Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Úszáshoz okosóra, okoskarkötő fórum

Úszáshoz okosóra, okoskarkötő (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
júl. 28. 07:41
Köszönöm szépen!
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 27. 13:47

Az6 enyém ilyen: [link]


A sportoknál van pool swimming és open water, illetve azon belül egy GPS meghatározás.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
júl. 27. 08:19
Köszönöm szépen 🤗
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 27. 08:12

Sajnos nem tudom megmondani. Mivel már több éves, így simán lehet, hogy sima, hiszen a szériaszámok egy újabb típust adnak ki. Lehet, hogy azok már vérnyomást is mérnek. Az enyém még nem, illetve biztos vannak újabb funkciók is.


Szerintem azt nézd meg, hogy tudja e azt, amiért neked szükséged van az órára és eszerint dönts.


Ez előtt egy sima huawei okoskarkötőm volt, az még elég keveset tudott, talán csak lépést számolt, de akkor az is elegendő volt;)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
júl. 27. 08:08
Köszönöm, melyik típus? Sima watch fit? Nem néztem végig, de ahogy nézem van belőle watch fit 3 stb...
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 27. 07:58

Nekem Huawei Watch fit órám van. Már nem új, legalább 3-4 éve használom. Teljesen megfelel a célra. Rengeteg sportot lehet vele mérni, én legtöbbet a kerékpározást szoktam, és ebben is van szoba és szabadtéri, ahogy van benne nyíltvízi és medencés úszás is, illetve futás, torna, evezés, stb.

Én még elég drágán vettem, de most szinte fele annyiba kerül. És ez is mér sok mindent, pl. pulzus, stresz, légzést, lépés számot, alvást.


Teljesen elégedett vagyok vele, ha tönkremegy, akkor is ilyet fogok venni.

júl. 27. 07:51

Sziasztok!

Okoskarkötőt,okosórát keresek medencés és nyíltvizi úszáshoz. Igazából nekem csak erre a célra kellene,ami méri a megtett távolságot, időt, esetleg van benne gps funkció.

Aki szokott úszni, milyen eszközt használ erre a célra?

Nem szeretnék garmin többszázezres órát.

Köszi az ajánlásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook