rendje. Jó lesz, fel a fejjel!🙂

Most 8. osztályos a Kislányom késői gyermek nagyon össze vagyunk nőve. Nos,végképp arra a döntésre jutott,hogy egy távoli iskolába megy tovább így kollégista lesz. Egyedül maradok,de a gyermekem boldogsága a legfontosabb,és támogatom őt! Ez egy technikum egyébként érettségivel és szakmával.

Valahol nagyon boldog vagyok,csak így 50 felett nehezen képzelem el a mindennapokat nélküle. Van,aki hasonlóan éli ezt meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook