Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » B2 angol nyelvvizsga - mennyi idő? fórum

B2 angol nyelvvizsga - mennyi idő? (beszélgetős fórum)


4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 14:41
Nulláról középfokú vizsgát tettem másfél év alatt, intenzív tanfolyamra jártam. Berlitz-be jártam suliba, és a BME-n vizsgáztam.
3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 14:27

Az egyik nyelviskola azzal reklámozza magát, hogy nulláról 3 hónap alatt középfokúra felhozza a tudásodat. Ezt nem tartom reálisnak, még extrém idő/energiaráfordítással sem.

Nálam is a középfokú a cél. Minden elérhető nyelviskolát megkerestem, többet ki is próbáltam. Mégsem tudok senkit ajánlani. :) Mindenkinek más stílus jön be.

aug. 30. 13:43
Erre nincs egységes recept, függ a kiindulási szintedtől, meg attól is hogy mennyire intenzíven foglalkozol vele, ha napi 8 órát, akkor gyorsabban megy, mintha a nyelvtanfolyam heti 2 alkalmára korlátozódsz. Nyelviskolákban szokott lenni specifikus szintre/vizsgára felkészítő kurzus, onnan nagyjából be tudod szerintem lőni, hogy mit írnak, meddig tart.
aug. 30. 13:23
Szerintetek mennyi időbe telik felkészülni a középfokú angol nyelvvizsgára? Mik a tapasztalatok? Melyik nyelviskolákat ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook