Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 54 vagyok, már megszoktam a gondolatot, férfi nélkül kell... fórum

54 vagyok, már megszoktam a gondolatot, férfi nélkül kell... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 2. 02:57
ne add fel!hisz nem vagy meg oreg!
máj. 29. 13:44
Szívesen beszélgetnék Veled!
11. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 09:25

Ne viccelj! 54 az nem kor :)


Irány a Tinder!

máj. 28. 14:55
Facebookon vannak barátnőkereső, útitárskereső csoportok.
máj. 27. 13:41
Ha gondolod írj rám, bár nem vagyok férfi de ha beszélgetnél valakivel, szívesen válaszolok.
máj. 27. 10:33
Szerintem sem késő,60 felett is keresnek még párt! Sok sikert!
7. Kissan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 27. 09:36
Szerintem sem késő. Igazából rajtad múlik , hogy mennyit teszel meg párkeresés ügyben.
máj. 27. 02:31
tul koran feladod!nem szabad!meg talalhatsz part hisz rengeteg ember talal rajtad kivul!legy nyitott es ne gubozzal be!
máj. 26. 23:24
Tinder. Mindenre jó. 2 barátnőmet is ott szedtem össze, pasit is találhatsz, még ha csak alkalmit is....
máj. 26. 21:54

Micsodaaa? 54? csak? na ne viccelj...a korod nem akadály, inkább az, hogy nem jársz olyan helyen ahol van pasi is...(nem becsületsüllyeszőre gondolok)

ha ide tudsz írni, akkor nem lehet akadály egy társkereső...

...igaz, az vékony jég, de bejöhet...


járj szerencsével(is)

3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 26. 18:34
Én nem adnám fel!
máj. 26. 18:23
Azért én nem adnám fel! Ird meg hol élsz, a hoxa pl elég nagy létszámal van jelen, akár itt is találsz partnert, aki társaságot keres! :D Vidéken igaz nehezebb de nem lehetetlen! Szurkolok hogy összejöjjön!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook