Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a római katolikus papba, segítség? fórum

Beleszerettem a római katolikus papba, segítség? (beszélgetős fórum)

1 2
44. csikil4ny (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 19:39

Fordulj a férjed felé. Romantikus vacsora, más közös programok.


Hogy éreznéd magad, ha a férjed kacsingatna ki a házasságból? A tini rajongásodért eldobnád a házasságod, élnél úgy, hogy csalod a férjed? Egy dolog, hogy tetszik valaki, előfordul, de a többi döntés kérdése.

43. gyöngy:) (válaszként erre: 20. - Enissa)
tegnap 18:52
Római katolikus, benne van a címben.
42. papája (válaszként erre: 1. - Becenevemno)
tegnap 17:42

Ne ábrándozz semmi esélyed !

A katolikusok melegek.

A reformátusok pedofilok.

Te nem tartozol ezekbe a kategóriákba.

tegnap 17:18
:(
40. birebora (válaszként erre: 39. - Birebora)
tegnap 16:52
Tövismadarak.
tegnap 16:42
Vagy a tövis és madarakat.
38. Enissa (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 16:32
Olvasgasd, a Skarlát betű című könyvet.
37. L’Engel (válaszként erre: 35. - Becenevemno)
tegnap 16:18
Jelen esetben a hús-vér elérhetőt jelent, nem csak egy ábrándot.
36. L’Engel (válaszként erre: 1. - Becenevemno)
tegnap 16:16
Én inkább azon gondolkoznék el, hogy mi annak az oka, hogy a hús-vér, velem együtt lakó férjem helyett egy képről ismert, idealizált férfiért rajongok.
tegnap 16:06
Ő is egy igazi ember, aki közel van.
34. srcrss (válaszként erre: 30. - Becenevemno)
tegnap 15:37
Hús-vér emberekbe szoktam beleszeretni, nem egy fotóba.
tegnap 15:35
Én azt a tanácsot adom neked, hogy kettyints egyet-kettőt a papatyussal.
32. Piroska52 (válaszként erre: 30. - Becenevemno)
tegnap 15:34

Óh az èg áldjon már meg, szerelmes vagy egy ábrándba.

Mégis mit vársz?

Milyen tanácsot?

31. Pulcsis (válaszként erre: 30. - Becenevemno)
tegnap 15:33

Én a helyedben bepróbálkoznék a papnál. Teljesen életszerű!


Szívesen!

tegnap 15:29
Nem érzem jól magam lelkileg, vívódok, hogy mi történik velem. Nem tudom, hogy mit kellene tenni. Ti nem voltatok még így sosem? A szívetek után mentek, vagy bennemaradtok a biztonságban?
29. Pulcsis (válaszként erre: 27. - Becenevemno)
tegnap 15:21
Főleg mert szombat van 😅
28. globus (válaszként erre: 27. - Becenevemno)
tegnap 15:20
Milyen tanácsot szeretnél? Hogyan szerezd meg vagy hogyan felejtsd el?
tegnap 15:14
Nem kitalált a történet, nem vasárnapi unatkozós vicc, teljesen valóságos. Kérlek, hogy úgy válaszoljatok, mintha magatoknak kellene segítséget adni. Akit érdekel, privátban is tudok írni pluszban, én tényleg szeretnék tanácsot kapni.
26. fokhagyma (válaszként erre: 22. - Enissa)
tegnap 15:09
Valószínű így van, és aki mai friss regisztrációval így kezd, az nagyon is élvezi, hogy egy -szerintem- kitalált történetre majd milyen sokan ugranak. Biztosan így lesz ezzel a topikkal is, ahogy sok másikkal. Ha valakinek ez jelenti a szórakozást, lelke rajta. Én már az ilyeneken túllépek, ezt se fogom tovább olvasni.
25. srcrss (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 14:57

"Mi van, ha mindig lesz ilyen, hogy mindig tetszik majd valaki, csak rajtam múlik, mit kezdek ezzel az érzéssel?"


Valószínű, hogy lesz még ilyen, és a férjednek is. De nem muszáj élni a lehetőséggel. Miről beszélgettetek a pappal, hogy így rákattantál? :D

24. globus (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 14:41
Plátói szerelemhez nem kell pap, akit bajba sodorhatsz. Válassz ki egy celebet Kaliforniából, azt' annyi. Nézd a filmjeit, zenéit, előbb-utóbb kivásik.
23. Piroska52 (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 14:35
Ábràndozás az élet megrontója.
22. Enissa (válaszként erre: 21. - Becenevemno)
tegnap 14:35
Annyira ellentmondásosan írsz, hogy ez valószínű, vasárnapi felhős nap, dobjuk fel valamivel, vagy nincs a fejedben rendben valami.
tegnap 14:29
Kiéltem magam, volt alkalmi kapcsolatom is, meg másik is. Nagyon szerelmes voltam mindig, de sose lett jó vége. A férjem az első férfi, aki tényleg szeret, velem akar lenni, jól bánik velem. Mindent megad,amire szükségem van, mégis megtörtént ez a dolog. Hét éve vagyunk együtt. Hiányoznak azok az érzések, amik egy kapcsolat elején vannak, mikor most találkozol először a másikkal, mikor halálosan szerelmes vagy, mikor még nem tudod, hogy az a másik ki is valójában, mikor még nincsenek terhek a vállaitokon, csak ti és a pillangók... Másrészt ez a pasi vidéken lakik, ott, ahonnan el kellett jönnöm, ő megtestesíti a vidéki pasit, akik otthon vannak. Szereti a természetet, és megél a jég hátán is, én is ilyen vagyok. A férjemet mindig noszogatni kell, általában én mondom meg, mi legyen, ő csak sodródik az árral. A férjem városban akar élni, én kisvárosban, nekem az a szép. Utálom a sok betont, a hangzavart, a tömegnyomort, a koszt, szmogot. Miért mentem hozzá? Ha hülyén is hangzik a jelen szituációban, mert szeretem, fontos nekem, stb. Mit tudnék kezdeni a pappal? Lehet, hogy már van barátnője titokban, és amúgysem kellenék. Lehet, hogy meleg. Lehet, hogy a nőket szeretné, de annyira elhivatott, hogy egyáltalán nem érdeklik a nők. És ott van bennem az is, hogy mi van, ha érdeklik a nők, mi van ha én is jó lennék, és mi van, ha hagyom elmenni? De közben az is bennem van, hogy a házasságért egy életen át dolgozni kell. Mi van, ha mindig lesz ilyen, hogy mindig tetszik majd valaki, csak rajtam múlik, mit kezdek ezzel az érzéssel? Mi van, ha a férjemnek is vannak kételyei? Sajnos nincs mellettem az édesanyám, akitől tanácsot tudnék kérni, nincs mellettem senki, aki segíthetne válaszokkal. Tanácstalan vagyok. :( Abban bízom, van itt más felnőtt nő, akivel őszintén beszélhetek erről, és nem tabu ez a téma egészben úgy, ahogy van.
20. Enissa (válaszként erre: 1. - Becenevemno)
tegnap 13:53

Általában az a típusú ember vagyok, aki egy életen át tud szerelmes lenni,......írod 30 évesen.🤪 miközben halálosan szerelmes vagy egy papba. Tényleg annyira találó a mondatod.

Egyébként milyen pap? Katolikus, vagy református?

19. srcrss (válaszként erre: 17. - Becenevemno)
tegnap 13:50
Igen, nagyon gyerekes a hozzáállásod. Egy felnőtt tudja, hogy nem kell minden hülyeségből ügyet csinálni. Megakadhat a szemed egy vonzó férfin, de gondolkodj reálisan... Szerintem nem élted ki magad a férjed előtt, az a bajod.
18. birebora (válaszként erre: 17. - Becenevemno)
tegnap 13:45
Ha ennyire belepistultál menj el hozzá és gyónd meg neki. Aztán meglátod, hogy vélekedik.
tegnap 13:38
Tudom, hogy nevetségesnek tűnik, és gyerekesnek, de számomra nem az. Én amúgyis nehezen ismerkedek, nehezen bízok meg emberekben. Ott volt a férjem, aki mindennel elhalmoz, szeret, akinek én vagyok a legfontosabb, akivel már rengeteg mindenen keresztülmentem, és mégis megtörtént ez... Elkezdett vonzani, még így is. Szörnyűnek érzem magam, meg sem érdemlem a férjem. Amit iránta érzek, az nem szerelem, hanem valami más. Állandóan erről a másik férfiról fantáziálok, és egyre kíváncsibb vagyok, hogy ő vajon milyen lehet. Igen, gondolatban felruházom olyannak, amilyennek én szeretném, de nyilván nem vagyok hülye, biztos vagyok benne, hogy lehet, hogy a valóság teljesen más. Lehet, hogy találkoznom kellene vele, hogy megtudjam. Lehet, ha találkoznék vele, akkor kiderülne, hogy igazából nemis tetszik, vagy valami ilyesmi. Sajnos ez az érzés és vágy keletkezett, amit valahogy orvosolni kell. Mit gondoltok?
16. birebora (válaszként erre: 6. - Piroska52)
tegnap 13:26
Egyetértek. Mint a kamaszkori szerelem. Beleszeret pl. Justin Timberlake fotójába.
15. globus (válaszként erre: 14. - Eunuch)
tegnap 12:39
2 tojást és egy habverőt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook