Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A sokadik vaskészítménnyel lett tele a hócipőm.... fórum

A sokadik vaskészítménnyel lett tele a hócipőm.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 30. 17:47
Kedves Fórumnyitó! Ugyanezzel a problémával küzdöttem évekig. Hármas vas...és hasonlók. Számomra a megoldást jelenleg a Hübner féle vasszirup adja... [link]
15. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 01:22
B12-t meg rezet eleget? Az utóbbivolt ami segített az oreganyamon meg rajtam.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Csicsi25)
júl. 29. 18:32
Elolvastam, nagyon hasznos cikk. Köszönöm 😊
júl. 29. 16:07
júl. 29. 16:03
Olvass utána a magas vas tartalmú zöldségekben csomó van, nem csak a cékla. Szépen lehet velük növelni
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 15:57
Hízol? :D
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Egnisz)
júl. 29. 15:56
Nem szeretem a májat, de a cél érdekében lehet, megpróbálom. A marhahúst jobban szeretem mindenesetre 😊
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 6b12a4f57f)
júl. 29. 15:54
Akárhányszor befejezem a vas szedését (és csak pezsgőtablettás vas+C -t iszom mert az nem okoz mellékhatásokat) érdekes módon csökkenni kezd a súlyom.
8. 6b12a4f57f (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 15:21
Nem hízlal, nem puffaszt. Teljesen rendben vagyok tőle. Szerintem nem a vastól hízol, de ki tudja...
7. Egnisz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 15:07

Pont így voltam én is.

Nekem az emésztésemet nagyon lelassította, bármit próbáltam. Még a vasbor is.

Akkor feladtam, nem vagyok hajlandó vasat szedni.

A májban van a legtöbb vas, ami hasznosul is, minél többször eszem májat és ennyi.

6. gigi> (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 15:04

Nem szirup. Kapszula. 30 db_os.

Napi 1 elég.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 6b12a4f57f)
júl. 29. 15:01
És nem hízlal? Vagy nem okoz visszatartott víz problémát? Nekem a tegnapi strandolás volt a fordulópont. A fürdőruhám (amit már márciusban kinéztem online és nem kicsit volt drága) két hete még teljesen jó volt rám, tegnap meg majd szétrobbantam... 1. hasban mert ugye hova is halmozódjon fel az a +2 kg ami mindenféle túlevés vagy lustaság NÉLKÜL keletkezett , 2. A dühtől... Ott döntöttem el, hogy inkább a vashiány mint a semmitől felfúvódó hordóhas.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Gigi>)
júl. 29. 14:54
Én is egy drogériás vaspótló szirupot néztem ki mert a receptesektől és a patikai méregdrágáktól előbb-utóbb hízásnak indulok vagy bántja az emésztésemet. Sajnos már a vénàs vassal riogatnak, de azt nem fogom bevállalni.
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 14:16

Én a Rossmannban szoktam venni.

Tökéletesen megfelel.

júl. 29. 12:36

[link]


[link]


Ezt próbáltad? Én Sideralt szedek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook