Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az eszem és a szívem nincs összhangban. Szeretném, hogy... fórum

Az eszem és a szívem nincs összhangban. Szeretném, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Violet18 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 20:38
Oooh, hogy elhunyt. Az más. Az totál más. Örülj neki h újra megtalalta a párját és boldog.
aug. 23. 16:31
Természetes az érzés, neked a szüleid egész életedben egységet alkottak. Most ez nehéz lehet, gondolom, mikor együtt látod őket, akkor még jobban hiányzik édesapád. Az is rendben van, amit te érzel, és az is, hogy édesanyád talált magának párt. Adj időt magadnak, és rendbe fog jönni benned a dolog. Anyukád valószínűleg nem fogja ugyanazt megtalálni a társában, amit édesapádban talált meg hosszú éveken keresztül, "csak" egy társat, akivel jól érzi magát és nincs egyedül. Tehát ilyen értelemben még apukád helyét sem foglalja el az új partner - mert gondolom, ez a gondolat fáj igazán.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Nikice)
aug. 23. 14:27
Köszönöm a kedves szavakat!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
aug. 23. 14:25
Igen, én is ebben reménykedek...
aug. 23. 14:25

Világ életedben együtt láttad a szüleidet, illetve anyukádat eddig egyedül. Teljesen természetes, hogy idő kell számodra, amíg ezt elfogadod. Fogadd el az érzéseid, nem kell szégyellned őket.

Az érzések jönnek, nem kérnek engedélyt, abban dönthetsz, miként viselkedsz általuk, szerintem meg ezt a részt nagyon jól kezeled. Légy türelmes magaddal:)

8. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 12:50
Gondolj arra, hogy apukád is azt szeretné, ha boldog lenne, és nem azt, hogy otthon üljön/sírjon egyedül. A szerelem meg szép dolog, bármilyen idős is, és hát a 6 év, az nagyon sok, volt ideje meggyászolni...
aug. 23. 12:29

Az én szüleim együtt vannak, és befejezik a hàzukon azt, amit régen nem.

De megértlek. A Macskàm fújt az anyja ex-pasijàra. A "fekete"-ként emlegette (nem is tudom a nevét), pedig ha valaki, ő nem rasszista. Az apja az volt. És egyetlen emberrel viselkedett így.

aug. 23. 11:11
Tudom, és megértem hogy nehéz, de ezt tényleg a legjobb ami történehett, rátalált a szerelem. Majd idővel a szíved is utoléri az agyadat. :-)
aug. 23. 10:58

Természetesen nem mutatom ki és mint írtam is, nem is szeretném, hogy egyedül legyen.

Az eszemmel én is ezt gondolom, de látni egészen más érzés.

Azt szeretném, hogy boldog legyen!!!

aug. 23. 10:39
Nem minden "tanítás" meg lecke ami az életben történik. Elhiszem hogy apukád még mindig hiányzik, és valószínűleg mindig is hiányozni fog. Anyukádnak is. De ettől még nem élheti az életét depressziósan egy szikla alatt minden örömtől megfosztva. Ezt apukád sem hiszem, hogy akarná. Tök oké hogy furcsa érzésed van, és nem is kell szégyellni, csak anyukád előtt ne mutasd ki, ha boldog akkor hadd legyen az, megérdemli, majd te is feldolgozod idővel.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Violet18)
aug. 23. 10:33

6 éve 62 évesen meghalt az édesapám. A szüleim 18 éves koruktól voltak együtt. (elsők voltak egymásnak)

Anyukám mindig azt várta, hogy nyugdíjas legyen és unokázhasson.

Most nyugdíj mellett dolgozik és sír, ha otthon kell lennie, mert utál egyedül lenni. Mi hiába hívjuk magunkhoz, nem szeret egyikőnköz sem menni, mert azt hiszi, hogy sajnálatból hívjuk.


Én mindig azt képzeltem, hogy majd a nővérével, vagy egy barátnővel nekiindulnak kirándulgatnak.


De nincs igazán barátnője.


Erre pár hete felívott és közölte, hogy szerelmes...

Mondtam neki, hogy ha ő boldog, akkor én is. És így is gondoltam, gondolom!


Még meg nem láttam őket együtt...

Váratlanul pár napra rá megjelentek nálunk együtt.

A szívem összeszorult és sírni akartam, de elfojtottam.

A pasi kedves, helyes, tényleg nincs vele semmi baj. Nem szeretném, hogy szétmenjenek.(most sem)

De mikor látom, hogy puszilgatják, simogatják egymást ...az nagyon fáj a szívemnek.


Úgy gondolom, hogy ez valamilyen lecke nekem, tanítás, de még nem tudom, hogy mi....


Négyen vagyunk testvérek és csak engem visel meg. Szégyellem, de az érzés jön és nem tudok mit csinálni...

aug. 23. 10:00
Nehéz dolog lehet, a te oldaladat nem éltem meg csak a másikat. Sosem lesz újra együtt a család....ahogy a 8 évesem mondja. De jobb külön boldogan mint együtt boldogtalanul

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook