Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Annyira nagyon irritálnak a melltartó nélkül nyilvánosság... fórum

Annyira nagyon irritálnak a melltartó nélkül nyilvánosság... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
37. fülemüledal (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 3. 08:16
Nem tudnám megmondani, hogy kin van, kin nincs, mert nem nézem. Ha te sem nézed, akkor majd téged sem zavar.
aug. 1. 09:10
Ha hazaérek, leveszem. Én sem hordok mindig.
35. zena01
aug. 1. 09:07
Engem nem zavar csak akkor, ha átlátszó felsőben van.
34. Ghost👻 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 08:34
Azèrt mert valakin nincs melltartó mèg nem törvényszerű hogy látszódjon a mellbimbója.
33. libikóka (válaszként erre: 32. - SipiAngi)
aug. 1. 08:15
Én szülés után voltam így,,addig és akkor,,nem is létezett rám melltartó.
aug. 1. 07:50
Szülés előtt én igenis büszke voltam a feszes melleimre és arra, hogy akár melltartó nélkül is felvehettem egy ruhát. Amikor a ruha nem okozott zavaró érzést a melkbimbóknál meg is tettem és egyáltalán nem érdekelt, hogy valakit ez kire hogyan hat. A lényeg, hogy én jól éreztem magam.
31. 6b12a4f57f (válaszként erre: 28. - Violet18)
aug. 1. 04:49
Én sem mondanám. :D
30. supin
aug. 1. 04:32
Ne nézz oda.
aug. 1. 00:10
Istenem, de nagy gondok ezek! 🙂
28. Violet18 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 23:47
Nem mondanám h egyikre sem kíváncsi senki se 🫡🤭🤤😍
27. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 22:32
Látod a ruhán keresztül? Mindig szerettem volna ilyen képességgel rendelkezni...
júl. 31. 22:11
Szerintem gusztustalan, olyan, mint amikor a férfiaknál látszanak a dolgok a melegítőnadrágon keresztül. Arra sem kíváncsi senki, mint ahogy a mellbimbókra sem.
júl. 31. 21:02
Olyan pici vagy h pont szemmagasságban vannak a cicik? Sztem direkt nézed és még élvezed is..... szeretet gyűlölet vékony határ 😉🤭 nincs ezzel baj, ismerd be inkább
júl. 31. 19:03
Engem nem. Mondjuk szerintem észre s2m veszem, csak a nagyon extrém eseteket, vagy mert "hűeztmégsemkéne" vagy mert "arohadékdeszépmelltartónélkülis"
23. globus
júl. 31. 17:16
Annyira nem érdekel, hogy még észre sem veszek ilyesmit...
22. 6b12a4f57f (válaszként erre: 21. - 55Judit)
júl. 31. 17:09
Hátha kitör a balhé, szerintem azért. :D
júl. 31. 17:06
Most látom, már 3 ember is bejelölte ezt a témát kedvencének. Hihetetlen! 😅
júl. 31. 17:05

Ha belegondolok nekem se tetszik ha átlátszik egy nő melle a ruhán. Egyébként nem érdekel, de mikor egy kövér trampli jön velem szemben rengő hájakkal, a nagy lógó mellei meg verik hol egyik hol másik oldalát, na az már megbotránkoztat, de csak egy pillanatra. Addig amíg látom. mert egyébként teljesen más köt le engem.


Talán te is jobban éreznéd magad ha inkább a saját életeddel foglalkoznál.😉

19. xochipilly (válaszként erre: 14. - Cilabogyó)
júl. 31. 16:54
Én sem, elég a meleget elviselni.
júl. 31. 16:39
És mit teszel, ha melltartó nélkül utcára merészkedő nő jön veled szembe? Mellbevágod? :)
17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:31
Sajnálom hogy ennek vagy kitéve. Remélem túléled. Ha nem, akkor sem vagyok hajlandó felvenni melltartót. Bocsi.
16. Ghost👻 (válaszként erre: 13. - Libikóka)
júl. 31. 16:28

Iparkodok gyógyulni!

Majd csőtopot fogok hordani melltartó helyett.

15. libikóka (válaszként erre: 14. - Cilabogyó)
júl. 31. 16:26
Isten ments:)Csak utcán,,pont elég.
14. cilabogyó (válaszként erre: 13. - Libikóka)
júl. 31. 16:20
Itthon soha nem hordok, főleg ebben a melegben.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Ghost👻)
júl. 31. 16:16

Jól teszed,,bár úgy őszintén a kutyának sem hiányzik.

De jobb lett volna ha nem baleset miatt.

Gyógyulj továbbra is😙A többi meg nem lényeg:)

júl. 31. 16:06

Kb egy èvig nem fogok tudni hordani.

Tèged vagy mást zavar?

Leszarom!

júl. 31. 15:59
Minek nézed?! Ne nézz oda.
júl. 31. 15:56

Én csak azokon veszem észre a melltartó hiányát akiknek nagyon lógnak a mellei, de nem irritálnak. Csak nem értem, hogy nem zavarják őket a felsőn átütő dolgok.

Én simán járkálhatnék nélküle mert szerintem 12 évesen megálltam a fejlődésben ezen a téren, mégsem teszem mert utálom ha "minden" átlátszik.

9. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 15:31
Értelek: nem érdekel, de feltűnik, és zavar. Persze, könnyen lehet, hogy sokkal több nő járkál melltartó nélkül, és csak azokat vesszük észre, akinél feltűnő a hiánya. Olyan, mintha ruha se lenne rajtuk.
júl. 31. 14:53
Én sem szoktam észre venni, hogy kin van vagy nincs melltartó, esetleg bugyi, vagy más fehérnemű. Ez nem tartozik bele az érdeklődési körömbe.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook