Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők kibeszélik az aktuális partnerük méretét egymás közt? fórum

A nők kibeszélik az aktuális partnerük méretét egymás közt? (beszélgetős fórum)


30. dominós (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 15:10
Perszehogy! Aztán ujjal mutogatunk rájuk mindenhol is, hangosan kiabálva a méreteit. Röhögve, visítva.
29. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 11:36
Mindkét kérdésre IGEN a válasz.
28. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 26. - Simple)
jún. 18. 09:46

Nekem is ez a gyanúm. De ha mégsem ő, akkor is kiszállok a beszélgetésből.

Már annyiszor, annyian elmondták erről a bizonyos méretről a véleményüket.


A feltett kérdésre válaszoltam. Az én kérdésemre választ kaptam. Ennyi nekem elég. Az, hogy alanyunkat vajon hányan beszélték ki a mérete miatt, valahogy nem hoz lázba. 😊

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Simple)
jún. 18. 09:43
Nem, és nem is méret része érdekelt, inkább az, hogy "hírét viszik-e" úgy általában.
26. simple (válaszként erre: 25. - Smaragdzöld 🐉)
jún. 18. 09:39
Szerintem ő az. Beakadt nála a bébirépa téma, folyton ezen rugózik, és emiatt frusztrált.
jún. 18. 09:31

Köszönöm a válaszodat.


Úgy érzed, téged kibeszélnek a nők? Csak nem te vagy az, aki folyton a mérete miatt panaszkodik itt, a fórumon? Mert a farokméregetős témát valahogy nem bírom. Akár hányadszor kerül is porondra.

jún. 18. 09:15
Kisebb mérettel "megáldott" férfiként vagyok rá kíváncsi :)
jún. 18. 09:12
Csak ha extrém kicsi vagy extrém nagy.
jún. 18. 09:11
Az én életemben nem fordult ez elő soha.
jún. 18. 09:10

Majd kiderül a felmérésedből. Vagy mégsem. 🙂

Azért messzemenő következtetést ne vonj le abból, hogy ki mit ír.


Egyébként téged férfiként érdekel, hogy a nők általában kibeszélik-e az éppen aktuális partnerük méretét? Vagy nő vagy, és arra vagy kíváncsi, hogy a többi nő hogy áll ezzel?


Akkor most jöjjön az én példám: így, a konkrétan feltett kérdésedre a válaszom: nem. Méretről senkivel sem beszélek, mint ahogy arról sem, hogy mikor, hol, hányszor, hogyan...

20. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 09:04
Nem fogsz nekem hinni, de egy férfi szexuális teljesítményével kapcsolatosan a pénisz hossza a legkevésbé érdekes információ ... Mert az tesz hozzá a legkevesebbet a szexhez.
jún. 18. 09:03
Ritkán jön fel a téma, az aktuálisról szerintem soha, maximum hogy jó vele az ágyban, de részleteiben nem beszéljük ki ezeket. Exekről volt már, hogy szóba került, de az sem jellemző. Szeretném hinni, hogy a választottaink is vannak olyan intelligensek meg úriemberek, hogy a haverjaikkal nem a mi testi adottságainkról vagy az ágyban nyújtott teljesítményünkről beszélnek.
18. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 08:49

Megleptél a kérdésedre adott válaszokkal. Azt hittem, ez is egy olyan kérdés, amire egy beteges FI. "beindul".

Látom tévedtem. Én sosem beszéltem ilyenről senkivel, rengeteg ismerősöm van, akivel megoszthattuk volna, de nem tettük, Furcsa társaságom van valószínű, hogy azt gondoljuk ez magánügy. Egyetlen alkalom volt, amikor egyik unokatesón, a nevetéstől sírva mondta, hogy ekkorát még nem tévedett, a pasinak olyan pici volt, hogy szinte nem látta, nem volt dagadt a srác.

jún. 18. 08:30
Csak arról beszélgetünk, semmi másról.
16. tien (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
jún. 18. 07:53

Miért sajnos?

Ha mi , akiknek nincs és soha nem is volt barátnője így érezzük jól magunkat? Elképzelhetetlen?

15. Alnisa
jún. 18. 07:43
Nem
14. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 06:16
Soha fel sem merült bennem/körülöttem. Se a Páromé, se a beszélgetőtárs párjáé. Kinek mi köze hozzá?
13. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 05:54

Nyilván létező jelenség,,valakinek.


Meg sem fordult a fejemben,,fiatalon sem,,,és olyan közösségben sem voltam ahol igen.

jún. 18. 00:31
Én, mint nő, lehet, hogy megemlítettem a barátnőimnek, hogy a párom kinőtt egy-két metálpólót, amit nekem adott, de szerintem a lőtéri kutyát sem érdekelte a dolog.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Tien)
jún. 17. 23:58
Múltkor is kiderült, hogy Itt sajnos rengeteg nő van akinek nincsenek barátnői. Ezekszerint te is ebbe a körbe tartozol. Azért jó barátnők között főleg fiatalon ez simán szóba tud kerülni. 50 éves korban sok éves házasságban élő embereknél persze hogy nem téma. De fiatalon, szingli vagy ismerkedős, párkeresős időszakban simán.
10. tien
jún. 17. 23:53

Nem , senkinek semmi köze hozzá.


El sem tudok képzelni egy ilyen beszélgetést.

jún. 17. 22:27
Nem. Legfelejbb a fiatalok, meg ha valamiben extra esetleg akkor megemlítik, de nem pontosan részletezve azért.
jún. 17. 22:15
Én igen.
7. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 21:54
Eszembe se jutna. Senkinek semmi köze hozzá. Mint ahogy ő sem ecsetelné az én méreteimet barátoknak.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 21:45
Nem, semmilyen méretét sem.
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 21:43
Melyik méretre gondolsz, kalap vagy csizma?
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 21:40
Legjobb barátnővel mindent ki lehet beszélni.
3. Ghost👻 (válaszként erre: 2. - Álomka)
jún. 17. 21:37

Mi is. De nem csak ez a tèma.

Egyszer szóba került,elmondtuk. Ennyi. Tèma lezárva.

2. Álomka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 21:30
Mi kibeszéljük.
jún. 17. 21:18

A nők kibeszélik az aktuális partnerük méretét egymás közt?

Lehetséges, hogy pletyka tárgya lesz a férfi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook