Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Weboldalhoz előre elkészített, beilleszthető kiegészítők vannak még? fórum

Weboldalhoz előre elkészített, beilleszthető kiegészítők vannak még? (tudásbázis kérdés)


8. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Holurt Waxhton)
ma 20:08
:DDD
7. Holurt Waxhton (válaszként erre: 6. - Kérdés1)
ma 15:18
Igazad van.
ma 14:41
be rekesztem ezt a dolgot mert csak fejemet fájdítanád meg és csak gúnyolódni akarsz velem mert te okosabnak véled magad és okos enged szamár szedved
5. Holurt Waxhton (válaszként erre: 4. - Holurt Waxhton)
ma 14:04
.. még ..
4. Holurt Waxhton (válaszként erre: 3. - Kérdés1)
ma 14:04
Ne haragudj, de ha nem hallottál már a gugli keresőről, akkor inkább neki se láss. Vagy iratkozz be először egy webszerkesztő tanfolyamra.
ma 13:41
Hol találom meg vagy hol tudom letölteni ezeket ha ezek programok
ma 13:37
Van egy pár weboldal szerkesztő (wordpress, drupal, divi, elementor, brizy), amiben gyárilag benne van. Én inkább ezeket a responsive szerkesztőket javaslom, mint a régi "kézi" megoldásokat.
ma 13:05
Régen voltak weboldalhoz ilyen kiegészítők amiket be lehetett illeszteni olyanok például hogy megvolt előre csinálva a kódja nézd csak fogtad és beillesztetted például látogató számláló és ehhez hasonlók hova tűntek ezek vagy vannak még

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook