Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zaklató nő a múltból fórum

Zaklató nő a múltból (beszélgetős fórum)


júl. 30. 07:37
Én is kíváncsi lennék.
26. Alnisa (válaszként erre: 25. - Alnisa)
júl. 29. 23:22
De érdekes, hogy nem jött válasz. 😆
25. Alnisa
júl. 18. 11:16

Most, hogy így nézem a felhasználó neved, nem lehet, hogy te csak pasinak adod ki magad, mert az Alina női név. :)

Szóval Te a feleség vagy vagy a volt barátnő?

24. Gretaa (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 17. 20:22

Tanulság,hogy senki szavára nem szabad adni,nem maradhat el a védekezés.

5-6 év utám is megkeres még,ha jól értem.Biztosan nem komplett akkor.Normális ember ennyi idő elteltével nem már nem ragaszkodik.

23. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Alnisa)
júl. 17. 14:37
Vannak zugügyvédek de azért kell lenni vmi alapnak is az apasági perhez.Pl Kis Marcsa Kukutyinból hiába állitja hogy Harrison Ford a kis Mario apja nem lesz ügyvéd aki bevállalja.
22. Alnisa (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
júl. 17. 08:20
Pontosan. Én se izgulok, hogy nem a férjemtől vagyok terhes(egyébként nem vagyok terhes), mivel tudom, hogy nem volt más az életeben. Ha izgulnák ezen, akkor vaj lenne a fülem mögött.....
21. Alnisa (válaszként erre: 17. - Alina85)
júl. 17. 08:18

Már ne is haragudj, de szinte biztos, hogy nem mondasz igazat. Egyrészt, mi a szarnak tartod a kapcsolatot vele, ha annyira utálod???? Ha szakítottatok, miért irogattok egymásnak még évekkel később is?

Amiket én írtam időrendek jók, hisz ezeket te írtad az első hozzászólásodban!

Ha 5 éve nem találkoztál vele, nem lehet 2 éves gyereke tőled! Tehát még ügyvéd sem kell senkinek, mert egy fizikailag lehetetlen!!

Ha meg még is izgulsz miatta, akkor meg nem mondasz igazat!

Egyébként nem te vagy az első férfi aki így reagál egy nem várt babára, "a nő egy szajha aki mindenkivel dugott, tuti nem a tied a gyerek". Aztán a DNS teszt még is a mindenkivel kefélő nőt igazolja..... Mert ügye ez csak a te képzeletben létezik, hogy fűvel fával összefeküdt.

20. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Alnisa)
júl. 16. 16:18
Pontosan ugyanerre gondoltam én is, hiszen ha minden így volt, esély sincs rá hogy bármilyen gyereket el kellene ismernie... Kár idegeskedni meg felülni a fenygetésnek, hiszen 0 az esély rá hogy ő legyen az apa. Ha viszint összejártak később is, akkor hirtelen értelmet nyer az egész...
júl. 16. 15:08

Én annyiból megértelek tudom milyen egy zaklató nő.

Volt párom exe ilyen volt,mindent megprobált ,hazudott álprofillal írt stb...

Nehéz lesz megszabadulni tóle.

Kell egy jó ügyvéd.

18. xochipilly (válaszként erre: 13. - Alnisa)
júl. 16. 14:35

Persze, senki nem olyan marha, hogy beparázzon egy két éves gyerek miatt HA ÖT éve hozzá se nyúlt annak az anyjához. Nem zörög a haraszt...

A nő lehet akármilyen mentálisan labilis, ennyi biológiai alapismerete csak van, hogy kiszámolja ki lehet a gyerek apja. Ja igen, ő egy "gyerek", lásd még : emberi lény, élet, aki nem tehet semmiről, nem ő akart megszületni. Nem pedig egy "diszkó baleset"

17. alina85 (válaszként erre: 13. - Alnisa)
júl. 16. 14:27

Nem ismertem be semmit. A megnevezest egy masik valaszban irtam hogy miert.

Mikor terhes lett, jelezte hogy tolem van, s azutan kattant be h nekem szuletett felesegemtol kisl anyom. Vele nem volt dolgom ezugyben, az idorend sem all ossze, mint mar irtam is...

16. alina85 (válaszként erre: 10. - Bichi)
júl. 16. 14:25
Senki sem adta meg neki. Sajnos o keritett ennek feneket, anno is o zaklatott, mert ez a neve annak, amikor felhiv azzal hogy "nem lattam az autodat", miutan elkoltoztunk.. jo kered, hogy mit keresett pl arra, ahol laktam s hasonlok. Az ugyvedi megkeresesben nekem sem kerek sok minden.
15. alina85 (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
júl. 16. 14:24
Nem tudtam mashogy nevezni, de ne mserto cellal hivtam igy. Mindenkepp fogok, de nem nevvel, maximum a jeliges verziot.
14. alina85 (válaszként erre: 6. - Semleges)
júl. 16. 14:22
"kapcsolat" nem volt. De jogos. Igen ,ezen vagyok.
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 16. 14:20

Van itt gond az időrenddel. Nem lehet, hogy amikor már házas voltál is összejártatok? Mert írod, hogy a kislányod születése előtt hívott, majd utána közölte, hogy terhes. Azért egy esküvő és egy baba nem 1 hónap leforgása alatt valósul meg. Meg a lányod 3 éves, de 5-6 éve nem találkoztatok, akkor amikor 3 éve felhívott azzal, hogy terhes, miért nem röhögted ki, hisz ez fizikai képtelenség, ha nem találkoztok.....

De közben még is beismered, hogy akár a tied is lehet mint "dizskó baleset". Tehát szerintem míg ki nem költöztél a családoddal külföldre, addig Te összejártál ezzel a lánnyal és ezért gondolja, hogy tied a baba. Nem most jelezte, hanem amikor terhes lett, már akkor is.

12. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 16. 13:56

Ez tényleg a rövid verzió? Levert a víz mire elolvastam 😅


Mondjuk, én is izgulnék a helyedben... sem időben, sem térben nem áll össze a dolog, szóval én a helyedben befejezném a nyári napozást/ képzelgést 😅😂

11. andi6020 (válaszként erre: 5. - Alina85)
júl. 16. 13:34
Ha 5-6 éve nem is láttad, a gyerek meg 2 éves, akkor mi a gond? Írjon neki az ügyvéd egy "fenyegető" levelet.
10. Bichi (válaszként erre: 5. - Alina85)
júl. 16. 13:34

Hát itt valami nagyon nem stimmel, minek ekkora feneket kerítened a dolognak, ha kb 5 éve voltál vele, a gyereke meg 2 éves?

Valami ebben az ügyvédi megkeresésben nagyon nem kerek...

Mondjuk azt sem igazán hiszem, hogy egy unokatesó/barát egy kvázi idegennek megadja az elérhetőségemet...

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 16. 13:31

Ez a "disco baleset" duma nagyon csúnya. Neked csak egy baleset, de annyak a gyereknek egy egész élet. Amit ha te csináltál -akár akartad, akár nem-, a te felelősséged is. Vagy mondjam úgy, hogy elég drága tanulópénz azért, mert ennyire naiv voltál.


Csináltass egy tesztet. Onnantól kezdve nincs miről beszélni.

8. Enissa (válaszként erre: 5. - Alina85)
júl. 16. 13:30

Innentől az egész sztori mese számomra.

Mitől félsz, ha 5-6 éve vége a kapcsolatotoknak, a gyerek meg 2 éves?

Már bocsánat, olyan, mintha nálad nem lenne valami rendben.

7. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 16. 12:59

Nem vetted észre az elején, hogy a nő mentálisan labilis? Sőt, még figyelmeztetett is rá! Mért hagytad figyelmen kívül?

Ha nem ismered a fákat, eltévedsz az erdőben, de ha nem ismered a meséket, eltévedsz az életben...

6. semleges (válaszként erre: 5. - Alina85)
júl. 16. 12:46
Ha 5-6 éve volt vele kapcsolatod és a gyerek most 2 éves, akkor tiszta sor. Végérvényesen rendezd le jogilag és kész. Kell egy olyan ügyvédi hivatalos felszólítás, hogy örökre elmenjen a kedve tőled.
5. alina85 (válaszként erre: 2. - Semleges)
júl. 16. 12:41

Mindketto hozzaszolasra valaszolok itt. Igen, mar talaltam ugyvedet, aki direkt zaklatas s hasonlo ugyekkel fogllakozik es elegge sikeres is. Vele szeretnek errol meg konzultalni mielott azt elerem, aki nyaral, hogy megis mar tajekoztasson.

Igen az en sajat gyermekem szuletesekor zaklatott meg (ahogy irtam is), azota semmi. Es elvileg az o gyereke nem 4-5 eves hanem 2 koruli. En nagyon ugy erzem, hogy penzre akar hajtani.

Az apasagit igen, mint irtam jelkigevel szeretnem csak hisz teljesen mas orszagban elek, s emiatt biztos nem utazom, kuld egy tesztet, en meg visszakuldom, ennyire vagyok hajlando maximum. Persze az ugyveddel ezt is leegyeztetem.

júl. 16. 12:39

Az ügyvédet én is akartam írni. Mindenképpen legyél képben te is. Ha mégis tiéd a gyerek, akkor olyan nincs, hogy "nem akarod vállalni ezer ok miatt". Szerintem a nevedre venni nem kell de, hogy gyerektartást fizetned kell az biztos.


Nem rég meghalt egy távoli ismerős. A hagyatékin derült ki, hogy van még egy gyerek a közösön kívül. Senki nem tudott róla, de bejelentkeztek a tárgyalásra. Mindennek a felét kapta.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Alina85)
júl. 16. 12:33

Azt már hiába írom hogy ezt a "sose lehet gyereke" témát bevenni,,hát na😯

Most már mindegy,,feleségeddel közöld ha eddig nem tetted,,ilyen dolgokban nincs tapasztalatom de kérdezhetsz te is egy ügyvédet,,ő tudni foja.

júl. 16. 12:28

Ha 5-6 évvel ezelőtt volt köztetek kapcsolat akkor most a gyerek 4-5 éves lehet. Eddig nem keresett?


Ha semmiképpen nem lehetsz a gyerek apja, csináltasd meg az apaságit és akkor remélhetőleg leszáll rólad. De nem biztos. Sok az őrült, frusztrált nő is, férfi is. Lépj mert rámehet a házasságod. Feleséged mit szól? Mondtad neki?

júl. 16. 11:50

Röviden a story: Volt egy nő, akivel 3 vagy 4 alkalommal találkoztunk, egy-egy órára még évekkel (5-6) ezelőtt. Beszélgettünk mindenféléről, normálisnak tűnt. Sose volt arról szó, hogy járjunk vagy érzelmek és ez akkor rendben is volt, mindketten felfogtuk - Tinder tali volt emlékeim szerint. Lefeküdtünk ezalatt a 3-4 alkalommal, az elejétől azt mondta hogy meddő és egyéb baja is van ami miatt sose lehet gyereke, illetve hetente vagy kéthetente pszichológushoz jár kezelésre, minden pasija elhagyta ez vagy az miatt eddig s a falujaban pletykálnak róla emiatt. Sajnáltam érte de emiatt is mondta, hogy védekezés nélkül csináljuk. 2 alkalommal történt ez így.

Utána már csak online beszélgetés formájában beszéltünk kizárólag s egyre ritkábban, erre több okom is volt. Én közben megismerkedtem valakivel, összejöttünk, összeházasodtunk és lett egy csodálatos kislányunk is 3 éve és imádom őket.A kislányom születése előtt már kértem h tartsa tiszteletben a kérésem s ne keressen többet. Utána telefonon közölte h ő elveszít engem s ezt nem bírja, zokogott hisztizett, letettem a telefont... Pár hónap múlva közölte h terhes és szerinte én vagyok az apja, megakarja tartani őt de tőlem semmit nem kér se most se máskor, de azért szól mert "jogom van tudni". Én köpni-nyelni se bírtam s persze tagadtam s tagadom is hogy közöm lenne ehhez, hisz ezer s egy pasival is lefeküdt már, a deleriumos tévképzeteket s a betegesen frusztrált ragaszkodását ne rám vetítse ki ha kérhetem és ne keressen már tényleg többet mert azt zaklatásnak tekintem s távoltartásit kérek ellene…

Nem is hallottam felőle. Nem úgy barátoktól, unokatesómtól akit zaklatott mondvacsinált okokkal hogy megkapja az új elérhetőségem néhány hónapig... Közben a családommal külföldre is költöztünk munka s életminőség miatt.

Majd minap jött egy levél az általa megbízott ügyvédi irodától, hogy ha nem lépek kapcsolatba velük 8 napon belül, bíróságra mennek a "vitás ügy" miatt, amit nem csatolt a levélhez hogy pontosan mi is a vita tárgya... A levél megfogalmazása is kétséges hisz rögtön kapcsolatfelvételre kényszerítenek, a konkrétumok tájékoztatása nélkül. Én arra gondolok hogy talán a pénzre menne és apaságit akar - bár van pénzük, házuk és lakásuk is Balaton parton. Mit tanácsoltok, vagy mit lehet tenni? Felkészülnék előre, mert az ügyvédjét hiába hívtam, nyaral augusztusig... Természetesen nem áll szándékomban vállalni őt ezer ok miatt, s láthatoan nem gondol bele azokba a lelki károkba, amit mindkettő családban okozna ezzel az egoista megmozdulással. Azt is kiemelném hogy van bennem apai hajlam hisz saját tündéri kislányom van de egy random "disco balesetet" egy meddő nővel nem veszek se a nevemre se semmit nem adok az életemből neki. Amennyiben apasági tesztet akarna, kérhetem-e a jelképes kiküldését, mert ehhez tuti nem adom a nevem, s tudom hogy az eredmény is negatív lesz (nem is áll össze időben az egész). De mi van, amikor megkapja a negatívat, mivel próbál még vajon majd ártani s zaklatni tovább? Félrevezetve, átverve érzem magam s dühösnek de mérhetetlenül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook