Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 12 éves lányomnak szúr a feje a jobb szeme fölött és hányt, mitől lehet fórum

12 éves lányomnak szúr a feje a jobb szeme fölött és hányt, mitől lehet (beszélgetős fórum)


10. Totyka
2011. jún. 7. 17:40
Nem tudom írták e már CALCIUS ÉS MAGNÉZIUM PEZSGŐ TABLETTA
2011. máj. 9. 17:28

Sziasztok!


Ma felhívtam a gyerekorvosunkat,azt mondja a jelek szerint valóban migrénes rohama volt tegnap a lányomnak.Azt javasolta,ha mégegyszer ilyet tapasztalunk,azért elküldi neurológiai vizsgálatra,mert ebben a korban így szokták.

Üdv mindenkinek!

:-)

2011. máj. 8. 19:08
mielőtt valaki okos megszólal nem rosszindulatból írtam! de tényleg nem ártana,ha látja orvos is.....
7. e705905164 (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2011. máj. 8. 19:07
el kellene vinni akkor orvoshoz:)
2011. máj. 8. 16:43

Köszönöm nektek,hogy leírtátok a tapasztalataitokat! Tényleg mindegyikőtöknél szinte ugyanazok a tünetek mint a lányomnál.Aludt egy nagyot dél óta,(kb.két órát)azóta jól van,már evett is.

Kellemes vasárnap délutánt kívánok nektek:-)

5. csillubaba (válaszként erre: 2. - -meva-)
2011. máj. 8. 16:39
10 éves korodban fogamzásgátlót írtak fel neked? Az a doki se volt normális, hiszen ilyen korban természetes a rendszertelen vérzés!!! Úristen!!!:-OOO
4. bóbita2003 (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2011. máj. 8. 15:55

Nekem a migrén okoz ilyen tüneteket. És nekem is nagyon korán, 9-10 éves korom körül kezdődött. Sajnos, azóta is tart.

Én már egész korán quarelint kaptam rá, abban van görcsoldó és koffein is, ha időben, a látótér-kieséses szakaszban beveszem, nem jön elő a fájdalom, de egész nap rossz a közérzetem.

3. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2011. máj. 8. 15:33
Szia! Tegnap Nekem is így fájt a fejem, csak Nekem a bal szemem felett, és Én is kihánytam a gyógyszert annyira fájt, de a második bogyó már bennem maradt! Ma is fáj, de nem annyira, mint tegnap! Ez a hülye idő teszi szerintem! Akivel idáig beszéltem mindenkinek fájt a feje, még annak is aki pedig nem fejfájós! Jobbulást kívánok!
2011. máj. 8. 15:07

Szia!


Nekem 9 éves koromban volt pont így.

Elküldtek mindenféle vizsgálatra, sehol semmi konkrét eredmény...

Fél év után megjött az első "nem várt" menzeszem.

Az orvos aztán azt mondta ez lehetett az oka. Ezt követően megint semmi, ciklus sem. Megint fájt a fejem. Később 10 éves korom körül újból megjött. Ekkor fogamzásgátlót írtak fel a ciklus tartása végett és azóta nincs semmi ilyen probléma.

Tehát nálam a hormonális változások, pubertáskor kezdete okozta.

Természetesen ritkán ma is van migrénem, én akkor is hányok, mellé társul a fényérzékenységem.

Remélem tudtam valami újat mondani, hátha hasonló "baj" lehet.

További szép napot, meva

1. anyucika3 (válaszként erre: 18. - Vanessza7)
2011. máj. 8. 15:02

Nekem már 9-10 éves koromban kezdődött,a nagyobbik gyerekemnek is:(Szerencsére nála csak 4 évig tartott.

És nekem időszakos volt.Volt,hogy kb 2 éven keresztül minden áldott hónapban legalább 2 hetet fájt a fejem.Ki szokott tartani egy huzamba 3-4 napig.Olyan erős gyógyszereket kaptam rá,hogy egy lovat leterített volna.Aztán kb 30 éves korom körül szinte teljesen elmúlt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook