Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üzletközpont Repont automata mellett hagyott üveg elhozható? fórum

Üzletközpont Repont automata mellett hagyott üveg elhozható? (beszélgetős fórum)


júl. 4. 17:01
Köszönöm a válaszokat. Ma benéztem a visszaváltó kuckóba. Lehet más is gondolt rá, 2 kis csavaros üveg árválkodott, elhoztam. Múltkor egy hatalmas bevásárlókocsi tele volt. Közben helyi zero waste csoportba töltött föl egy kedves hölgy üvegeket, rögtön lecsaptam rá. Már elmosva várják a következő adag lekvárt :-;
júl. 4. 13:43
Azt nem tudom, hogy szabad-e. De mindenkinek szívességet teszel, ha elviszed, és felhasználod. A hulladékkezelés és újrafeldolgozás pénz, idő és energiaigényes. Egy termék esetében a környezettudatosság így épül egymásra legjobbtól az elfogadhatóig: megelőzés -> újrafelhasználás -> újrafeldolgozás -> energetikai hasznosítás.
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 12:56

A lomtalanításkor mindent visznek, amit látnak.

Olyan ez, mint lopni sem szabad, mégis lopnak.

Az üveget, logika alapján elviheted.

júl. 4. 11:34
A nálunk levő közértből igen.
júl. 4. 11:19
Üzletközpontban van repont automata. Sok nem visszaváltható üvegünk volt, megkérdeztem az ügyfélszolgálaton hol tudom ezeket leadni. Mondják, az automata mellett van egy bevásárlókocsi oda. Látom, hogy van kisebb-nagyobb befőttes/lekváros üveg. Nem mentem vissza megkérdezni, azokat vajon elhozhatom- e. Megkérdezem persze, csak hátha itt is tudja valaki a választ. (Azért ez a bugyutának tűnő kérdés, mert pl. lomtalanításkor nem lehet elvinni a kirakott holmikat.) Előre is köszönöm a segítő válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook