Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várni az igaz szerelemre, vagy beérni valakivel, akit nem szeretek? fórum

Várni az igaz szerelemre, vagy beérni valakivel, akit nem szeretek? (beszélgetős fórum)


10. Miss Sárika (válaszként erre: 9. - Pulcsis)
júl. 28. 00:11
Szerintem nem egy korcsoportba tartoznak. 🙂
9. Pulcsis (válaszként erre: 8. - Miss Sárika)
júl. 27. 23:32
Itt van Vigyefene, vigye 😂
8. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 22:08
Megváltoztathatod az életed és új életutad teremtesz, ha megváltozik pl. a gondolkozásod, lakhelyed, munkád… Regisztrálj egy amerikai társkereső oldalon, és meglátod, teljesen meg fog változni az életed. Lesz utazás, lesz új élet, és rád talál a szerelem is! Szóval tenni kell mindenért, nem csak akarni! 🙂
7. gigi> (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 19:46

Nem jó helyen keresed.

Aki neked megfelelne az legyen milliomos,hogy tudjon téged utaztatni.

A legtöbb férfi nem erre vágyik,hanem egy nyugodt normális kapcsolatra .

6. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 19:31
Minden héten másik pasid van, mind messze lakott. Mi ez, ha nem sok utazás meg élet? 🤣
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 19:13

Vágyom arra, hogy többet utaztak, többet éljek"

Ez utóbbiakra koncentrálj. A többi még nem érdekes

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 18:24
Hát le a kalappal, hogy hogy lehet ugyanazt a történetet valami más megvilágításból megközelíteni. Bár így is úgy is dög unalmas, csoda, hogy neked nem...
3. alinka01 (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
júl. 27. 18:00

Igazad van! Minél jobban görcsöl, annál kevésbé van esélye, hogy megtalálja a szerelmet. A férfiak megérzik az ilyet, és menekülnek.

És igen! Addig is lehet egyedül jönni-menni a világban. Alkalmat kell adni minél több találkozásra itthon is: tanfolyamokon, szervezett kirándulásokon, hasonlókon lehet új ismeretségeket találni értelmes egyedekkel.

2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
júl. 27. 17:06
Akkor menj egyedül. De komolyan, neked pont az kellene hogy rájöjj hogy egyedül is lehet élni az életet, nem kell 2naponta mással kavarni meg szexelni meg letiltani meg stb. Foglald le azt a nyaralást, utazz, menj és élj 🤷‍♀️
júl. 27. 16:36

Soha nem volt szerencsém a szerelemben, és már belefáradtam a keresésbe. Úgy érzem sokmindenből kimaradok azért, mert nincs senkim. 2 éven át foglalkoztam egy férfivel, akiről kiderült, hogy végig volt neki valakije.

Megszakítottam vele ugyan minden kapcsolatot, de még mindig nem tudom túltenni magamat azon, hogy havi szinten pózolnak a Facebookon meg Istagramon, és én azáltal, hogy rá koncentráltam, ő pedig nincs az életemben nem tudom, hogy mit tegyek.

Vannak jelentkezők, vannak közülük normálisabb férfiak is, de egyszerűen nem tudom őket megszeretni.

Vágyom arra, hogy többet utaztak, többet éljek, de a jelenlegi ismerőseim, barátaim nem partnerek ebben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook